Menu +

Třebíč trápí marodka, pomoci přichází ze Zlína bek Martin Matějíček

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horáckou Slavii trápí zranění. Na marodce je kapitán David Dolníček, po operačním zákroku je zkušený obránce Rostislav Malena a z utkání v Mladé Boleslavi si vážnější zranění ramene odnesl další zkušený bek David Rangl. Také on bude muset podstoupit operaci a do hry se pravděpodobně vrátí až po delší době. Vedení klubu se proto rozhodlo situaci v obranných řadách řešit.
Sdílejte článek
 
Martin MATĚJÍČEK

“Se Zlínem jsme se dohodli na střídavých startech dvaadvacetiletého obránce Martina Matějíčka. Bohužel je zraněný i Tomáš Valenta, takže ani jeho teď do hry využít nemůžeme. Proto jsme se se Zlínem dohodli na tom, že využijeme právě Martina Matějíčka. Bude si i nadále plnit úkoly v prvním týmu Zlína, ovšem je to mladý hráč, který potřebuje hodně hrát, a od Zlína máme příslib, že bude pomáhat i nám,“ uvedl hlavní trenér a zároveň i sportovní manažer Horácké Slavie Kamil Pokorný.

Martin Matějíček dosud v první lize pomáhal Šumperku, ten ale potřebuje spíše útočníky, proto došlo k výměně práv. Zlínský forvard Pavel Sedláček, jenž měl vyřízeny střídavé starty do Třebíče, bude pomáhat Šumperku a naopak obránce Marin Matějíček, který hrál za Šumperk, bude k dispozici Horácké Slavii.

Podobné články

Aktuální zprávy

Jack Glover ukončil své působení v Horácké Slavii Třebíč

včera
Aktuální zprávy

POZOR ZMĚNA: Zápasy s Frýdkem a Benátkami se odehrají v náhradních termínech

17.01.2020
Aktuální zprávy

Reakce klubu na skutečný stav „A“ týmu SK HS Třebíč v den utkání s Prostějovem, kdy Prostějov nevyhověl naší žádosti o odložení utkání

16.01.2020
×
Odehrané 18:00 | Muži
SK Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč