Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - V žákovských soutěžích byl minulý víkend většinou ve znamení těsných výsledků. Čtvrtá i pátá třída vybojovaly v brodské Kotlině jednogólová vítězství 3:2, respektive 4:3. Šestá třída i sedmá třída doma podlehly Kometě Úvoz, šesťáci 2:5, sedmácí 1:5. Ale zpátky k již zmíněným těsným výsledkům. Své mladší kolegy pomstili na brněnském ledě na Úvoze hráči osmé a deváté třídy. Osmáci se v posledních utkáních vezou na vítězné vlně a potvrdili to i tentokrát třetí výhrou v řadě, i když těsnou - 3:2. Dvě branky vstřelil Martin Mašek. Třetí výhru v řadě získali i hráči deváté třídy, i když museli otáčet skóre. Nakonec zvítězili nad Kometou Úvoz nejtěsnějším rozdílem 2:1.

4. Třída

Havlíčkův Brod-Třebíč 2:3

(1:0, 1:1, 0:2)

Střelci: Caha, Caha (Lupač), Němec (Dvořák)

Doležal, Kružík - Svoboda - Dobrovolná - Kardoš - Přibyl, M. Hedbávný, Pokorný - Nejedlý, Caha, Lupač - Kučera, Němec, Dvořák - Kadrnožka, Jelínek

Utkání jsme nezačali dobře. Byli jsme všude o chvíli později, domácí hráči se lépe pohybovali. Potom přišel první zlomový bod zápasu. Gól domácích. Paradox? Ne, oni se uspokojili a ubrali, my naopak přidali na tempu a pomalu začali přebírat otěže zápasu do svých rukou. A nic na tom nezměnila ani branka domácích na 2:0. Druhý klíčový moment totiž přišel v čase 14:58 a branka "do šatny" na 2:1. Tohle mužstvo závěry umí a ukázalo svůj charakter i tentokrát. Hned po přestávce v čase 0:14 vyrovnání a za chvíli vítězný gól. Domácím v závěru nepomohla ani více než minutová hra bez brankáře a tak opojný pocit ze sladkého vítězství a velkou pochvalu si zaslouží naši bojovníci.

5. Třída

Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4

1:2, 2:1, 0:1

Branky: Mlynář 2x, Ferda, Březka.

Sestava: Loubal, Trnka, Sysel, Šarka, Erat, Nečas, Ferda, Novák, Slabý, Mlynář, Bednář, Sikmund, Kotrba, Březka, Procházka

Zápas na ledě prvního mužstva tabulky přinesl dramatický boj až do konce. Po obdržené brance už ve čtvrté minutě jsme se rychle vzpamatovali a nejen, že jsme otočili skóre, ale měli jsme svojí převahu využít ke vstřelení více branek a rozhodnout zápas již v této části. A jak se říká a stále platí, nedáš - dostaneš, tak domácí dali dvě branky na 3:3 a drama bylo na světě. Naštěstí jsme branku díky Tomáši Mlynářovi vstřelili my a po zásluze odvezli body domů. Domácím nepomohli ani závěrečné přesilovky. Pochvalu zaslouží celý kolektiv, ale přesto bychom vyzvedli výkon Tomáše Mlynáře, Libora Šárky, Káji Březky a Matěje Nováka.

6. Třída

Třebíč – Kometa Úvoz 2:5

(1:1,1:2,0:2)

Branky a nahrávky: 16. Caha (Válal), 39. Paroulek (Wasserbauer,Samuel).

SESTAVA: Nováček - Hort, Šimka, Wasserbauer, Kabelka, Dobeš, Pokorný, Caha, Matov, Válal, Paroulek, Tůma, Samuel, Michálek, Komárek, Paliga.

Ve 12. kole hostila Horácká Slavia HC Kometu Úvoz. Domácí slávisté se v tomto duelu Brněnských nezalekli, první třetinu začali velmi dobře, ve druhé dvacetiminutovce ještě byli hostům vyrovnaným soupeřem, avšak závěrečnou třetinu postupně docházely domácím síly, na soupeře nestačili fyzicky, opět zbytečně chybovali, a tak hosté tento duel přesvědčivě dotáhli do vítězného konce.

7. Třída

Třebíč - Kometa Úvoz 1:5

(0:0, 1:4, 0:1)

Branka: 22. Bartůněk

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Pyrochta, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš, Hodek - Tůma, Mejzlík, Ondráček - Bartůněk, Kajnar, Urban - Jahoda, Balík, V.Dobeš

Do druhé části soutěže zavítal na třebíčský led brněnský tým HC Kometa Úvoz. V první třetině měli hosté převahu, ale hlavně zásluhou domácího brankáře diváci gól neviděli. V úvodu druhé části hry se domácí dostali do vedení. Třebíčští byli rovnocennějším soupeřem, než v úvodu zápasu, ale brněnští začali využívat své šance a po zásluze si odvezli domů oba body.

8. Třída

Kometa Úvoz - Třebíč 2 : 3

(1:2, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: Mašek (Bednář ), Mašek (Tvarůžek ), Juráň (Burián)

Vyloučení: 4:5

Sestava: Svoboda, Bednář – Neveselý, Keselica - Tvarůžek, Moravec - Matoušek, Donutil - Jahoda, Mašek, Bednář – Juráň, Abrahám, Burián – Fortelný, Sobotka, Jirák – Sochor

Na vítězné vlně pokračovala 8. třída i v zápase s Kometou Úvoz. Po nevýrazných výkonech ze začátku soutěže se hra osmičky, ke spokojenosti trenérů, zlepšuje zápas od zápasu. V rychlém a bojovném utkání na nejstudenějším zimáku soutěže zaskočili třebíčští domácí hokejisty pozornou obranou a proměňováním šancí.

9. Třída

Kometa Úvoz - Třebíč 1:2

(1:0, 0:1, 0:1)

Branky: Fusek, Salák (Pelikán),

Sestava: Fučík - Pálka Švejda, Outulný Sedlář, Pelikán Ošmera, , - Roupec Salák Kučera, Vondráček Marek Horký, Nechvátal Fusek Stromecký, Maštalíř Jelínek Fojta.

Hosté měli většinu zápasu převahu přesto od 3 minuty do poloviny utkání prohrávali o jednu branku. Po vyrovnání ve druhé třetině ještě stupňovali tlak a měli větší vůli po vítězství. Dočkali se v samém závěru brankou 3 minuty před koncem zápasu a zaslouženě zvítězili nejtěsnějším rozdílem na ledě houževnatého domácího soupeře z Brna.