Menu +

Třebíčské dorostence čeká prozatímní vrchol sezony! V souboji o první místo přivítají reprezentaci Polska U16

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu se třebíčští dorostenci utkají o první místo v Nadstavbové skupině R. Družina Romana Mejzlíka a Martina Svobody přivítá na svém ledě reprezentaci Polska U16. Půjde o bitvu dvou nejlepších mužstev aktuální tabulky. Začínáme kolem 13. hodiny. Přijďte nás podpořit!
Sdílejte článek
 

Třebíčské dorostence čeká v sobotu prozatímní vrchol sezony. Svěřenci Romana Mejzlíka a Martina Svobody poměří své síly s reprezentačním výběrem Polska U16. Půjde přitom o bitvu dvou aktuálně nejlepších týmů dorostenecké skupiny R. Oba celky v tabulce dělí pouhé dva body.

Mladí Horáci získali v dosavadním průběhu již zmíněné skupiny R devatenáct bodíků. Třebíčské mužstvo spoléhá především na komplexní týmový výkon, podpořený maximální obětavostí a v neposlední řadě skvělými výkony brankáře Lukáše Vejmelky. Mladší bratr českého reprezentanta Karla Vejmelky patří mezi nejlepší dorostenecké gólmany napříč všemi dorosteneckými týmy z celé republiky.

Pravdivost tohoto faktu dokládá rovněž fakt, že dorostenci doposud inkasovali pouhých devatenáct branek, což je skvělé číslo, když uvážíme, že se vztahuje k sedmi odehraným utkáním. Skvělou hrou se však prezentuje rovněž ofenziva. Ta nastřílela rovných 44 branek. Žádný ze soupeřů není v této statistice lepší.

Borci jako Dolníček junior, Štorek či Michalčuk, ale i mnozí další zkrátka permanentně ukazují svůj potenciál.

I díky nim stále nepoznali třebíčští junáci hořkost porážky v základní hrací době.

Hlavní trenér dorostu Roman Mejzlík očekává vyrovnaný souboj, s kvalitními parametry. “Očekáváme velmi vyrovnaný zápas s fyzicky dobře vybaveným a trénovaným soupeřem. Důraz budou klást obě mužstva na obranu, což se projevilo v již odehraných zápasech a shodném počtu prozatím obdržených gólů. Cílem je samozřejmě uspět a udržet si první místo ve skupině.”

Šikovný zadák Adam Svoboda se na konfrontaci s mladými Poláky rovněž těší. „Na zápas se všichni v kabině těšíme. Nikdo z nás ještě nehrál proti žádnému reprezentačnímu mužstvu, jenom jsme hráli proti zahraničním klubům na turnajích v žácích,“ praví před sobotním svátkem patnáctiletý hokejista.

Souboj s Polském startuje po třinácté hodině mezi mantinely KHNP arény. Přijďte nás podpořit!

Podobné články

Mládežnický hokej

O víkendu odstartovaly soutěže mládežníků

14.09.2020
Mládežnický hokej

Mládežníci startují sezonu

09.09.2020
Mládežnický hokej

Někteří mládežníci už vyjeli na led! Trenéři si budou vzájemně pomáhat, hlásí Martin Čech

03.08.2020
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou