Úspěch pro mladší žáky HST. Na letním Summer cupu obsadili 2. místo

T ř e b í č - O víkendu se Mladší žáci Horácké Slavie Třebíč zúčastnili letního Summer cupu. Turnaj se konal ve Znojmě a třebíčské mladé naděje v něm obsadily vynikající druhé místo.

Mladší žáci Horácké Slavie Třebíč ročníku nar. 2007 se od 23.-25. srpna účastnili 3 denního turnaje Znojmo Summer Cupu, kam se sjela poměrně silná konkurence, soupeři jim byli i 2 týmy ze Slovenska, takže se dá říct, že měl mezinárodní účast. Hokejové zápasy se na turnaji hrály sice na dvě části po dvaceti minutách, výsledek z každého poločasu se však do tabulky zaznamenával samostatně. Bylo tak možné získat větší počet bodů, a tak byl průběh mnohem zajímavější. Navíc se k hokejovým výsledkům připočítávaly i úspěchy z basketbalu a laser game. Náš tým nakonec nestačil pouze na suverénní Slavii Praha v sešívaných dresech, loňského mistra České republiky ve své věkové kategorii a odvezl si stříbrné medaile. Dobrou vizitkou ofenzivní síly je i umístění 4 hráčů v top ten bodování hokejového turnaje, ocenění pro nejlepšího útočníka turnaje si odnesl člen našeho mužstva Petr Tomek. Velmi si vážíme pozvání od znojemského klubu, který zorganizoval moc hezkou akci pro všechny zúčastněné děti a jejich doprovod. Vše probíhalo v přátelském duchu a bez zádrhelů. Náš tým se prezentoval slušným vystupováním, férovým a bojovným pojetím hry ve všech disciplínách a dovolím si říct, že jsme se ctí reprezentovali město Třebíč.

Autor: Petr Tomek starší