Menu +

Třebíčští hokejisté se zúčastní akce Happy run ve Valči

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia již tradičně nezapomíná na ty, ke kterým osud nebyl příliš přívětivý. A tak se i letos třebíčský klub zúčastní charitativní akce https://www.happyrun.cz/, která se bude opět konat ve Valči, 25. května 2019. Letošní, již čtvrtý ročník si klade za cíl pomoci devítileté Evičce Kopečkové z Pohořelic, ta trpí dětskou mozkovou obrnou, přičemž svou ruku k dílu můžete přiložit i Vy!
Sdílejte článek
 

Devítiletá Evička Kopečková z Pohořelic trpí od narození dětskou mozkovou obrnou, s čímž souvisí i další zdravotní problémy. Pořadatelé Happy run ji tak věnují výtěžek z této charitativní akce, jenž bude využitý zejména k proplacení finančně náročných rehabilitací, které Evičce pomáhají zlepšit chůzi. Akce je naplánována na 25. května ve Valči.

Svou účast opět přislíbili rovněž členové třebíčského hokejového klubu. Můžete se tak setkat se svými oblíbenými tvářemi trochu jinak, než jste zvyklí. Navíc si na místě budete moci zakoupit předměty z fanshopu HST. Obnos získaný z tohoto prodeje bude následně věnován na podporu Evičky Kopečkové a její rodiny.

Připraven bude taktéž bohatý doprovodný program, zahrnující vystoupení kapel Platonic a Jordan 2, chybět nebudou ani masérské či tejpovací služby a mnoho dalšího.

„Zveme všechny naše fanoušky, aby se zúčastnili a pomohli tak dobré věci, zároveň prosíme fanoušky, aby do kolonky název týmu zapsali při registraci HST,“ říká obchodní a marketingový manažer třebíčského klubu Daniel Šlapák.

Celá akce bude oficiálně zahájena 25. května ve 12 hodin. Následuje registrace a výdej startovních balíčků, což je na programu do 14:30. Start samotných závodů je naplánován na 15:00, respektive 15:15. Posléze následují různé doprovodné akce, celý den zakončí vystoupení dvou zmíněných hudebních skupin.

Kompletní první tým Horácké Slavie bude absolvovat trasu dlouhou 6 kilometrů. Zajímavostí je, že v loňském ročníku se umístili hned tři třebíčští hokejisté v první desítce. Jde tak o jedinečnou šanci poměřit si své výkony s profesionálními sportovci.

Po skončení závodu připravila Horácká Slavia autogramiádu všech svých hráčů, budete mít možnost si oblíbené hokejisty nechat podepsat, popřípadě se s nimi vyfotit. Třebíčský klub je hrdým partnerem této dobročinné akce.

Přijďte se pobavit a pomoct dobré věci. Těšíme se na Vás.

-

Podobné články

Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

před 3 dny
Aktuální zprávy

O kapku lepší hokej aneb Míšův příběh

10.02.2020
Aktuální zprávy

SK Horácká Slavia Třebíč - O kapku lepší hokej

09.02.2020