Menu +

Top zápasy podzimu. Aneb proč si pořídit permanentku?

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč rozjela prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezonu 2020/2021. V následujícím článku vám přinášíme nejzajímavější zápasy hokejového podzimu. Už kvůli nim byste si permanentku měli pořídit.
Sdílejte článek
 

 • PERMANENTKY SI MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

 • 16.9. 2020 SK HS Třebíč – HC Vrchlabí

  Ročník 2020/2021 nabídne Chance lize tři nové týmy. Jedním z nich je Vrchlabí. Stadion přitom před několika týdny uzavřel spolupráci s extraligovými Pardubicemi, které nově ovládá miliardář Petr Dědek. Už to je pro vrchlabské naděje dobré znamení. Kádr Stadionu se bude moci opírat o zkušeného beka Tomáše Linharta nebo respektovaného střelce Tomáše Nouzu. Jak si nováček povede?

  3.10. 2020 SK HS Třebíč – Rytíři Kladno

  Tohle datum si určitě pečlivě poznamenejte do svých kalendářů. 3. října totiž do Třebíče dorazí kladenští Rytíři, dost možná i s legendárním Jaromírem Jágrem. Loňský účastník nejvyšší hokejové soutěže se chce mezi elitu brzy vrátit, tomu odpovídá styl, jakým svůj aktuální kádr skládá. K Rytířům zamířila brankářská hvězda slovenské extraligy a zároveň reprezentatnt své země Andrej Košarišťan, produktivní útočník Nicolas Hlava nebo neméně kvalitní forvard Marek Račuk.

  10.10. 2020 SK HS Třebíč – HC Dukla Jihlava

  První derby sezony nás v KHNP ARÉNĚ čeká 10 října. O kvalitě a diváckém náboji těchto zápasů není třeba dlouze polemizovat. Už kvůli nim byste si měli permanentku pořídit. S Duklou navíc do Třebíče dorazí několik bývalých Horáků. Kupříkladu Vlastimil Bilčík, Daniel Krenželok či Tomáš Havránek. Tento aspekt přidá letošním derby zcela jistě další rozměr. Nenechte si je ujít.

  11.12. 2020 SK HS Třebíč – RT TORAX Poruba

  Porubský RT TORAX v letní přestávce masivně posiluje. Do svých řad přivedl třeba střelce Lukáše Endála, slovenského reprezentačního obránce Lukáše Kozáka, popřípadě lotyšského brankáře Ervinse Muštukovse. Ten má ve svém hokejovém životopisu zapsanou účast na dvou olympijských hrách. Ostravané budou zcela jistě patřit k největším favoritům soutěže, dá se proto očekávat velká kvalita vzájemných střetnutí.

  6.1. 2021 SK HS Třebíč – VHK ROBE Vsetín

  Vsetín je nejúspěšnějším klubem samostatné české hokejové historie. Už to dává vzájemným zápasům punc výjimečnosti. Valaši sáhli před nadcházející sezonou ke změně na trenérském postu. Jiřího Dopitu vystřídal Jan Sedínko. Mezi největší hráčské akvizice patří příchody Jana Kolze, popřípadě Lubomíra Štacha, který působil dlouhé roky v mezinárodní EBEL lize.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Organizační opatření pro přípravná utkání

  03.08.2020
  Aktuální zprávy

  Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

  03.08.2020
  Aktuální zprávy

  Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

  02.08.2020