Menu +

Vyprodejme virtuálně stadion! 25 nejaktivnějších obdrží dres

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Sezona 2019/2020 skončila nečekaně. Pro všechny sportovní kluby znamená její předčasný konec nemalé ztráty. Proto vám nyní předkládáme nápad, který vzešel od fanoušků Horácké Slavie. Je škoda, že jsme si neužili žádný domácí zápas play off. Tak pojďme vyprodat KHNP ARÉNU alespoň virtuálně. Získané peníze poslouží k tomu, abychom vám i příští rok mohli nabízet kvalitní hokej, přesně takový, jaký si třebíčský fanoušek zaslouží. Na 25 nejpilnějších kupujících čeká odměna ve formě hraného dresu HST z letošního ročníku Chance ligy.
Sdílejte článek
 

Odkaz na prodej vstupenek zde!


Hokejová sezona 2019/2020 skončila předčasně a nečekaně. Události posledních dnů a týdnů nám všem ukázaly, že stále existují věci, které jsou mimo naši kontrolu. Tyto události budou mít nepochybně dopad na každého z nás.

Výjimku netvoří ani sport. Nechceme srovnávat ekonomické škody s těmi na zdraví a životech. Přesto budeme všichni postaveni před výzvu, jak minimalizovat ztráty, které nás postihnou. Finanční újma z neodehraného play off je neoddiskutovatelná. Celou věc samozřejmě už teď intenzivně řešíme. Naším cílem je, abychom vám i příští sezonu nabízeli kvalitní hokej, tak jako tomu bylo zejména v druhé polovině letošního ročníku.

Forma poděkování hráčům i investice do příští sezóny. Zapojme se v co nejhojnějším počtu, ukažme, že umíme ocenit dobrou práci!

Proto vám nyní dáváme možnost, abyste klubu pomohli. V naší internetové aplikaci na nákup vstupenek si můžete pořídit libovolný počet virtuálních lístků. Ukažte, kam by to podle vás Horácká Slavia letos dotáhla. Je velká škoda, že jsme si nemohli užít domácí zápas vyřazovacích bojů. Pojďme KHNP ARÉNU vyprodat alespoň tímto způsobem. Poděkujme tak hráčům za parádní výkony, jimiž nás obdařili.

Na nejaktivnější kupující čeká od klubu odměna ve formě hraného dresu HST z aktuálního ročníku 2019/2020. Každá vstupenka bude stát 100 korun. Akce potrvá do 30. dubna.

25 nejaktivnějších kupujících obdrží originální hraný dres z aktuální sezony 2019/2020.

Pohledem fanouška: Honza "Nesty" Nestrojil:

"Senzační jízda byla bohužel zastavena z pochopitelných důvodů, ze všech stran jsem slyšel, jak bude stadion praskat ve švech. Pojďme tedy společně ukázat soudržnost s klubem, který nastalou situací ztratil nemalou částku, a pojďme si po vzoru některých klubů a jejich fanoušků koupit vstupenky na play off. Já osobně byl přesvědčen, že třetí zápas předkola by byl postupový. Stejně tak, že Motor bychom potrápili alespoň v šesti zápasech, ve třech domácích vyprodaných! Ukažme přízeň klubu a pomozme udržet tým pohromadě i pro další sezónu! Spolu dokážeme i zdánlivě nemožné! Což jsme si mimochodem potvrdili ve fantastické stíhací jízdě za desítkou. Poděkujeme každý z nás alespoň symbolickou vstupenkou!"

Odkaz na prodej vstupenek zde!


Podobné články

Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020
Aktuální zprávy

Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

02.08.2020