Menu +

V pondělí 23.12. se uskuteční čtvrtý ročník předvánočního žákovského turnaje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V pondělí 23.12. se v třebíčské KHNP ARÉNĚ uskuteční čtvrtý ročník předvánočního žákovského turnaje. Zúčastní se jej čtyři celky. V jejich čele budou stát trenéři žákovských kategorií. Nejde ale ani tak o výsledek. Důležité je dobře se pobavit a společně přivítat přicházející Vánoce.
Sdílejte článek
 

Toto pondělí 23.12.2019 se v KHNP ARÉNĚ uskuteční tradiční předvánoční turnaj Mladších a Starších žáků. Letos půjde již o jeho čtvrtý ročník, který bude vyhrazen hokejistům ročníku 2005-2008. Složení mužstev je určeno losem, aby byla jejich síla rozdělena, pokud možno co nejvyváženěji. Turnaje se zúčastní čtyři celky. Jejich kapitány jsou Pavel Čermák, David, Dvořák, Sam Budín a Kuba Hájek.

Hraje se podle pravidel, která platí pro žákovský hokej, nejsou proto povoleny osobní souboje, hra tělem atd. Ostatně nejedná se o turnaj, který by byl hrán kvůli výsledku. Zásadní je se při něm hlavně dobře pobavit a přivítat nadcházející Vánoce. Cenou pro vítězný tým bude pohár s motivem sněhuláka.

Jak už bylo řečeno, celé akce se zúčastní čtyři týmy. V jejich čele bude vždy stát trenér z kategorie Mladších či Starších žáků. Konkrétně se jedná o Böhme team (trenér Martin Čech) Freedom team (trenér Martin Svoboda), Mája team (trenér Milan Máj) a Sedlo team (trenér Zdeněk Sedláček).

Zajímavostí je, že poslední dva ročníky opanoval tým Milana Máje. Mája team bude proto letos útočit na pomyslný zlatý hattrick.

Jedná se prakticky o celodenní turnaj. Jeho začátek je naplánován na osmou hodinu ranní. Vyvrcholení přijde na řadu kolem šestnácté hodiny odpoledne Celou akci provází pohodová a uvolněná atmosféra, také proto je tento vánoční turnaj mezi všemi jeho účastníky velmi oblíbený.

Rozdělení jednotlivých týmů:

Böhme team: Málek, Dvořák D. Svoboda F. Mojdl, Voznica, Mráček, Trnková, Přibyl, Tomek, Tvarůžek, Klouda, Malena, Parkan, Klepetek, Rozsypal. (trenér Martin Čech)

Freedom team: Bláhová, Hájek J, Zamazal D. Zamazal E. Dobrovolný, Hošťálek, Prokeš, Prokop. Hájek M. Gorka, Dočkal, Houzar, Doležal P. Dvořák J. (trenér Martin Svoboda)

Mája team: Rygl, Čermák, Hanák J. Březka, Suchánek, Brabec, Chadim, Ostrý, Prchal, Doležal, Němec, Lysý, Bakus, Bauer. (trenér Milan Máj)

Sedlo team: Svoboda, Budín, Bláha, Šoltés, Havlíček, Černý, Beneš, Bartoš, Rymeš, Novák, Beňovská, Jeřábek, Kratochvíl, Hájek L. Oborný. (trenér Zdeněk Sedláček)

Vítězové předešlých ročníků:

2018 – Mája team (trenér Milan Máj)

2017 – Mája team (trenér Milan Máj)

2016 – Horror team – trenér Štěpán Hrůza

Trofej pro vítěze předvánočního žákovského turnaje.

Podobné články

Mládežnický hokej

Předvánoční turnaj třebíčských žáků opanoval Böhme team Martina Čecha

30.12.2019
Mládežnický hokej

Úspěšný víkend třebíčských žáků

17.12.2019
Mládežnický hokej

Třebíčské dorostence čeká prozatímní vrchol sezony! V souboji o první místo přivítají reprezentaci Polska U16

06.12.2019