Menu +

Třebíčští doma ještě neprohráli, potvrdit to budou chtít i v sobotu proti Kadani!

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Chance liga pokračuje v sobotu 13. 10. 13. kolem, Horácká Slavia vyzve na domácím ledě tým SK Trhači Kadaň. Doma je Třebíč výborná, letos ještě na svém ledě neprohrála, a vzhledem k tomu, že z venku body nevozí, je úspěch před domácím publikem opět více než nutností. Kadaň však chytla dech a připsala si dvě výhry v řadě. Uvidíme, jak se s tím tým s HST na dresech popere. Podpořit Třebíčské přijďte v sobotu 13. 10. od 17:30 na zimní stadion města Třebíče - KHNP ARENU.
Sdílejte článek
 
Statistiky

SK Trhači Kadaň celek z Ústeckého kraje prožíval své malé play off již před sezonou. Do poslední chvíle totiž nebylo jasné, jestli místní hokejový oddíl přihlásí A mužstvo do druhé nejvyšší české soutěže. Nakonec se povedlo a i letos se tak pro hrstku nejvěrnějších diváků hraje na severu Čech hokej na profesionální úrovni.

Kadani se vstup do letošního ročníku soutěže nepovedl. Z prvních deseti zápasů vyválčila pouze jeden bod. Zlepšení registrujeme až v posledních dvou soutěžních kolech, kdy si mužstvo trenéra Klímy připsalo plných šest bodů! Nejprve Kadaň sebrala všechny body na ledě Havířova po výhře 5:3. V minulém kole si Severočeši počíhali na souseda z Ústí nad Labem. Slovan přehráli poměrem 2:1. Díky posledním zápasům se Kadaň odpoutala ode dna tabulky, kde ji vystřídal Frýdek- Místek.

V kadaňském brankovišti se poměrně pravidelně střídají dvě jména. Ondřej Kuchař a Petr Hamalčík, oba s úspěšností zásahů pod 90%. V obraně nasbíral nejvíce bodů Šimon Szathmáry (1+3) a Jakub Trefný (1+1). Mezi útočníky nejvíce bodují Jaroslav Kůs (1+9) a Lukáš Klíma (6+3). Zajímavou příchuť bude mít utkání jistě pro obránce Lukáše Popelu, odchovance Horácké Slavie, jehož otec Luděk je vedoucím týmu mužů Třebíče.

Sestava Kadaně z posledního odehraného utkání

Kuchař - Franc, Szathmáry, Novák, Kadeřávek, Popela, Grebeňuk – Klíma, Kůs, Wágner – Chlouba, Šťovíček, Svoboda – Müller, Rindoš, Jánský – Maršoun, Říha, Šulek.


Krátký pohled do třebíčského tábora

Horácká Slavia doma ještě neprohrála, v minulém domácím utkání, po skvělém, bojovném výkonu přehrála po nájezdech Motor. Ovšem velkou slabinou jsou pro Třebíčské zápasy venku. Mužstvo Martina Sobotky do Třebíče dovezlo zatím jen pouze dva body. A tento fakt Horáckou Slavii stojí momentálně lepší umístění, na které určitě má.

Zápasy mezi Kadaní a Třebíčí jsou houževnaté a ne příliš divácky atraktivní, ale o to více důležité. Nejinak tomu bude i v sobotu. V loňské sezoně dvakrát vyhrála Třebíč a dvakrát Kadaň. Každý z celků zvítězil vždy na svém ledě.

V sobotu 13. 10. od 17:30 KHNP Arena, hráči potřebují podpořit, vezměte své drahé polovičky, děti a udělejte si pěkný sobotní podvečer!

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

17.09.2020
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020