Menu +

Vítáme nového partnera: Do rodiny třebíčského hokeje se připojuje společnost KFC

Aktuální zprávy
Jsme rádi, že můžeme oznámit uzavření spolupráce s novým partnerem Horácké Slavie Třebíč – společností KFC. K této příležitosti jsme si pro Vás připravili v neděli 6. září od 14 do 15 hodin autogramiádu prvního týmu bílých hvězd v prostorách třebíčského KFC. Dorazí na ní Šimon Szathmáry a Karel Nedbal.
„V Třebíči je KFC součástí města již skoro dva roky. Jsme velice rádi, že jsme začali spolupracovat s HORÁCKOU SLAVIÍ. Prioritou naší restaurace je nejen přinést občanům města Třebíče originální kousky kuřete od našeho zakladatele Colonela Sanderse, ale také aktivně podporovat kulturní a sportovní dění ve městě. O to více v kontextu s rozvojem mládeže.Proto je pro mě velkou ctí a potěšením Vás pozvat na oficiální autogramiádu hráčů A-týmu SK HST, na které budou mimo jiné, symbolicky předány nové dresy pro sezónu 2020/2021 dorostencům a juniorů HST, které přímo sponzoruje naše restaurace. Autogramiáda bude probíhat na restauraci KFC Třebíč v neděli 6.9. od 14:00 do 15:00. V době autogramiády se můžou všichni naši Hosté těšit na shake zdarma ke každému zakoupenému menu, boxu nebo kyblíku," říká manažer třebíčského KFC Lukáš Pavlíček.
Sdílejte článek
 

Jsme hrdí, že můžeme oznámit uzavření spolupráce s novým partnerem Horácké Slavie Třebíč – společností KFC. Společnost KFC patří mezi lídry v oboru rychlého občerstvení. Navíc stejně jako v případě Horácké Slavie Třebíč jde o subjekt s bohatou historií, tradicí a prověřenou kvalitou.

KFC si zakládá na čerstvosti a kvalitě používaných surovin, které odebírá pouze od ověřených dodavatelů. I proto si můžete být jisti vysokou úrovní jejich služeb. V nabídce si vybere opravdu každý. Každodenní menu nabízí celou řadu nejrůznějších delikates pro všechny labužníky a gurmány.

KFC disponuje širokou sítí restaurací po celé České republice. V našem městě KFC najdete na adrese TŘEBÍČ, SPOJOVACÍ 1350. Stejně tak máte možnost využít službu KFC rozvoz a zvolené jídlo si nechat dopravit až k vám domů.

Na oslavu nového partnerství jsme se rozhodli uspořádat v prostorách třebíčského KFC autogramiádu prvního týmu bílých hvězd. Za něj dorazí Šimon Szathmáry a Karel Nedbal. Ta se uskuteční 6. září od 14 do 15 hodin. V rámci této společné akce navíc dostanete ke každému menu, boxu a kyblíku parádní SHAKE zdarma.

Dorazte tedy šestého září ve 14 hodin odpoledne do třebíčského KFC. Těšíme s na vás.

Podobné články

Aktuální zprávy

Sportovec města Třebíče 2020

dnes
Aktuální zprávy

Horké novinky

včera
Aktuální zprávy

HST v roce 2021 a budoucí směřování klubu

včera