Menu +

V pondělí 23.12. se uskuteční čtvrtý ročník předvánočního žákovského turnaje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V pondělí 23.12. se v třebíčské KHNP ARÉNĚ uskuteční čtvrtý ročník předvánočního žákovského turnaje. Zúčastní se jej čtyři celky. V jejich čele budou stát trenéři žákovských kategorií. Nejde ale ani tak o výsledek. Důležité je dobře se pobavit a společně přivítat přicházející Vánoce.
Sdílejte článek
 

Toto pondělí 23.12.2019 se v KHNP ARÉNĚ uskuteční tradiční předvánoční turnaj Mladších a Starších žáků. Letos půjde již o jeho čtvrtý ročník, který bude vyhrazen hokejistům ročníku 2005-2008. Složení mužstev je určeno losem, aby byla jejich síla rozdělena, pokud možno co nejvyváženěji. Turnaje se zúčastní čtyři celky. Jejich kapitány jsou Pavel Čermák, David, Dvořák, Sam Budín a Kuba Hájek.

Hraje se podle pravidel, která platí pro žákovský hokej, nejsou proto povoleny osobní souboje, hra tělem atd. Ostatně nejedná se o turnaj, který by byl hrán kvůli výsledku. Zásadní je se při něm hlavně dobře pobavit a přivítat nadcházející Vánoce. Cenou pro vítězný tým bude pohár s motivem sněhuláka.

Jak už bylo řečeno, celé akce se zúčastní čtyři týmy. V jejich čele bude vždy stát trenér z kategorie Mladších či Starších žáků. Konkrétně se jedná o Böhme team (trenér Martin Čech) Freedom team (trenér Martin Svoboda), Mája team (trenér Milan Máj) a Sedlo team (trenér Zdeněk Sedláček).

Zajímavostí je, že poslední dva ročníky opanoval tým Milana Máje. Mája team bude proto letos útočit na pomyslný zlatý hattrick.

Jedná se prakticky o celodenní turnaj. Jeho začátek je naplánován na osmou hodinu ranní. Vyvrcholení přijde na řadu kolem šestnácté hodiny odpoledne Celou akci provází pohodová a uvolněná atmosféra, také proto je tento vánoční turnaj mezi všemi jeho účastníky velmi oblíbený.

Rozdělení jednotlivých týmů:

Böhme team: Málek, Dvořák D. Svoboda F. Mojdl, Voznica, Mráček, Trnková, Přibyl, Tomek, Tvarůžek, Klouda, Malena, Parkan, Klepetek, Rozsypal. (trenér Martin Čech)

Freedom team: Bláhová, Hájek J, Zamazal D. Zamazal E. Dobrovolný, Hošťálek, Prokeš, Prokop. Hájek M. Gorka, Dočkal, Houzar, Doležal P. Dvořák J. (trenér Martin Svoboda)

Mája team: Rygl, Čermák, Hanák J. Březka, Suchánek, Brabec, Chadim, Ostrý, Prchal, Doležal, Němec, Lysý, Bakus, Bauer. (trenér Milan Máj)

Sedlo team: Svoboda, Budín, Bláha, Šoltés, Havlíček, Černý, Beneš, Bartoš, Rymeš, Novák, Beňovská, Jeřábek, Kratochvíl, Hájek L. Oborný. (trenér Zdeněk Sedláček)

Vítězové předešlých ročníků:

2018 – Mája team (trenér Milan Máj)

2017 – Mája team (trenér Milan Máj)

2016 – Horror team – trenér Štěpán Hrůza

Trofej pro vítěze předvánočního žákovského turnaje.

Podobné články

Mládežnický hokej

Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

03.03.2020
Mládežnický hokej

V budoucnu bych si chtěl zkusit i dospělý hokej, říká produktivní junior Zdeněk Vedral

07.02.2020
Mládežnický hokej

Opora dorostu Denis Štorek: Necítím se být lídrem, dělám jen vše potřebné k tomu, aby se tým dostal co nejdál

06.02.2020