Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Další hokejový víkend mládeže Horácké Slavie a znovu byl velmi úspěšný. Body si nepřipsali pouze čtvrťáci, kteří podlehli o jediný gól v Hodoníně. Naopak pátá třída silného soupeře o jedinou branku přehrála. Výraznou postavou utkání byl Tomáš Mlynář, jenž vstřelil čtyři branky, ale byl také vyloučen do konce utkání, což v této věkové kategorii není příliš obvyklé. Šestá a sedmá třída na domácím ledě přistřihly křidýlka znojemským Orlům. Šestá třída vyhrála 3:2, sedmá pak 5:4. V zápase sedmáků se blýskl hattrickem a jednou asistencí Jaroslav Tůma. Vítězně se Znojmem hráli i hráči osmé a deváté třídy. Osmáci vyhrávali už 4:1, ale utkání „dokázali zdramatizovat“ až na stav 4:4, nakonec však přece jen o dva góly vyhráli. Deváťáci přehráli Znojmo na jeho ledě stylem no problem vysoko 8:1. Výrazně se na výhře podíleli hráči Jan Salák (2+2) a Jiří Roupec (2+1).

4. Třída

Hodonín – Třebíč 4:3

(1:1, 3:0, 0:2)

Branky: Dvořák, Dvořák (Kučera), Caha (Lupač)

Sestava: Doležal, Kružík - Svoboda - Přibyl, Dobrovolná - M. Hedbávný, Pokorný - Nejedlý, Caha, Lupač - Kučera, Dvořák, Němec - Kadrnožka, Jelínek

Přestože Hodonín nese v názvu svého klubu Drtiče, po tomto utkání by se spíše hodil našemu týmu. Opět se hrál ten starý song. Přesto že jsme soupeře přehráli, přestříleli (8:21), body nemáme. Přesto, že druhou třetinu vyhrajeme na střely 3:8, prohrajeme ji na branky 3:0! Přesto, že jsme nácviku zakončení a střelby, obětovali v týdnu tři tréninkové jednotky (prakticky i na úkor speciální bruslařské) zahodili jsme čtyři nájezdy a spoustu dalších vyložených šancí. No nezbývá než zvednout hlavu a poctivě makat dál.

5. Třída

Hodonín – Třebíč 4:5

(1:1, 2:1, 1:3)

Branky: Mlynář 4x, Bednář

Sestava: Šoustal; Trnka-Sysel, Valík-Šarka, Erat-Nečas, Ferda-Novák-Slabý, Mlynář-Bednář-Sikmund, Procházka-Březka-Kotrba

Kvalitní soupeř, velmi dobrá hra. Tak by se dalo hodnotit utkání, které přineslo vše. Od čtyř branek Mlynáře až po jeho vyloučení do konce utkání. I když jsme dostali čtyři branky, musím pochválit obranu, která dokázala se soupřem bruslit a nepustila ho pře branku.

6. Třída

SK Horácká Slavia Třebíč - Znojemští Orli 3:2

Branky a nahrávky: 35.Urban(Matov), 47.Ferda, 53.Samuel(Kabelka)

SESTAVA: Tran, Loubal - Hort, Šimka, Wasserbauer, Kabelka, Dobeš, Pokorný, Caha, Matov, Urban, Michálek Tůma, Samuel, Mlynář, Paroulek, Ferda, Komárek, Paliga.

Tentokrát se na třebíčském ledě představilo mužstvo ze Znojma. Na souboj týmů, které se pohybují na samém chvostu tabulky, se lépe připravili domácí hráči. Hosté se sice v nekvalitním a na pohled nezajímavém utkání ujali vedení, avšak slávisté dokázali po deseti minutách vyrovnat a poté vstřelit branku na 2:1, na kterou hosté zanedlouho odpověděli vyrovnáním. Ve 45 minutě, za stavu 2:2 se domácímu hráči Štěpánu Samuelovi nepodařilo proměnit trestné střílení, avšak tentýž hráč si to v 53.minutě duelu vynahradil a vstřelil vítěznou branku utkání. Závěr zápasu si domácí, dbajíce trenérských pokynů, pohlídali, nedopustili se žádných zbytečných chyb a utkání dotáhli do vítězného konce.

7.třída

SK Horácká Slavia Třebíč – Znojemští Orli 5:4

(0:2, 3:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 29., 41. a 48. Tůma (na první Mejzlík a Jirák, na druhou Jirák, na třetí Oburka), 33. Mejzlík (Jirák), 35. Jirák (Mejzlík, Tůma)

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Moravec, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš, Hodek - Tůma, Mejzlík, Jirák - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - Jahoda, Balík, V.Dobeš

V posledním kole první třetiny soutěže zavítal na třebíčský led extraligový tým orlů ze Znojma. Lépe do zápasu vlétli mladí Orli a jenom díky neproměňování šancí skončila první třetina pro třebíčské pouze 0:2. Z kabiny se do druhé třetiny vrátil úplně jiný třebíčský tým, který postupně vyrovnal nejen hru, ale i skóre. Znojemským se sice podařilo opět odskočit na dvoubrankové vedení, ale postupně začal Orlům docházet dech a domácí podpořeni výborným výkonem brankáře ve třetí třetině svůj obrat dokonali a vydřeli další dva body do tabulky.

8. Třída

Znojemští Orli - SK Horácká Slavia 4 : 6

(1:3, 2:1, 1:2)

Branky: Tvarůžek, Mašek (Jahoda), Mašek (Bednář), Juráň (Abrahám), Fortelný (Matoušek), Juráň (Abrahám)

Vyloučení: 6:6 + Jahoda (Třebíč) 10

Sestava: Bednář – Keselica, Neveselý – Tvarůžek, Pyrochta – Matoušek, Donutil – Jahoda, Mašek, Bednář – Juráň, Abrahám, Ondráček – Sobotka, Sochor, Fortelný

V úvodu zápasu se dostali hosté do vedení. V polovině druhé třetiny svítilo na ukazateli skóre 1:4. Dále hosté polevili ve svém úsilí a umožnili domácím srovnat skóre. V závěrečné části hry se podařilo třebíčským strhnout vítězství na svou stranu.

9. Třída

Znojemští Orli – SK Horácká Slavia Třebíč 1:8

(0:2, 0:5, 1:1)

Brankya asistence: Horký (Robotka), Salák (Outulný), Salák (Roupec), Roupec(Salák,Outulný), Roupec (Salák), Pelikán (Ošmera), Horký (Marek), Marek (Vondráček Horký)

Sestava: Caha - Pálka Švejda, Robotka Sedlář, Pelikán Ošmera, Fojta, - Roupec Salák Outulný, Vondráček Marek Horký, Jelínek Nechvátal Kučera, Maštalíř

Hosté splnili roli favorita a utkání rozhodli už v průběhu druhé třetiny, v níž nasázeli domácím pět branek.