Utkání s Pardubicemi B nabídne bohatý doprovodný program. Fanoušci obdrží šály i skvělé tablety!

Aktuální zprávy
V pondělí 22. ledna od 17:30 hodin odehraje Horácká Slavia Třebíč domácí zápas proti Pardubicím B. Klub si při této příležitosti připravil ve spolupráci s generálním partnerem KHNP pro fanoušky parádní doprovodný program, o kterém informuje následující článek.

Zaprvé mají, jak už jsme informovali, všichni studenti na zápas s Pardubicemi B vstup zdarma. Stačí předložit jakékoliv potvrzení o studiu, a to i v elektronické podobě.

Další doprovodný program vznikl ve spolupráci s generálním partnerem klubu společností KHNP. Každý stý příchozí fanoušek obdrž při vstupu na utkání z rukou představitele společnosti KHNP exkluzivní klubovou šálu.

Ani to navíc není všechno. Během přestávky mezi první a druhou třetinou rozdáme deseti fanouškům, kteří jako první nakoupí v našem fanshopu produkty v hodnotě alespoň jeden tisíc korun parádní tablety Samsung Galaxy Tab A9+. Tyto tablety fanouškům věnovala společnost KHNP, za což jejím zástupcům jménem klubu děkujeme.

V rámci druhé přestávky proběhne tradiční soutěž se společnosti BETONI. Aktuální otázku se dozvíte na oficiálním facebookovém profilu HST.

HST se zúčastní Soboty v pohybu, pojďte do toho s námi!

včera

Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici