Menu +

Starší dorost vyzve silnou Opavu - udělejme společně z pátku 13. šťastný den!

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - V pátek 13. prosince v 18. hodin se na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ chystá neobvyklá akce s charitativním podtónem. Vedení klubu společně s týmem staršího dorostu chce na utkání s vedoucím týmem tabulky nadstavbové skupiny Slezanem Opava přilákat co nejvyšší návštěvu a vytvořit pravou hokejovou atmosféru. Fandit třebíčským hokejistům přijdou také klienti Denního rehabilitačního stacionáře, kterým mohou návštěvníci utkání dobrovolným příspěvkem pomoci.
Sdílejte článek
 

SOUPISKA STARŠÍHO DOROSTU HORÁCKÉ SLAVIE

ZÁPASY STARŠÍHO DOROSTU HORÁCKÉ SLAVIE


Hokejová organizace to zdaleka není jen A – tým, který je jakousi výkladní skříní každého klubu, ale také vrcholem celé pyramidy, kterou každý hokejový klub připomíná. Nejvíce hokejistů v každém klubu působí v týmech mládeže a nejinak je tomu i v třebíčské Horácké Slavii.

Ta se rozhodla právě mládežnický hokej zpropagovat, přilákat diváky a zároveň se postarat o vyplnění volného času klientům Denního rehabilitačního stacionáře Třebíč. Diváci, kterých je očekáváno kolem pěti stovek, možná i více, mohou svým dobrovolným příspěvkem právě rehabilitačnímu stacionáři pomoci. Vybraná částka bude přímo na ledové ploše zástupcům stacionáře předána. Vstupné na utkání je zdarma, kolik prostředků se na pomoc stacionáři vybere, to záleží na štědrosti přítomných diváků. Pokladnička bude umístěna u hlavního vchodu u vrátnice, v průběhu zápasu pak v prostoru před Fanshopem.

Klienti denního rehabilitačního stacionáře při loňské návštěve tréninku mužů Horácké Slavie Třebíč


Klub připravil i odměny pro jubilejní příchozí návštěvníky. První a každý padesátý až do čtyřstého dostane flash disk, tři ceny jsou připraveny z Fanshopu Horácké Slavie a ve hře bude i permanentka na stání pro zbytek sezóny 2013/2014 (450 příchozí). „Šťastlivec, který přijde jako pětistý, se pak může těšit na dotykový mobilní telefon Samsung,“ doplňuje marketingový manažer Horácké Slavia Třebíč Daniel Šlapák. Jednou ze zajímavých cen je i zbrusu nový klubový kalendář na rok 2014, v němž najdete společné fotografie všech týmů Horácké Slavie od mužů až po přípravku. Kalendář si budete moci zakoupit v průběhu utkání ve Fanshopu.

Ceny pro diváky

návštěvník č. 1 - flash disk
návštěvník č. 10 - klubová originální čepice
návštěvník č. 13 - originální hraný dres 12/13
návštěvník č. 20 - flash disk
návštěvník č. 30 - návlek na opěrku hlavy do auta
návštěvník č. 40 - klubový originální kulich
návštěvník č. 50 - flash disk
návštěvník č. 60 - nový klubový kalendář 2014
návštěvník č. 70 - silikonový náramek
návštěvník č. 80 - klubová šála
návštěvník č. 90 - nový klubový kalendář 2014
návštěvník č. 100 - flash disk
návštěvník č. 150 - flash disk
návštěvník č. 200 - flash disk
návštěvník č. 250 - flash disk
návštěvník č. 300 - flash disk
návštěvník č. 350 - flash disk
návštěvník č. 400 - flash disk
návštěvník č. 450 - permanentka na stání - sezóny 2013 - 2014
návštěvník č. 500 - mobilní dotykový telefon Samsung


Třebíčští dorostenci postoupili do nadstavbové skupiny ligy z prvního místa základní skupiny. Jejich skóre bylo po základní části impozantní. Bílé hvězdy dokázaly vstřelit 109 branek, přičemž jich inkasovaly jen 38.
Tato část ligy je již ale zapomenuta, hraje se již nadstavbová část, kam postoupily jen ti nejlepší a všechny zápasy je třeba hrát na sto procent, o čemž vypovídají i obě odehraná kola.

Třebíčští vstoupili do bojů nadstavby velmi dobře, když doma porazili Prostějov 6:3 po velmi dobrém výkonu. Ve druhém kole pak ale nestačili v Kotlině na Havlíčkův Brod, kterému podlehli o jediný gól 1:2.
Páteční soupeř Horácké Slavie se netají těmi nejvyššími ambicemi, rád by postoupil do nejvyšší soutěže a mladé hráče Horácké Slavie tak nečeká nic lehkého.
Opava vstoupila do nadstavby vítězstvím v Havlíčkově Brodě 1:0 po nájezdech, v neděli pak také domácí výhrou nad Přerovem 5:2 a ujala se vedení v průběžné tabulce nadstavbové skupiny O postup.

TABULKA NADSTAVBOVÉ SKUPINY B


1.	Opava   2  1	 1	0	0	6:2	5
2.	H. Brod  2  1	 0	1	0	2:2	4
3.	Hodonín  2  1	 0	0	1	6:3	3
4.	TŘEBÍČ  2  1	 0	0	1	7:5	3
5.	Přerov  2  1	 0	0	1	4:5	3
6.	Prostějov 2  0	 0	0	2	4:12	0

Chceme vyhrát a užít si atmosféru, zní z kabiny - VIDEO

“Kluky připravujeme na to, že tohle utkání bude specifické, přijde asi o něco více diváků, než je zvykem. Doufáme, že hráči se z toho nerozklepou. Na zápas se připravujeme jako na každý jiný a tak, aby hráči nebyli nějak přemotivovaní, aby neměli nějak svázané ruce a nohy. V zápase se budeme snažit být hlavně důslední a doufáme, že všichni hráči vydrží zdraví. Zápas si budeme chtít také svým způsobem užít, kluky ničím nestresujeme, nemáme žádné velké ambice a jdeme zápas od zápasu. Jak říkám, zápas se silnou Opavou si užijeme a budeme se snažit ze všech sil, abychom ho dotáhli do vítězného konce,“ říkal pár dní před důležitým a atraktivním zápasem hlavní trenér starších dorostenců Horácké Slavie Karel Vejmelka, sám bývalý výborný hráč Horácké Slavie.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

17.09.2020
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020