Menu +

Ve středu zápas o všechno. Která ze Slavií se bude radovat?

Pozvánky na zápas
Nikdo už neuhne ani o milimetr. Středeční pátý duel s pražskou Slaví rozhodne o dalším osudu letošní sezony. Pravidla jsou jednoduchá - vítěz bere vše. Úvodní buly klíčového střetnutí je v třebíčské KHNP ARÉNĚ naplánováno na středu 17. března v 17:30 hodin.
Sdílejte článek
 

Rozhodující bitva o všechno

Asi není třeba nic říkat. Všichni ví, že pátý zápas série předkola mezi Třebíčí a Slavií rozhodne o tom, kterému týmu skončí sezona a který si zahraje čtvrtfinále. Půjde o bitvu, ve které rozhodnou detaily, koneckonců soupeři se znají už tak dobře, že jeden druhého jen těžko něčím překvapí. Minulé měření sil v Edenu dopadlo lépe pro sešívané, kteří díky vítězství 4:3 vyrovnali stav série na 2:2. Teď se začíná s čistým štítem a od nuly. Všechna čtyři předešlá utkání jsou zapomenuta, oba celky půjdou do rozhodujícího mače z totožné startovní čáry.

Horáci budou bojovat jeden za druhého, jak to předváděli celou sezonu. Právě v tom byla a je jejich největší síla. Všichni pevně věříme, že ji ukážou i tentokrát. V souboji, který je po ně vrcholem dosavadní sezony. Klíč k vítězství? Podat koncentrovaný, soudržný výkon. Bojovat jeden za druhého, udržet nervy na uzdě. To jsou specifika ultimativních zápasů, zvítězí tým, který si s nimi poradí lépe.

„Už jsem takový zápas zažil. Je jasné, že hodně důležitý bude první gól. Jinak si myslím, že to bude utkání srovnatelné s těmi předešlými. My se na něj dobře připravíme, nedáme jim ani centimetr ledu zadarmo. Strašně se na to těším, chceme jim dnešní prohru vrátit,“ řekl po čtvrtém utkání útočník David Michálek.

Klíčová bitva startuje zítra od 17:30 hodin v třebíčské KHNP ARÉNĚ. Vy ji budete moci sledovat tradičně prostřednictvím Hokejky. K dispozici budou rovněž Onlajny.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy vyráží směr Kolín, kde budou usilovat o skalp tamních Kozlů

před 2 dny
Pozvánky na zápas

V rámci třetího kola přivítá Horácká Slavia Frýdek- Místek! Utkání slibuje atraktivní a vyrovnanou podívanou!

19.09.2022
Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy míří po bravurním vstupu do sezony bojovat o další body do Přerova

16.09.2022