Menu +

VIDEO: Nabízíme ke zhlédnutí zdarma záznam celého zápasu s Kometou

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Jak jsme již informovali, od nové sezóny mohou fanoušci, kteří se nedostanou na stadion, sledovat domácí zápasy Horácké Slavie Třebíč v internetových videopřenosech. Historicky první z nich se uskutečnil 29. července 2016. Nyní nabízíme možnost tento zápas s Kometou Brno zhlédnout celý a zdarma v kvalitě, v níž budou přenosy vysílány i z mistrovských utkání. Cena přenosů z mistrovských zápasů bude 70 korun a odkazy budeme uveřejňovat v pozvánkách na zápas i na klubovém facebooku.
Sdílejte článek
 

ZÁZNAM ZÁPASU HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ - HC KOMETA BRNO SLEDUJTE ZDE


Utkání s Kometou Brno v pátek 29. července 2016 mělo hned několik výjimečných přívlastků. Jednalo se o zápas, v němž se se svou bohatou kariérou rozloučil obránce Rostislav Malena, zároveň to bylo první utkání, které mohli fanoušci sledovat i jako videopřenos v přímém internetovém přenosu. "Tato možnost je v sezóně, kdy oslavíme dvacet let od postupu do první ligy, další možností pro fanoušky, jak sledovat náš klub,“ říká marketingový manažer Horácké Slavie Třebíč, Daniel Šlapák

Zápasy s Kometou Brno jsou tradičně doprovázeny vynikající diváckou kulisou, kterou si teď můžete zpětně a zcela zdarma připomenout. Zajímavé určitě bude vidět z pohledu televizní kamery poslední střídání Rostislava Maleny i choreo, které třebíčští diváci pro tuto příležitost připravili.

Zájemci o sledování videopřenosů si teď zdarma mohou udělat obrázek o kvalitě videopřenosů, které budou v mistrovských utkáních zpoplatněny částkou 70 korun. Věříme, že tato možnost přispěje k dalšímu zážitku ze zápasů Horácké Slavie Třebíč. Zároveň je i dalším zviditelněním partnerů klubu i našeho města.

Podobné články

Aktuální zprávy

Aktuální informace k dění v klubu

včera
Aktuální zprávy

Dnešní zápas s Benátkami se NEUSKUTEČNÍ

před 3 dny
Aktuální zprávy

Předseda klubu Martin Svoboda o následující sezoně

18.09.2020