Menu +

Úprava bezpečnostních opatření na Zimním stadionu Města Třebíče

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Jako každý rok, i letos se před začátkem Chance ligy sešla bezpečnostní komise, aby posoudila bezpečnostní situaci na stadionu při utkáních Horácké Slavie. Komise složená ze zástupců Města Třebíče jako majitele stadionu, zástupců klubu SK Horácká Slavia Třebíč a zástupců Městské policie a Policie ČR vydala tento závazný pokyn.
Sdílejte článek
 

Od nové sezóny bude horní vchod u hlavních pokladen sloužit pouze jako vchod před zápasem pro vstup na stadion a jako výstup po skončení utkání. O přestávkách bude tento vstup uzavřen.

Jako rozptylový prostor nejen pro kuřáky bude sloužit parkoviště před stadionem, na které bude po celé utkání možný vstup ze stadionu bez vrácenky.

Pohyb na parkovišti a při prvních zápasech i na stadionu budou řídit pořadatelé, kteří všem ochotně poradí. Na exponovaná utkání bude tento prostor adekvátně zvětšen po konzultaci bezpečnostní komise a odboru města, který rozhoduje a povoluje uzavření ulice Kateřiny z Valdštejna.

Kdo opustí parkoviště nebo vymezený prostor, bude si muset znovu zakoupit vstupenku a projít bezpečnostní kontrolou.

Důvodů tohoto opatření je hned několik.

V ČR stále platí první stupeň protiteroristických opatření, která doporučují při hromadných akcích co nejmenší rozptyl tzv. měkkých cílů, tedy osob, na co nejmenším prostoru. Dalším důvodem je fakt, že prostor parkoviště je sledován kamerou městské policie a je tak lépe kontrolovatelný, čímž je lépe zajištěna bezpečnost všech návštěvníků zápasů, a to včetně rizikových zápasů.

Na parkovišti bude i nadále fungovat catering a otevřený bude i vstup do restaurace.

Podobné články

Aktuální zprávy

Pomozte klubu v derby s Jihlavou a přineste na stadion starý mobil! Získat můžete vstupenky na zápas s Kladnem

09.11.2018
Aktuální zprávy

Akce Červená, barva našeho života úspěšně proběhla už podruhé

05.11.2018
Aktuální zprávy

VIDEO: AVE gól měsíce října 2018 - vyberte ten nejhezčí

01.11.2018
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč