Menu +

V týmu bílých hvězd řádí chřipková epidemie. Do Prostějova jedeme i přesto vyhrát

Aktuální zprávy
T ř e b í č - První tým Horácké Slavie postihla nepříjemná chřipková epidemie. Vedení třebíčského klubu se snažilo dnešní zápas na ledě Prostějova přeložit, to se však nesetkalo s kladnou odezvou. Horáci proto do Prostějova cestují v okleštěné sestavě. I v této situaci ale udělají maximum pro to, aby zápas dotáhli do vítězného konce.
Sdílejte článek
 

V prvním týmu Horácké Slavie Třebíč řádí chřipková epidemie. Ještě včera přitom bylo vše pořádku, hráči klasicky regenerovali a připravovali se na další soutěžní utkání. Dnes ráno se však situace diametrálně změnila. Řada hokejistů na dnešní ranní trénink ze zdravotních důvodů nedorazila, část z těch, kteří dorazili, znovu odešli domů s horečkami a dalšími zdravotními problémy chřipkového rázu.

Vedení klubu se situaci snažilo okamžitě intenzivně řešit, proto došlo ke kontaktování Prostějova s žádostí o přeložení dnešního zápasu. Soupeř však tuto variantu odmítl. To znamená, že hokejisté Horácké Slavie odehrají večerní střetnutí na ledě Prostějova ve značně okleštěné sestavě. Jejich odhodlání to však nijak nesnižuje, právě naopak. Bílé hvězdy nastoupí do zápasu s jednoznačným cílem – vyhrát jej. Všichni věří, že se právě v takto obtížně situaci projeví nezdolná síla charakteru, kterou náš tým disponuje.

Utkání v Prostějově startuje od 18:00 hodin držte nám palce.

„Prostějov jsme dnes ráno oficiálně požádali z výše zmiňovaných důvodů o odložení utkání. Nebylo nám však vyhověno,“ komentuje sportovní manažer a hlavní trenér prvního týmu HST Radek Novák.

Podobné články

Aktuální zprávy

Změny v organizační struktuře klubu

04.04.2020
Aktuální zprávy

Hodnocení uplynulé sezóny očima předsedy klubu Martina Svobody

21.03.2020
Aktuální zprávy

Vyprodejme virtuálně stadion!

16.03.2020