Menu +

Třebíčskou soupisku doplňuje perspektivní obránce Daniel Krenželok. V Ústí nastoupí také Marek Laš

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V rámci střídavých startů přichází do Třebíče perspektivní obránce Daniel Krenželok z Komety Brno. Při dnešním utkání na severu Čech budou moci bílé hvězdy navíc počítat s Markem Lašem. K dispozici naopak nebude Michal Vodný.
Sdílejte článek
 

Obranné řady Horácké Slavie Třebíč vyztuží dvaadvacetiletý obránce Daniel Krenželok, který přichází na střídavé starty z Komety Brno. Rodák z Dolní Lutyně začal s hokejem v Orlové, brzy se však přesunul do Vítkovic, kde patřil k oporám místních juniorských výběrů.

To dokládá také fakt, že byl pravidelným mládežnickým reprezentantem České republiky. Kromě jiného si v národním dresu vyzkoušel také Memoriál Ivana Hlinky nebo mistrovství světa hráčů do dvaceti let.

Mezi extraligové mantinely poprvé naskočil během ročníku 2016/2017. Tehdy stihl odehrát v dresu Vítkovic 36 utkání (0+3). Od té doby se řadil k pevným součástem vítkovické defenzivy. Do dnešního dne zvládl Krenželok odehrát 141 extraligových střetnutí (3+11). Většina z nich byla spjata se zmíněnými Vítkovicemi, ovšem před pár dny se perspektivní zadák stěhoval pod Špilberk, přičemž za brněnskou Kometu naskočil Krenželok aktuálně do dvou střetnutí.

Nyní vypomůže Třebíčí. Bude to pro něj čtvrtý prvoligový dres, který během své kariéry oblékne. V minulosti hájil barvy Havířova, Vsetína a Poruby.

Do utkání v Ústí nad Lasem zároveň zasáhne coby třebíčský útočník rovněž Marek Laš z extraligové Olomouce. K dispozici naopak nebude Michal Vodný.

Marek Laš.

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

před 3 dny
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020