Menu +

Velký návrat! V derby s Duklou nastoupí za Horáckou Slavii odchovanec Marek Laš

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V dnešním derby s jihlavskou Duklou bude moci Horácká Slavia využít služeb útočníka Marka Laše. Ten se do třebíčských barev vrací poprvé od sezony 2013/2014.
Sdílejte článek
 

Dnes večer se uskuteční jeden velký návrat. Dres Horácké Slavie znovu oblékne odchovanec třebíčského hokeje Marek Laš. Stane se tak poprvé od ročníku 2013/2014.

Laš aktuálně patří extraligové Olomouci. Jeho dnešní start za bílé hvězdy se uskuteční v rámci vzájemné spolupráce obou klubů.

K dispozici naopak nebude Michal Vodný, jehož zítra česká extraligové utkání v dresu Olomouce na ledě Pardubic.

Třebíčský rodák Marek Laš sehrál mezi extraligovými mantinely 409 utkání (60+66). Jeho bilance z druhé nejvyšší soutěže činí 369 odehraných zápasů a 195 nasbíraných kanadských bodů.

„V dnešním utkání s Duklou Jihlava bude našemu týmu k dispozici útočník Marek Laš. Stane se tak na základě vzájemné spolupráce s extraligovým klubem HC Olomouc. V rámci této vzájemné spolupráce bude Michal Vodný zítra k dispozici Olomouci,“ prozradil hlavní trenér a sportovní manažer HST Radek Novák.

Podobné články

Aktuální zprávy

Jack Glover ukončil své působení v Horácké Slavii Třebíč

včera
Aktuální zprávy

POZOR ZMĚNA: Zápasy s Frýdkem a Benátkami se odehrají v náhradních termínech

17.01.2020
Aktuální zprávy

Reakce klubu na skutečný stav „A“ týmu SK HS Třebíč v den utkání s Prostějovem, kdy Prostějov nevyhověl naší žádosti o odložení utkání

16.01.2020
×
Odehrané 18:00 | Muži
SK Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč