Menu +

Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Ve víkendových bojích měli hráči šesté a sedmé třídy za soupeře týmy Havlíčkova Brodu a Olomouce. Šestá třída si z těchto zápasů odnesla nelichotivé skóre 2:17 a nezískala ani bod. Sedmáci o jedinou branku podlehli Rebelům 6:5, stejnou porážku pak vlastními chybami darovali i Olomouci a body si také nepřipsali. Osmá a devátá třída své zápasy s Rebely předehrávala už v týdnu (informujeme o nich na jiném místě), čekala je tedy „jen“ Olomouc. Osmáci podlehli 3:5, v jejich dresu řádilo duo Martin Mašek - Miroslav Bednář, které zařídilo všechny góly svého týmu. Deváťáci pokračují ve vítězném tažení, i když tentokrát s těžkým soupeřem vyhráli jen o jeden gól.
Sdílejte článek
 


6. třída


SK Horácká Slavia Třebíč – Havlíčkův Brod
1:6 (0:3,1:2,0:1)

Branky a nahrávky: 30. R. Ferda (T. Mlynář).


SESTAVA: A. Nováček , R. Tran – V. Michálek, J. Tůma, Š. Samuel, J. Wasserbauer, D. Kabelka, A. Paroulek, P. Svoboda, M. Paliga, L. Šárka, M. Novák, T. Mlynář, F. Caha, R. Ferda, P. Sysel.


V patnácté minutě první třetiny prohrávali domácí slávisté už 3:0 a tento duel byl prakticky rozhodnut. Rebelové byli rychlejším, důraznějším a lépe kombinujícím týmem, a proto zaslouženě vyhráli.


HC Olomouc – SK Horácká Slavia Třebíč
11:1(2:0,4.1,5:0)

Branky a nahrávky : 33 Š. Samuel (T. Mlynář)


SESTAVA: A. Nováček, R. Tran – V.Michálek, J. Tůma, Š. Samuel, J. Wasserbauer, D. Kabelka, A. Paroulek, P. Svoboda, M. Paliga,L. Šárka, M. Novák, T. Mlynář, J. Válal, R. Ferda, J. Šimka, P. Sysel.


Drtivou porážku v pátém kole si odváží třebíčská šestka z moravské metropole Olomouce. V první půli duelu to ještě nevypadalo tak hrozivě, to hosté inkasovali pouze čtyřikrát. Po výměně brankářů Olomoučtí jako by ožili a nasázeli slávistům ještě celkem sedm branek.
7. Třída


SK Horácká Slavia Třebíč - Havlíčkův Brod
5:6 (3:3, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. a 25. Tůma (na 1. Urban, na 2. Mejzlík), 15. Urban (Mejzlík, Všetečka), 17. Jirák (Matov), 38. Všetečka (Bartůněk)


Sestava: Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, Hodek - Tůma, Mejzlík, Urban - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - Válal, Matov, Jirák


O výsledku utkání, ve kterém dominovali útočné řady nad obrannými, rozhodla větší střelecká produktivita hostů. Domácí byli po většinu utkání lepším týmem, ale o body se připravili sami velkým počtem chyb v obranné činnosti. Hosté vstřelili vítěznou branku v 59. minutě při přesilovce domácího týmu.


HC Olomouc – SK Horácká Slavia Třebíč
6:5 (1:2, 4:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 4. a 14. Bartůněk (na obě Všetečka, na 1. Kajnar), 29. Urban (Mejzlík, Tůma), 53. Kajnar (Všetečka, Bartůněk), 56. Tůma


Sestava: Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš, Hodek - Tůma, Mejzlík, Urban - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - V.Dobeš, Matov, Caha


Do utkání s neznámým soupeřem vstoupili lépe mladí slávisté, ujali se vedení 2:0, ale těsně před odchodem do kabin nabídli domácím po hrubé chybě snížení na 1:2. Po návratu z kabin hosté nepochopitelným výpadkem nabídli domácím snadné vedení 5:2. Poté se třebíčští hráči probrali a mohutným finišem dotahovali náskok soupeře, ale podruhé během víkendu prohráli rozdílem branky 6:5.
8. Třída


SK Horácká Slavia –HC Olomouc
3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
Branky: Mašek (Bednář), Mašek (Bednář), Bednář (Mašek)


Vyloučení: 6:8


Sestava: Svoboda, Bednář – Neveselý, Donutil – Pyrochta, Tvarůžek - Juráň, Mašek, Bednář – Ondráček, Fortelný, Burián – Sochor, Jirák, Sobotka


Bez čtyř zraněných hráčů byl soupeř z Olomouce nad síly domácích. Zlepšenou hrou ve třetí třetině se podařilo pouze snížit nepříznivý výsledek.
9. Třída
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Olomouc
5:4 (2:1, 1:3, 2:0)


Branky a sistence SK HS Třebíč: Outulný, Outulný (Salák), Outulný (Šveja, Roupec), Sedlář (Marek), Robotka (Marek, Vondráček)


Sestava: Fučík - Pálka, Švejda, Robotka, Sedlář, Matoušek, Ošmera, Fojta - Roupec, Salák, Outulný, Vondráček, Marek, Horký, Marada, Nechvátal, Kučera


Domácí si připsali cenné vítězství s kvalitním soupeřem, kdy po solidní první třetině opět nezvládli především prostřední dějství utkání a soupeře pustili dvakrát do vedení. Ve třetí třetině však trpělivou hrou došli za svým cílem...


Podobné články

Mládežnický hokej

Třebíčským mládežníkům brzy odstartuje společná část letní přípravy na nadcházející sezonu

08.05.2020
Mládežnický hokej

Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

03.03.2020
Mládežnický hokej

V budoucnu bych si chtěl zkusit i dospělý hokej, říká produktivní junior Zdeněk Vedral

07.02.2020