Menu +

Výsledky mládeže HST posledních dní

Mládežnický hokej
Po krátké pauze jsme tu opět s přehledem výsledků mládežnických a dětských kategorií, které v rámci uplynulého víkendu sehrály svá utkání. Hrálo se také o státním svátku ve čtvrtek a oddílům HST se převážně dařilo.
Sdílejte článek
 

Juniorka ve čtvrtek hrála v Novém Jičíně a pode slov hlavního trenéra týmu, Davida Dolníčka, měla zápas od začátku do konce ve své režii. Střelecky dominovala první formace a výsledek zápasu je 2:10.

Na domácím ledě bodovali naši mladší žáci B a soupeře z Telče porazili 13:8. „Odehráli jsme dobrý zápas a zaslouženě vyhráli,“ pochvaluje si trenér Rosťa Malena.

V sobotu se utkali hráči 9. tříd. „Dvě třetiny jsme se soupeřem ze Zlína díky bojovnosti drželi krok, třetí třetinu ale soupeř proměnil šance a zaslouženě vyhrál 8:0,“ komentuje Malena. Na domácí ledové ploše se v sobotu dále pokračovalo a vyhrávalo. Mladší žáci B porazili Velkou Bíteš 12:4 a starší žáci B dokonce 15:1. I oni si vysloužili pochvalu od trenéra Zdeňka Sedláčka: „Byla to jasná výhra! Soupeře jsme k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.“

Nedělní domácí i venkovní zápas pak ovládla mládež HST. 4:2 pro juniory Horácké Slavie je výsledek, kterým skončil zápas proti Kroměříži: „V okleštěné sestavě jsme museli otáčet nepříznivý stav 0:2, což se nám v poslední třetině podařilo,“ vysvětluje trenér Dolníček a připojuje pochvalu celému týmu za bojovnost a víru ve vítězství.

Dorost přivezl cenné tři body z Třemošné. Trenér Nikola Marek popisuje zápas takto: „V Třemošné jsme sehráli další těžké utkání proti důraznému soupeři. Start do zápasu byl špatný, brzo jsme prohrávali 2:0, ale bojovností a dobrým týmovým výkonem jsme dokázali zápas otočit.“

Podobné články

Mládežnický hokej

Hokejový víkend třebíčské mládeže

před 2 dny
Mládežnický hokej

Víkend plný žákovských a mládežnických utkání a jejich výsledky

28.11.2022
Mládežnický hokej

Jak si vedla mládež a žáci HST o posledním říjnovém víkendu?

31.10.2022
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč