Menu +

Třebíčští doma ještě neprohráli, potvrdit to budou chtít i v sobotu proti Kadani!

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Chance liga pokračuje v sobotu 13. 10. 13. kolem, Horácká Slavia vyzve na domácím ledě tým SK Trhači Kadaň. Doma je Třebíč výborná, letos ještě na svém ledě neprohrála, a vzhledem k tomu, že z venku body nevozí, je úspěch před domácím publikem opět více než nutností. Kadaň však chytla dech a připsala si dvě výhry v řadě. Uvidíme, jak se s tím tým s HST na dresech popere. Podpořit Třebíčské přijďte v sobotu 13. 10. od 17:30 na zimní stadion města Třebíče - KHNP ARENU.
Sdílejte článek
 
Statistiky

SK Trhači Kadaň celek z Ústeckého kraje prožíval své malé play off již před sezonou. Do poslední chvíle totiž nebylo jasné, jestli místní hokejový oddíl přihlásí A mužstvo do druhé nejvyšší české soutěže. Nakonec se povedlo a i letos se tak pro hrstku nejvěrnějších diváků hraje na severu Čech hokej na profesionální úrovni.

Kadani se vstup do letošního ročníku soutěže nepovedl. Z prvních deseti zápasů vyválčila pouze jeden bod. Zlepšení registrujeme až v posledních dvou soutěžních kolech, kdy si mužstvo trenéra Klímy připsalo plných šest bodů! Nejprve Kadaň sebrala všechny body na ledě Havířova po výhře 5:3. V minulém kole si Severočeši počíhali na souseda z Ústí nad Labem. Slovan přehráli poměrem 2:1. Díky posledním zápasům se Kadaň odpoutala ode dna tabulky, kde ji vystřídal Frýdek- Místek.

V kadaňském brankovišti se poměrně pravidelně střídají dvě jména. Ondřej Kuchař a Petr Hamalčík, oba s úspěšností zásahů pod 90%. V obraně nasbíral nejvíce bodů Šimon Szathmáry (1+3) a Jakub Trefný (1+1). Mezi útočníky nejvíce bodují Jaroslav Kůs (1+9) a Lukáš Klíma (6+3). Zajímavou příchuť bude mít utkání jistě pro obránce Lukáše Popelu, odchovance Horácké Slavie, jehož otec Luděk je vedoucím týmu mužů Třebíče.

Sestava Kadaně z posledního odehraného utkání

Kuchař - Franc, Szathmáry, Novák, Kadeřávek, Popela, Grebeňuk – Klíma, Kůs, Wágner – Chlouba, Šťovíček, Svoboda – Müller, Rindoš, Jánský – Maršoun, Říha, Šulek.


Krátký pohled do třebíčského tábora

Horácká Slavia doma ještě neprohrála, v minulém domácím utkání, po skvělém, bojovném výkonu přehrála po nájezdech Motor. Ovšem velkou slabinou jsou pro Třebíčské zápasy venku. Mužstvo Martina Sobotky do Třebíče dovezlo zatím jen pouze dva body. A tento fakt Horáckou Slavii stojí momentálně lepší umístění, na které určitě má.

Zápasy mezi Kadaní a Třebíčí jsou houževnaté a ne příliš divácky atraktivní, ale o to více důležité. Nejinak tomu bude i v sobotu. V loňské sezoně dvakrát vyhrála Třebíč a dvakrát Kadaň. Každý z celků zvítězil vždy na svém ledě.

V sobotu 13. 10. od 17:30 KHNP Arena, hráči potřebují podpořit, vezměte své drahé polovičky, děti a udělejte si pěkný sobotní podvečer!

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy budou v Ústí nad Labem bojovat o skalp tamního Slovanu

včera
Pozvánky na zápas

V sobotu přijede do Třebíče silný soupeř ze Vsetína! Oba celky se chtějí vrátit na vítěznou vlnu

27.11.2020
Pozvánky na zápas

Po bravurně zvládnutém restartu sezony přivítá Horácká Slavia vedoucí Benátky nad Jizerou

24.11.2020