Menu +

Ve středu přijede do Třebíče silné Kladno, které je momentálně třetí

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - WSM liga nyní nabírá na obrátkách, posledních osm zápasů se odehraje v rozmezí sotva tří týdnů. V 45. kole přivítá doma Třebíč silné Kladno, které bojuje s Jihlavou o druhé místo. A právě tito soupeři se setkali v minulém kole, kde Kladno doma vyhrálo 5:2 a na Jihlavu ztrácí už jen bod. Třebíčští zažívají skvělé období! Od prosince vyhráli jedenáct utkání z patnácti, což je skvělá bilance. V posledním domácím utkání Třebíč porazila Benátky 4:1 a v pondělním zápase na ledě Havířova vyhrála jasně 5:2. Blýskl se hlavně Petr Mrázek, který vstřelil hattrick. Ve středu proti Bílým hvězdám nastoupí ještě těžší soupeř – Kladno. Utkání s Rytíři Kladno začíná ve středu od 17:30 na Zimním stadionu města Třebíče – MANN+HUMMEL ARÉNĚ.
Sdílejte článek
 

UTKÁNÍ S KLADNEM MŮŽETE SLEDOVAT I VE VIDEOPŘENOSU - CENA 70 Kč


Rytíři Kladno

Kladno v sezóně 2013/2014 spadlo z extraligy do první ligy a cíl do další sezóny byl jednoznačný, postup zpět. Jenže v prvním ročníku v první lize Kladno skončilo již ve čtvrtfinále. V minulém ročníku Kladno vyhrálo základní část se 104 body a ve čtvrtfinále vyzvalo Ústí nad Labem. Série ale senzačně dopadla lépe pro Ústecké 4:2 na zápasy. Před letošním ročníkem převzal tým v roli trenéra Pavel Patera, který se přivedl celou řadu skvělých hráčů, např. Ton, Burger, Tenkrát a další. Tak, že by to Rytířům vyšlo na třetí pokus? Uvidíme, šanci rozhodně mají.

Letos má Kladno branky rozložené na více hráčů, nejproduktivnějším útočníkem, zároveň i hráčem kladenských je velice zkušený Jiří Burger (11+25). Za ním je další matador Petr Ton (11+20), velice dobře si vede i mladý Patrik Machač (3+15). Nezaostává ani Petr Tenkrát (13+13), či posila z Litvínova Petr Jánský (14+10), který má v extralize odehráno přes 500 zápasů. Dále se prosazují např. Jakub Strnad (11+13) a David Tůma (11+8).

V obraně je nejzkušenější rozhodně František Ptáček, který má celkem 1209 zápasů v české extralize, letos Kladnu zatím pomohl čtrnácti body. Nejvíce bodů mezi obránci zaznamenal David Růžička (3+14), po něm Jiří Drtina (3+12).

Jedničkou v brankovišti je Miroslav Hanuljak, který chytal v celkem 28 zápasech. Lukáš Cikánek jich odchytal 17.

Vzájemné zápasy v letošní sezóně:

Kladno - Třebíč 3:4 po nájezdech
Třebíč - Kladno 3:4 po prodloužení
Kladno - Třebíč 3:2

Statistiky obou týmů

Sestavy obou týmů v minulém zápase:

Rytíři Kladno: Hanuljak – Hořava, Drtina, Růžička, Zelingr, Ptáček, Ulrych, Repe – Tůma, Burger, Kloz – Jánský, Přikryl, Strnad – Ton, Machač, Tenkrát – Gratton, Zikmund, Cetkovský.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Niko, Zdráhal, F. Král, Čejka, Lojek, Přibyl, D. Mikyska – Jan Wasserbauer, Dolníček, Pekr – Kusko, Psota, Mrázek – Malec, Milfait, Kristl – Huňa, T. Havránek, Matěj Novák – Juráň.

Utkání mezi SK Horácká Slavia Třebíč – Rytíři Kladno začíná ve středu od 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020