Menu +

Třebíčští míří na led Rysů z Frýdku-Místku, kde mohou rozhodnout o postupu do play off

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Předposlední utkání základní části je tady! Horácká Slavia Třebíč zajíždí ve středu na led týmu HC Frýdek-Místek . Celek trenérů Sobotky a Barvíře letos na frýdeckomístecké zahrát umí. Třebíč se radovala doposud ve všech třech zápasech. Rysi v minulém kole definitivně ztratili šanci na postup do play off, takže je také trochu otázkou, jakým způsobem k zápasu přistoupí. Utkání startuje ve středu 21.2. od 18:00.
Sdílejte článek
 


 • VIDEOPŘENOS ZÁPASU FRÝDEK - MÍSTEK - TŘEBÍČ SLEDUJTE ZDE


 • AUKCE ORIGINÁLNÍCH HRANÝCH RETRO DRESŮ ZDE

 • HC Frýdek-Místek, celek, který letos zakončí druhou sezonu ve WSM lize, nezvládl v minulém kole rozhodující zápas na ledě Vsetína a šance zahrát si play off se definitivně vzdálila. Nutno podotknout, že letošní ročník byl a je stále velice vyrovnaný a že po postupové osmé pozici nahlížely hned čtyři celky. Nakonec ale, dvě kola před koncem, se bude rozhodovat již pouze mezi Vsetínem a Horáckou Slavii Třebíč a Havířovem.

  Poslední tři kola na domácím ledě dokázali Rysi porazit Kadaň, Benátky, ale i českobudějovický Motor! Oproti soupeři z Třebíče mohou hrát Frýdeckomístečtí uvolněně, bez jakéhokoliv stresu, ale Horácká Slavia na soupeře ze Slezska letos umí. Vždyť Třebíč letos ovládla všechny tři doposud odehrané duely. Ve Frýdku skončilo vzájemné klání 1:4, v Třebíči pak jednou 2:0, a poté 4:0, pro domácí Bílé hvězdy.

  Frýdek má poměrně vyrovnanou brankářskou dvojici, která si celkem pravidelně rozděluje zápasovou porci na ledě. Jak Lukáš Daneček, tak i jeho kolega Jan Strmeň se mohou navíc pochlubit dobrou bilancí nad 91% v úspěšnosti zákroků. Mezi útočníky registrujeme nejvyšší bodové příspěvky od Antonína Pechance (5+22) a Davida Klimši (14+6). Mezi obránci nejvíce boduje Jan Bartko (3+8) a Ctirad Ovčačík (4+5).

  Sestava Frýdku-Místku z posledního ligového utkání

  Daneček – Piegl, Bartko, Pastor, Hrachovský, D. Stránský, Foltýn – Štumpf, Pechanec, Klimša (C) – J. Kalus, Bajtek, Peterek – Poruba, Kuťák, Kofroň – Franek, Przybyla, Kafka (A).


  To v třebíčské kabině je o něco veseleji. Horácká Slavia zvládla sobotní souboj s poslední Kadaní a stále je o 4 body před dotírajícím Vsetínem. Pokud by ve Frýdku Horácká Slavia vyhrála alespoň za dva body, rozhodne o svém postupu do play off sama bez ohledu na výsledek Vsetína. Dobrou zprávou je i vyprazdňující se marodka, Třebíčští jsou po dlouhé době téměř kompletní.

  Sestava Horácké Slavie z posledního utkání

  Vejmelka – Nedbal, L. Vágner, Kaláb, Čejka, Hort, Půža – P. Kratochvíl, Dolníček, Erat – L. Horký, Kusko, Vodný – Kristl, Jan Wasserbauer, T. Havránek – Paták, Süss, Malec.

  Podobné články

  Pozvánky na zápas

  Bílé hvězdy budou po třech výhrách usilovat i o skalp Trhačů

  před 3 dny
  Pozvánky na zápas

  V sobotu doma s Ústím, úvodní buly už v 15:30!

  15.01.2021
  Pozvánky na zápas

  Ve středu míří bílé hvězdy do Benátek nad Jizerou, přivezou další tři body?

  12.01.2021