V neděli 24.3. hostíme turnaj hokejových nadějí – TŘEBÍČ CUP 2019

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V neděli 24. 3. 2019 ožije Zimní stadion Města Třebíče - KHNP ARENA křikem malých hokejistů. Hostí totiž turnaj malých hokejových nadějí, kterého se zúčastní týmy Technika Brno, Orli Znojmo, SKLH Žďár nad Sázavou a SK Horácká Slavia Třebíč. Jde o turnaj hráčů ročníku narození 2008 a mladší. Děvčata mohou startovat od ročníku 2007 a mladší.

Turnaj se bude hrát na celou velikost hrací plochy ve formátu 2x20 minut čistého času a utká se každý s každým. Každá třetina se počítá jako samostatný zápas. Za výhru po každé třetině obdrží vítězný tým 2 body, v případě remízy obdrží oba týmu po 1 bodu. Za porážku je 0 bodů.

Mužstva na 1. - 3. místě obdrží medaile. Všechna mužstva pak dostanou pamětní poháry. Nejlepší hráči obou mužstev z každého zápasu obdrží pamětní puk. Na závěr turnaje bude vyhodnocen nejlepší brankář, obránce, útočník a nejužitečnější hráč. Každé utkání budou řídit dva rozhodčí.

První zápas mezi SK HS Třebíč a Orli Znojmo je plánován od 08:00 do 09:15. Závěrečné utkání turnaje mezi SK HS Třebíč a Technikou Brno začne v 15:55 a skončí v 17:10. V 17:15 je naplánováno slavnostní vyhlášení výsledků turnaje.

Pro všechna družstva je zajištěno stravování přímo na zimním stadionu.

"Přijďte v neděli 24.3. podpořit naše mladší žáky na hokejový turnaj. Vzhledem k atraktivním soupeřům a doufám, že i atraktivní hře našeho týmu se rozhodně nebudete nudit. Mladší žáci celou sezónu velmi dobře pracují jak v trénincích, tak i v zápasech a tento turnaj by měl být vyvrcholením a zároveň poděkováním za práci v celé sezóně. Doufáme, že zápas si užijí i rodiče a vytvoří hráčům parádní atmosféru," říká za pořadatele turnaje mladších žáků trenér Milan Přibyl.

Mladé naděje třebíčského hokeje zažily skvělý víkend, vyhrály dva turnaje

26.03.2019

Další akce Pojď hrát hokej přilákala mnoho dětí i rodičů

26.01.2019

Přijďte v sobotu 26. ledna od 9:45 na zimní stadion v Třebíči na akci Týden hokeje