Menu +

V pondělí 11. května startuje prvnímu týmu bílých hvězd suchá příprava před nadcházející sezonou

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V pondělí 11. května startuje třebíčskému A týmu společná část suché přípravy před nadcházející prvoligovou sezonou. Trenérům Radku Novákovi a Jaroslavu Barvířovi se bude hlásit celkem osmnáct jmen. Stávající hráčský kádr doplní obránce Ondřej Ševčík a tandem juniorů ve složení Patrik Mojdl, Zdeněk Vedral.
Sdílejte článek
 

Období volna končí. V pondělí 11. května odstartuje prvnímu týmu Horácké Slavie Třebíč suchá část fyzické přípravy na následující prvoligovou sezonu. Trenérskému tandemu ve složení Radek Novák – Jaroslav Barvíř se bude k první společné tréninkové jednotce hlásit celkem osmnáct jmen.

Potěšující je, že mezi nimi nebudou chybět stálice z uplynulého ročníku. Jak už jsme informovali, vedení klubu se podařilo udržet významnou část z loňského mužstva, které předvádělo hlavně ve druhé polovině sezony parádní výkony.

V praxi to znamená, že společnou přípravu na Vysočině zahájí brankářská jednička Pavel Jekel, kostru obrany tvoří Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka a Michal Furch. K nim se přidá ještě jeden bek, kterým je Ondřej Ševčík. Jednadvacetiletý odchovanec vsetínského hokeje strávil poslední sezony v druholigovém Hodoníně, kde se vyprofiloval v jeden ze základních staveních kamenů defenzivy Drtičů. Jeho velkou předností je fyzická hra. Však k ní má také velmi dobré tělesné parametry. Nebojí se přitvrdit před oběma brankami. Během uplynulého ročníku zaznamenal 14 kanadských bodů (6+8). Mezi další zkušenosti Ondřeje Ševčíka patří působení ve Švédsku, kde si během několika let vyzkoušel zejména mládežnické soutěže.

„S Ondřejem Ševčíkem jsme v kontaktu delší dobu. Ondra se k nám připojí již od prvního tréninku letní přípravy,“ pověděl hlavní trenér a sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.

Ten bude mít k dispozici kromě již zmíněného jednoho brankáře a pěti obránců ještě dvanáct útočníků. Do seznamu patří prakticky všechny loňské opory. Jména jako Laš, Šťovíček, Nedvídek, Bittner, Psota, Vodný, Malec, Michálek, Ferda a Havlát zaručují velmi solidní základ nově rodícího se týmu.

Příležitost trénovat s A týmem dostanou taktéž dva nadějní junioři. Konkrétně jde o Zdeňka Vedrala a Patrika Mojdla. Oba předvádí v třebíčské mládeži dlouhodobě kvalitní výkony. Loni to byli právě oni, kdo patřili k nejužitečnějším hráčům juniorky. Teď přichází zasloužená odměna.

„Patrik Mojdl a Zdeněk Vedral si svými výkony a příkladným přístupem zasloužili zařazení do přípravného období s A týmem. Svůj další vývoj budou ovlivňovat zejména svojí pracovitostí “ hlásí Radek Novák.

Další informace o průběhu letní přípravy vám přineseme v nejbližších dnech.

Hráčský kádr SK HS Třebíč na zahájení letní přípravy před sezonou 2020/2021

Brankáři:

Pavel Jekel.

Obránci:

Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka, Michal Furch, Ondřej Ševčík.

Útočníci:

Marek Laš, Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Matěj Psota, Ladislav Bittner, David Michálek, Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Zdeněk Vedral, Patrik Mojdl.

Loňský fotbalový zápas

Podobné články

Aktuální zprávy

Výsledky prvního prosincového víkendu

před 2 dny
Aktuální zprávy

DŮLEŽITÉ!

01.12.2021
Aktuální zprávy

Tradiční souhrn mládežnického a dětského hokeje

29.11.2021