Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Ve víkendových bojích měli hráči šesté a sedmé třídy za soupeře týmy Havlíčkova Brodu a Olomouce. Šestá třída si z těchto zápasů odnesla nelichotivé skóre 2:17 a nezískala ani bod. Sedmáci o jedinou branku podlehli Rebelům 6:5, stejnou porážku pak vlastními chybami darovali i Olomouci a body si také nepřipsali. Osmá a devátá třída své zápasy s Rebely předehrávala už v týdnu (informujeme o nich na jiném místě), čekala je tedy „jen“ Olomouc. Osmáci podlehli 3:5, v jejich dresu řádilo duo Martin Mašek - Miroslav Bednář, které zařídilo všechny góly svého týmu. Deváťáci pokračují ve vítězném tažení, i když tentokrát s těžkým soupeřem vyhráli jen o jeden gól.

6. třída

SK Horácká Slavia Třebíč – Havlíčkův Brod
1:6 (0:3,1:2,0:1)

Branky a nahrávky: 30. R. Ferda (T. Mlynář).

SESTAVA: A. Nováček , R. Tran – V. Michálek, J. Tůma, Š. Samuel, J. Wasserbauer, D. Kabelka, A. Paroulek, P. Svoboda, M. Paliga, L. Šárka, M. Novák, T. Mlynář, F. Caha, R. Ferda, P. Sysel.

V patnácté minutě první třetiny prohrávali domácí slávisté už 3:0 a tento duel byl prakticky rozhodnut. Rebelové byli rychlejším, důraznějším a lépe kombinujícím týmem, a proto zaslouženě vyhráli.

HC Olomouc – SK Horácká Slavia Třebíč
11:1(2:0,4.1,5:0)

Branky a nahrávky : 33 Š. Samuel (T. Mlynář)

SESTAVA: A. Nováček, R. Tran – V.Michálek, J. Tůma, Š. Samuel, J. Wasserbauer, D. Kabelka, A. Paroulek, P. Svoboda, M. Paliga,L. Šárka, M. Novák, T. Mlynář, J. Válal, R. Ferda, J. Šimka, P. Sysel.

Drtivou porážku v pátém kole si odváží třebíčská šestka z moravské metropole Olomouce. V první půli duelu to ještě nevypadalo tak hrozivě, to hosté inkasovali pouze čtyřikrát. Po výměně brankářů Olomoučtí jako by ožili a nasázeli slávistům ještě celkem sedm branek.

7. Třída

SK Horácká Slavia Třebíč - Havlíčkův Brod
5:6 (3:3, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. a 25. Tůma (na 1. Urban, na 2. Mejzlík), 15. Urban (Mejzlík, Všetečka), 17. Jirák (Matov), 38. Všetečka (Bartůněk)

Sestava: Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, Hodek - Tůma, Mejzlík, Urban - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - Válal, Matov, Jirák

O výsledku utkání, ve kterém dominovali útočné řady nad obrannými, rozhodla větší střelecká produktivita hostů. Domácí byli po většinu utkání lepším týmem, ale o body se připravili sami velkým počtem chyb v obranné činnosti. Hosté vstřelili vítěznou branku v 59. minutě při přesilovce domácího týmu.

6:5 (1:2, 4:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 4. a 14. Bartůněk (na obě Všetečka, na 1. Kajnar), 29. Urban (Mejzlík, Tůma), 53. Kajnar (Všetečka, Bartůněk), 56. Tůma

Sestava: Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš, Hodek - Tůma, Mejzlík, Urban - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - V.Dobeš, Matov, Caha

Do utkání s neznámým soupeřem vstoupili lépe mladí slávisté, ujali se vedení 2:0, ale těsně před odchodem do kabin nabídli domácím po hrubé chybě snížení na 1:2. Po návratu z kabin hosté nepochopitelným výpadkem nabídli domácím snadné vedení 5:2. Poté se třebíčští hráči probrali a mohutným finišem dotahovali náskok soupeře, ale podruhé během víkendu prohráli rozdílem branky 6:5.

8. Třída

SK Horácká Slavia –HC Olomouc
3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
Branky: Mašek (Bednář), Mašek (Bednář), Bednář (Mašek)

Vyloučení: 6:8

Sestava: Svoboda, Bednář – Neveselý, Donutil – Pyrochta, Tvarůžek - Juráň, Mašek, Bednář – Ondráček, Fortelný, Burián – Sochor, Jirák, Sobotka

Bez čtyř zraněných hráčů byl soupeř z Olomouce nad síly domácích. Zlepšenou hrou ve třetí třetině se podařilo pouze snížit nepříznivý výsledek.

9. Třída
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Olomouc
5:4 (2:1, 1:3, 2:0)

Branky a sistence SK HS Třebíč: Outulný, Outulný (Salák), Outulný (Šveja, Roupec), Sedlář (Marek), Robotka (Marek, Vondráček)

Sestava: Fučík - Pálka, Švejda, Robotka, Sedlář, Matoušek, Ošmera, Fojta - Roupec, Salák, Outulný, Vondráček, Marek, Horký, Marada, Nechvátal, Kučera

Domácí si připsali cenné vítězství s kvalitním soupeřem, kdy po solidní první třetině opět nezvládli především prostřední dějství utkání a soupeře pustili dvakrát do vedení. Ve třetí třetině však trpělivou hrou došli za svým cílem...