Menu +

Ve středu na led aktuálně osmých Litoměřic bojujících s virózou

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Horácká Slavia dokázala pod novou taktovkou dvakrát po sobě zvítězit za tři body, o další vítězství se pokusí ve středu 17.11.2010 od 17:00 hodin na ledě Litoměřic, které ve dvou posledních duelech braly po dvou bodech za vítězství na samostatné nájezdy, respektive v prodloužení. Nováčka soutěže, který má Třebíči co vracet, ale trápí viróza, jež nedovolí nastoupit zřejmě hned několika hráčům.
Sdílejte článek
 

Pohled do sestavy Litoměřic

Kádr Stadionu Litoměřice je prošpikován hráči, kteří už v hokejové kariéře mnohé dokázali, posílený prvoligový nováček si vede v soutěži vcelku obstojně.

Jedničkou v brankovišti je Martin Volke, jenž odchytal 16 utkání s procentuální úspěšnost zásahů téměř 93,29%. Mezi tři tyče se postavili i Petr Přikryl (2 zápasy, 93,10%) a Robert Slipčenko (1 zápas, 95,83%).

Z obránců je nejproduktivnější zkušený Milan Vobořil(4G+4A), z dalších bodujících bychom mohli jmenovat Ondřeje Kříže či Jakuba Evana. Z útočníků si nejlépe vede pětice Ladislav Slížek (6G+7A), Martin Heinisch (4G+8A), Ptr Šinágl (2G+10A), Petr Horčička (9G+2A) a Jaroslav Hašek (4G+7A). Vícekrát se do statistik bodově zapsali například i Martin Tvrzník nebo Tomáš Rod.

Dosavadní zápasy Stadionu Litoměřice

V dosavadním průběhu první hokejové ligy dokázaly Litoměřice desetkrát zvítězit, osmkrát odešli litoměřičtí hráči z ledu poraženi. Mužstvo najdeme aktuálně na osmém místě s šestadvaceti body při pasivním skóre 44:50. Horácká Slavia zaostává za svým středečním soupeřem o čtyři body, v případě vítězství by se tak přiblížila na jeden bod.

Poslední odehrané zápasy Litoměřic:

HC Stadion Litoměřice – HC Olomouc 0:5

HC Stadion Litoměřice – HC Chrudim 1:4 (Horčička)

HC Stadion Litoměřice – HC Kohouti Tábor 4:3sn (Vobořil, Rod, Rindoš, Horčička)

SK Kadaň – HC Stadion Litoměřice 2:3p (Slížek, Šinágl, Hašek)

Pohled do statistik Horácké Slavie

Horácká Slavia Třebíč je po osmnáctém kole na 11. místě v tabulce, dokázala vstřelit osmačtyřicet branek, zároveň jich ale dvaašedesát inkasovala. Nejproduktivnějším hráčem nových trenérů Kamila Pokorného a Radka Nováka je Petr Obdržálek (5G+5A), jenž navázal po příchodu z Plzně na loňskou souhru s Lukášem Nahodilem (3G+6A), bodově produktivní jsou i další hráči, Třebíč je v tomto duchu kompaktním celkem, kdy může utkání rozhodnout kterýkoliv z hráčů.

V posledních dvou kolech Třebíčští zvítězili v základní hrací době, předváděná hra se zkvalitnila, což by mohlo být odrazovým můstkem do dalších zápasů.

Poslední odehrané zápasy Třebíče:

SK HS Třebíč – IHC Písek 3:4sn (E. Kadela, Burian, R. Kadela)

HC Olomouc – SK HS Třebíč 4:5 (Obdržálek 3, Přibyl 2)

SK HS Třebíč – HC Chrudim 3:1 (Ostrčil, R. Kadela, Nahodil)

Příjemná vzpomínka na závěr

Ve čtvrtém kole sehráli oba soupeři vyrovnané utkání, kdy ještě v padesáté minutě snížili Litoměřice na zimním stadionu v Třebíči na rozdíl jediné branky. Poté se ale Horácká Slavia střelecky prosadila a zvítězila vysoko 8:2...

Sestavy z minulého utkání

HC Stadion Litoměřice: Volke - Kubát, Stříteský, Macek, Kříž O., Vobořil, Martinka, Brož - Šinágl, Kříž P., Bojer, Tvrzník, Rod, Slížek, Doležal, Přeučil, Hašek, Heinisch, Novák, Hlusička.

SK Horácká Slavia Třebíč: Francouz - Dudáš, Sláma, Ostrčil, Sedláček, Hrbáček, R. Kadela, Bulička - Laš, Dolníček, E. Kadela - Burian, Nahodil, Obdržálek - Přibyl, Ostřížek, Okál - Čech, Zahradník, Dočekal - Vítek.

V jakém složení nastoupí Litoměřice do zápasu proti Třebíči, není v tuto chvíli jasné: „Kabinu přepadl virus. V pondělí ráno se mi omluvilo jedenáct lidí z tréninku, trápí je horečky, křeče v břichu a nechybí ani průjem. Situace je vážná, navíc nenastoupí M. Tvrzník, který si v Kadani přetrhl vazy v rameni, chybět budou i Evan a Kolbaba, kteří již zahájí přípravu, ale na zápas to ještě není,“ žehral nad zdravotní situací svých svěřenců trenér Daniel Tvrzník.

Utkání 19. kola první hokejové ligy mezi týmy HC Stadion Litoměřice – SK Horácká Slavia Třebíč startuje ve středu 17. listopadu 2010 v 17:00 hodin v moderní Kalich aréně, která žije hokejem. Kolegové z Litoměřic připraví tradiční online přenos.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020