Menu +

Trip venkovních duelů ukončí Třebíč v Kadani, navázat chce na dobrou hru z Kladna

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Kadaň, soupeř bojovný a houževnatý, odehrála v posledních zápasech velice vyrovnané partie. Ten poslední sice prohrála na ledě jihlavské Dukly, ale jen těsně 1:2. Třebíčští se prezentovali dobrou hrou na Kladně, kde podlehli až po samostatných nájezdech. Oba celky tedy mají na co navazovat a chtějí zvítězit. Bilance soupeřů je navíc letos vyrovnaná. Jednou zvítězila Kadaň a jednou Třebíč. Jak tento, podle předpokladů, vyrovnaný zápas dopadne, zjistíme již ve středu 17.12. od 17:30. Pro fanoušky bude připraven tradiční ONLINE přenos.
Sdílejte článek
 
SK Kadaň je pro Horáckou Slavii soupeřem ne příliš oblíbeným. Zápasy mezi těmito kluby mívají velice podobné parametry. Málo branek a hra zaměřená spíše na obranu. Hokejový klub ze severu Čech má za sebou čtyři vyrovnané zápasy, první dva Kadaň prohrála na nájezdy, s Budějovicemi a s Prostějovem. Poté přišla výhra za tři body doma s Litoměřicemi a v posledním utkání Kadaň podlehla těsně v Jihlavě 1:2. Zápas, který bude na severu Čech k vidění, bude tedy přinejmenším vyrovnanou záležitostí. Kadaňským patří prozatím 7. místo a ve vyrovnané tabulce ji od Třebíče dělí pouhé tři body.

Kanadské bodování klubu vede útočník Karel Chlouba, který nasbíral prozatím 24 bodů. Na druhé pozici je Karel Ton, ten nasbíral bodů 20. Mezi obránci dominuje Jakub Trefný s 12 body. V posledních zápasech byl mezi třemi tyčemi jedničkou Václav Mouček, jenž se do brány zatím postavil osmkrát a s průměrem něco lehce přes tři branky na zápas má procentuální úspěšnost 89,83%.

Sestava Kadaně z posledního zápasu

Mouček – Šulák, Mrázek, Opalek, Mazanec, Trefný, Szathmáry, Černý – Račuk, Charousek, Ton – Müller, Kůs, Šagát – Hlava, Hejcman, Chrpa – Hammerbauer, Lenhert.


Horácká Slavia odehrála poslední ligové utkání na ledě favorizovaného Kladna, kde sehrála velice vyrovnanou partii. Bílé hvězdy v zápase dvakrát vedly, ale nakonec rozhodly samostatné až nájezdy, ve kterých byli úspěšnější kladenští Rytíři. červenobílí tedy budou zcela určitě chtít navázat na předvedenou hru z posledního soutěžního zápasu a proti houževnatému soupeři uspět.

Sestava Horácké Slavie ze zápasu s Kladnem

Falter – Malena, Bilčík, Zdráhal, Bartoň, Dlapa, Přibyl, Šaur – Juráň, Erat, Dolníček, Dočekal, Wasserbauer, Ostřížek, Holec, Králík, Čuřík, Pekr, Jaroš, Raška, Mrázek.

Utkání mezi SK Kadaň a Horáckou Slavii Třebíč startuje ve středu 17.12. od 17:30. Pro fanoušky bude připraven tradiční ONLINE přenos.

Podobné články

Aktuální zprávy

Týden hokeje je za námi

včera
Aktuální zprávy

Týden hokeje je za půlkou, sledujete témata?

26.11.2020
Aktuální zprávy

Rodinná brankářská tradice pokračuje

25.11.2020