T ř e b í č - Třebíčští přivítali na svém ledě Havířov. První třetinu začala lépe Horácká Slavia, která se zásluhou Michala Kunce dostala do vedení. Na začátku druhé periody se hostům však povedlo rychle srovnat, závěrečná třetina však nabídla mnohem více branek. Nejprve se trefil Martin Šťovíček a dostal tak Třebíč znovu do vedení, poté krásnou akcí zvyšoval Ladislav Bittner na 3:1. Hosté se však nevzdali a snížili na rozdíl jediné branky, ale Horáci ihned odpověděli a zásluhou branky Michala Vodného opět odskočili na rozdíl dvou branek. Havířovští ještě sice jednou brankou zdramatizovali utkaní, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Zápas tedy skončil zaslouženou výhrou Horácké Slavie na konečném stavu 4:3. Pozvání ke zhodnocení utkaní přijal střelec první branky Horácké Slavie, mladý a talentovaný forvard Michal Kunc.