T ř e b í č - Pořádný kvapík, tak lze nazvat tempo Chance ligy. V pondělí totiž nabídla už své jedenácté kolo, ve kterém do Třebíče přicestovala Kadaň. Diváci čekali povinné vítězství, které přišlo, ale nerodilo se lehce. Kadaň se po většinu zápasu soustředila na obranu a v pěti hráčích bránila své brankoviště, do útoků vyrážela jen sporadicky. Domácí vedli po dvou třetinách zaslouženě 2:0. Třetí třetina se ale změnila v drama. Kadaň ve snaze bodovat otevřela hru a diváci v poslední dvacetiminutovce viděli hned šest branek. Konečně se bylo na co dívat, i čemu zatleskat. Jak zápas hodnotí novic a premiérový střelec Pavel Jenyš, zjistíte ve videoohlasech, ke kterým po utkání přišel. Přinášíme znovu také komentovaný sestřih zápasu.