Menu +

Věřím, že se to odehraje. Všichni chceme hrát, říká Ladislav Bittner

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Úterý bylo sice velmi hektické pro všechny, ale Horáci si poradili s utkáním bez diváků lépe jak Slavia a ujali se vedení 2:0 na zápasy. Ladislav Bittner sám vyrovnával na 2:2, když se prosadil zase z předbrankového prostoru. Ovšem, zda se budou hrát další zápasy, se neví. Rozhodne se zítra, tedy ve čtvrtek.
Sdílejte článek
 

Druhá výhra z druhého venkovního duelu. Horáci začali předkolo velmi slušně. „Jsme hodně spokojeni. V tomhle zápase jsme museli dotahovat a otáčet skóre. Jedině klobouk dolů před kluky, nechali jsme tam maximum a bereme druhou výhru,“ povídá spokojeně Ladislav Bittner.

Přitom začátek zápasu nebyl podle přestav. Slavia dokonce měla výhodu trestného střílení. „Pavel nás moc podržel, že vychytal ten nájezd. Vlastně nás držel celou dobu v obou zápasech,“ chválí svého kolegu Pavla Jekela.

Pražané dokonce vedli 2:0 ještě v 34. minutě. „Dostávali jsme se hůř do tempa. Možná jsme měli těžší nohy,“ hledá příčiny horšího začátku. „Ale ve třetí části jsme už hráli tu naši hru. Hodně nás nakopla branka na 1:2. Slavia se pak začala bát o výsledek,“ říká neproduktivnější třebíčský hráč v základní části.

Vyrovnávací branku vstřelil samotný Ladislav Bittner v početní výhodě. „Šimon Szathmáry si vyměnil puk se Šťovou (Martinem Štovíčkem), ten pak vystřelil a mě to nějak trefilo do hokejky. Odrazilo se to do betonu a pak jsem jen dorážel do prázdné branky. Takový klasický můj gól,“ směje se.

Foto: Jiří Koutník

Třebíčští tak díky obratu vyhráli čtrnáctý zápas v řadě. „Sílu týmu je obrovská. To se i potvrdilo,“ myslí si.

Zápas se hrál kvůli obavám z koronaviru bez diváků. Jaké to bylo? „Nebyla slyšet podpora. Takže to působí jak nějaký „přátelák.“ Během dne se ani nevědělo, zda se skutečně bude hrát a jednalo se o hektický den. „Snažili jsme se to neřešit. I Venca Čejka zařval, ať se sami připravujeme na zápas,“ svěřuje se.

V posledních hodinách se spekuluje i o zrušení letošního ročníku CHANCE ligy. „Nemyslíme na to. Věřím, že se to odehraje. Všichni chceme hrát. Uvidíme, co přinese čas,“ prozrazuje Ladislav Bittner.

Konečný verdikt má padnout zítra, tedy ve čtvrtek, kdy se sejde Výkonný výbor ČSLH.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Šest branek nemůžeme dostávat, tvrdí Martin Šťovíček. V sobotu musíme vyhrát, burcuje

17.09.2020
Ohlasy po utkání

Makali jsme, na ligu jsme připraveni, říká po vítězné generálce střelec vyrovnávací branky Václav Krliš

08.09.2020
Ohlasy po utkání

Jsem rád, že mi trenéři věří a že můžu hrát, říká Tomáš Šoustal po utkaní s Porubou

20.08.2020