Menu +

V přípravě s týmy ze čtyř různých soutěží, přijede Slovan i Kometa

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia už zná rozpis přípravných zápasů, který přináší jako jeden z prvních týmů Chance ligy. V přípravě se utká se soupeři ze čtyř různých soutěží. Přijede například druholigový Tábor, či Chomutov, extraligová Kometa Brno, nebo zahraniční soupeř Slovan Bratislava. Chance ligu budou zastupovat Znojmo a Pardubice B.
Sdílejte článek
 

Rozpis přípravných zápasů HST před sezónou 2023 - 2024

čtvrtek 3.8. Třebíč – Tábor

 • čtvrtek 10.8. Třebíč – Kometa

 • úterý 15.8. Třebíč – Znojmo

 • čtvrtek 17.8. Pardubice B – Třebíč

 • úterý 22.8. Znojmo – Třebíč

 • čtvrtek 24.8. Slovan Bratislava – Třebíč

 • úterý 29.8. Třebíč – Pardubice B

 • čtvrtek 31.8. Třebíč – Chomutov

 • úterý 5.9. Třebíč – Slovan Bratislava


  Trenéři se při skládání soupeřů pro přípravná utkání snažili o to, aby hráči měli pestrý program a hráli se soupeři, s nimiž se v soutěži příliš nepotkávají, aby se vyhnuli určitým stereotypům. Až na dvě výjimky tak budou soupeři z různých soutěží jak u nás, tak v zahraničí. To nabízí určitou atraktivitu i pro diváky, kteří budou mít možnost srovnání různých soupeřů a různých soutěží.

  "Máme naplánovaných devět přípravných zápasů. Sice jsme jich chtěli osm, ale Chomutov bude tady na Vysočině na soustředění a požádal nás o sehrání zápasu a my jsme jim vyšli vstříc. Myslím si, že devět zápasů je vhodný a dostačující počet. Co se týče soupeřů, tak jsme chtěli hrát spíš se soupeři, se kterými se nepotkáváme příliš často v soutěži samotné. Vlastně tam máme jen Pardubice B a nováčka ze Znojma. Jsem rád, že opět přijede do Třebíče Kometa Brno a doufám, že zápas bude mít skvělou diváckou kulisu, jako tomu bývá vždycky s tímto soupeřem. Tahákem pro diváky by mělo být i derby se Znojmem a také Slovan Bratislava bude tahákem a úplně novým soupeřem. Sice to nebude úplně kompletní A – tým, bude to výběr hráčů A – týmu, doplněný o některé hráče B – týmu Slovanu. Určitě však tento výběr bude mít svou kvalitu. My vše chceme mít postavené na tom, abychom tvrdý srpnový trénink vhodně proložili přípravnými zápasy, a hlavně abychom pilovali souhru jednotlivých pětek a byli dobře nachystaní na sezónu," řekl k programu přípravných zápasů sportovní manažer a hlavní trenér mužů Horácké Slavie Třebíč Kamil Pokorný.

  Časy začátků jednotlivých zápasů budou doplněny později.

 • Podobné články

  Aktuální zprávy

  Známe rozpis Chance ligy, začínáme doma se Vsetínem

  01.06.2023
  Aktuální zprávy

  HST se zúčastní charitativních akcí. Everesting v Třebíči a Happy run ve Valči

  23.05.2023
  Aktuální zprávy

  Kvalita a zkušenosti do obrany, posílí ji Lukáš Kříž. Těším se na mančaft, říká

  11.05.2023