Menu +

Týden hokeje tentokrát v online podobě

Aktuální zprávy
Týden hokeje se tentokrát v klasické podobě na zimních stadionech neuskuteční. Důvodem je přirozeně epidemiologická situace, ale i tak se můžete na tuto akci těšit - konkrétně v online podobě. Více informací naleznete v článku.
Sdílejte článek
 

Žijeme v nestandardní době, která nám den co den chystá celou řadu omezení, jež jsme si dřív ani nedokázali představit. Z tohoto důvodu se nemůže uskutečnit již tradiční akce Týden hokeje, která probíhala na zimních stadionech.

Vy ale nemusíte smutnit. Týden hokeje totiž proběhne v online podobě v termínu od 23. do 29. listopadu. Každý ze zmíněných dnů obohatí odborná přednáška, přičemž témata budou logicky hokejová. Kompletní program naleznete níže.

„Jsme moc rádi, že se do celé akce zapojí odborníci na jednotlivá témata a také osobnosti z hokejového prostředí v čele s šéftrenérem Českého hokeje Filipem Pešánem. Věřím, že rodiče mladých hokejistů se dozví zajímavé informace i s ohledem na složitou dobou, kterou teď všichni procházíme,“ říká Pavel Landa, manažer projektu Pojď hrát hokej.

Novou formu události oceňuje i sportovní manažer mládeže Martin Čech: „Po čtyřech úspěšných ročnících akce „Pojď hrát hokej“ bohužel dnešní situace neumožňuje konání v té podobě, jak jsme zvyklí. Letos jsme chystali nábor malých dětí v říjnu, na který měla potom navazovat akce Pojď hrát hokej v listopadu, ale to v současné situaci není možné. Pokud se situaci zlepší a budou otevřeny vnitřní sportoviště a mládežnický hokej se rozjede, určitě nějakou formu náboru realizujeme. Nyní jsem rád, že se akce uskuteční alespoň online formou. Určitě bych všem rodičům i dětem doporučil sledování jednotlivých videí, protože se budou moci dozvědět zase něco nového."

TÉMATA ONLINE TÝDNE HOKEJE

Pondělí 23.11.: Vývoj psychiky mladého sportovce (Václav Petráš - sportovní psycholog)

Úterý 24.11.: Stravování mladých sportovců (Marie Skalská - lektorka Pro Fit Institutu)

Středa 25.11.: Hokej a škola (Andrej Šustr - obránce Kunlun Red Star)

Čtvrtek 26.11.: Hokejový trénink doma (Oldřich Kališ - regionální trenér Českého hokeje)

Pátek 27.11.: Systém výchovy v Českém hokeji (Filip Pešán - šéftrenér Českého hokeje)

Sobota 28.11.: Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru (Miroslav Budoš - předseda lékařské komise Českého hokeje)

Neděle 29.11.: Webinář Pojď hrát hokej (všichni výše uvedení)

Více informací zde!


Podobné články

Aktuální zprávy

Sezóna 2020/21 dětí a mládeže - její další vývoj

včera
Aktuální zprávy

Info pro fanoušky: Dominik Valík u nás skončil

19.01.2021
Aktuální zprávy

Dohodlo se…

02.01.2021