Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - O prodlouženém víkendu odehrála třebíčská žákovská mládež zápasy s Velkým Meziříčím a Uherským Hradištěm. Čtyři výhry a dvě těsné porážky, to je bilance těchto utkání. O jedinou branku podlehli, čtvrťáci celku HHK, ovšem byli domácími vysoko přestříleni. Pátá třída podala výborný výkon a zaslouženě veze domů vítězství. Dařilo se i šesťákům v Uherském Hradišti, kde po kolektivním výkonu zvítězili 4:1. Tři branky vstřelil Radek Kajnar, navíc si připsal i asistenci u čtvrtého gólu, mužstvo podržel brankář Robin Tran. Body o jednu branku unikly hráčům sedmé třídy a to zejména díky sérii zbytečných vyloučení ve třetí třetině. Osmáci doma s Hradištěm opět vyhráli a to už počtvrté v řadě, tentokrát vysoko 6:1. Také devítka si s hosty z Uherského Hradiště jasně poradila a vyhrála přesvědčivě 4:0.

• 4. Třída

HS Třebíč – HHK Velké Meziříčí 2:3

(0:1, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: Kučera (Dvořák), Nejedlý (Lupač)

Střely na branku: 28:11

Sestava: Doležal, Kružík - Svoboda - Dobrovolná - Kardoš - M. Hedbávný - Pokorný - Nejedlý, Caha, Lupač - Kučera, Němec, Dvořák - Kadrnožka, Jelínek

Nepochopitelné minely v obraně, mizerná hra a střelecká nemohoucnost, rozhodla tento zápas. Ještě v závěru utkání, jsme měli možnost strhnout vítězství na svou stranu, jenže zafungovalo pravidlo nedáš - dostaneš. Kluci podali nejhorší výkon v sezóně.

• 5. Třída

HS Třebíč – Velké Meziříčí 6 : 3
    ( 2:0 2:1 2:2 )

Branky: Mlynář 4, Ferda, Novák,

Sestava: Šoustal, Trnka – Sysel, Šarka – Erat, Ferda-Novák-Březka, Mlynář-Bednář-Sikmund, Kotrba-Procházka

Se snaživým soupeřem, který má ve svém středu pár individualit, jsme odehráli dobrý zápas, ve kterém jsme byli lepším mužstvem a po celý zápas měli převahu, kterou jsme dokázali vyjádřit i brankami. Pochvalu zaslouží střelec čtyř branek Tomáš Mlynář.

• 6. Třída

Uherské Hradiště : Třebíč 1:4

(1:1,0:2,0:1)

Branky a nahrávky: 10-Kajnar,25-Kajnar(Urban), 40-Kajnar, 43-Urban(Kajnar)

SESTAVA: Tran - Hort, Šimka, Wasserbauer, Kabelka, Dobeš,Urban, Kajnar, Všetečka, Paroulek, Tůma, Samuel, Michálek, Svoboda, Pokorný.

Třináctka, někteří z nás by si mohli říci, že třináct je nešťastné číslo, avšak 13. kolo bylo pro naše šesťáky šťastným duelem.Od prvních minut zápasu bylo znatelné, že stávající klání nechceme prohrát, že jsme přijeli dobře připraveni a že tentokrát se popereme kolektivně o výsledek.Od počátečních minut drželi hosté otěže duelu ve svých rukou. Nejlépe ze všech hostujících hráčů se blýskl Radek Kajnar, který se trefil rovnou třikrát a dokonce asistoval u poslední branky třebíčských.Podle vstřelených branek se zdá, že to byl zápas jednoho hráče, ale není tomu tak, musíme pochválit celý kolektiv šesté třídy, včetně vynikajícího výkonu brankáře Robina Trana, jehož zákroky nemalou měrou přispěly k celkovému vítězství týmu

• 7. Třída

Uherské Hradiště - Třebíč 4:3

(3:2, 1:1, 0:0)

Branky: 4. a 23. Bartůněk (na druhou Pyrochta), 2. Ondráček

Sestava: Svoboda, Vejmelka - Oburka, Veškrna, Štveráček, Pyrochta, J.Dobeš, Hodek - Tůma, Mejzlík, Caha - Bartůněk, Balík, Ondráček - V.Dobeš, Matov, Válal

Ve 13. kole nastoupili sedmáci proti soupeři, který v první části soutěže ukradl oba body brankou 6 sekund před koncem. O motivaci tedy měli třebíčští postaráno a úvod utkání vypadal, že se odveta podaří. Ve 4. minutě vedli hosté již 2:0. Jenomže domácí se nevzdali a v 8. minutě se začínalo opět znovu a do šaten odcházeli dokonce spokojenější s vedením 3:2. Ve druhé třetině nejprve hosté srovnali, ale domácím se podařilo opět dostat do vedení. V závěru utkání se třebíčští připravili o možnost alespoň vyrovnat sérií zbytečných vyloučení.

• 8. Třída

Třebíč - Uh. Hradiště 6:1

(4:0, 1:0, 1:1)

Branky a asistence: Burian (Abrahám,Juráň), Burian (Abrahám), Mašek (Jahoda), Fortelný (Sobotka,Jirák), Mašek (Jahoda), Juráň (Abrahám,M.Bednář)

Sestava: V.Bednář - Keselica Neveselý, Tvarůžek Moravec, Matoušek J.Donutil, - Jahoda Mašek M.Bednář, Juráň Abrahám Burian, Fortelný Sobotka Jirák, Sochor

Domácí vlétli na svého soupeře jak se patří a po první třetině vedli o čtyři branky. V prostřední části zápasu třebíčští polevili a především díky výbornému výkonu svého brankáře v této třetině neinkasovali. Závěrečnou třetinu si už domácí pohlídali a pokračují tak v sérii zlepšených výkonů a vítězství z posledních zápasů.

• 9. Třída Třebíč - Uh. Hradiště 4:0

(1:0, 1:0, 2:0)

Branky a asistence: Sedlář (Horký,Marek), Marek (Horký), Roupec (Salák), Marek (Vondráček)

Sestava: Caha - Pálka Švejda, Robotka Sedlář, Pelikán Ošmera, - Roupec Salák Outulný, Vondráček Marek Horký, Jelínek Nechvátal Kučera, Fojta

Hosté hráli velice nečistě a tvrdě, ovšem hokejového však nic nepředvedli. Domácí se trápili v koncovce, přesto dokázali vstřelit čtyři branky a vítězství si zasloužili.