Menu +

Třebíčští mladí hokejisté, fotbalisté a florbalisté se potkali na jednom tréninku

Aktuální zprávy
V pondělí 21.6. 2021 proběhl u ZŠ Na Kopcích spojený trénink hokejistů, fotbalistů a florbalistů, konkrétně se jednalo o kluby HST, Fotbalová škola Třebíč a Snipers Třebíč. Tréninku se zúčastnili hráči a hráčky ročníku 2012 a 2013 a na ploše hřiště bylo téměř 50 dětí.
Sdílejte článek
 

Po přivítání a rozcvičce se hráči a hráčky rozdělili do čtyřech skupin bez ohledu na sport a šli na jedno ze čtyř stanovišť, kde už na ně čekali trenéři. Na stanovištích se hrál fotbal, basketbal, florbal a hodně oblíbená vybíjená. Na všech stanovištích se děti vystřídaly dvakrát, jen poslední střídání muselo být zkráceno s ohledem na počasí. Před sedmou hodinou došlo k improvizovanému ukončení pod stříškou u školy.

Letní deštík naše malé sportovce osvěžil právě na konci tréninku

Sportovní manažer klubu pro dětské a mládežnické kategorie Martin Čech k vydařenému odpoledni říká: „Protože s fotbalisty a florbalisty spolupracujeme už delší dobu, kdy s nimi máme v rámci letní přípravy domluvené přátelské zápasy, rozhodli jsme se, že spojíme i mladší kategorie a uděláme společný trénink. Koncepce tréninků v přípravkových kategoriích je totiž hodně podobná. Děti by se v těchto kategoriích neměly bát chodit do více sportů. My to velmi vítáme, protože do budoucna jim v hokeji takováto všestrannost může jenom pomoci. Akce se povedla, děti to bavilo a myslím, že na to můžeme navázat v dalších projektech."

Podobné články

Aktuální zprávy

Úspěšný try out, Matyáš Svoboda a HST podepsali novou smlouvu

před 2 dny
Aktuální zprávy

Rodinný festival Zpátky v čase za účasti a podpory HST již brzy!

10.08.2022
Aktuální zprávy

Hlavní trenér Áčka Kamil Pokorný je kvůli nemoci momentálně indisponován

09.08.2022