Menu +

Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Se střídavými úspěchy si o víkendu vedli žáci Horácké Slavie. Nejlépe se prezentovali ti nejmladší, tedy žácí čtrvté a páté třídy. Obě mužstva rozsřílela Znojmo rozdílem devíti branek. Za čtvrtou třídu si hattrick a dvě asistence připsal Radim Nejedlý, za pátou se dokonce šestkrát trefil a jednou asistoval Tomáš Mlynář. Šestá a sedmá třída prohrály s Olomoucí, sedmácí sebrali dva body Jihlavě. Osmá třída nejprve 6:3 podlehla v Olomouci, ale v Jihlavě zabojovala a vydřela bod za remízu 2:2. Deváťáci naopak v Olomouci vyhráli 4:2, ale v Jihlavě propadli střelecky a prohráli 4:0.
Sdílejte článek
 


 • 4. Třída


  HC Znojemští Orli - SK HS Třebíč 1 : 10
  (0:1) (1:4) (0:5)


  Branky a nahrávky: Caha (Slabý), Slabý (Nejedlý, Caha), Dvořák (Němec), Lupač, Caha (Nejedlý), Caha (Slabý), Nejedlý, Nejedlý, Němec, Nejedlý (Slabý, Svoboda)


  Střely na branku: 6 : 48 Sestava: Doležal, Kružík - Svoboda - Dobrovolná - Kardoš - Přibyl, M. Hedbávný - Pokorný - Nejedlý, Caha, Slabý - Lupač, Němec, Dvořák - Kadrnožka, Jelínek


  Utkání se vyvíjelo od úvodního buly v náš prospěch a prakticky celé se hrálo jen na jednu branku. Domácí, úporně bránící po celý zápas, naši branku prakticky neohrozili. Vstřelených branek mohl být daleko více, jenže neproměňování ani těch nejvyloženějších příležitostí, zůstalo nepotrestáno.
 • 5. Třída


  HC Znojemští Orli – SK HS Třebíč 2 : 11

  ( 1:5 1:4 0:2 )


  Sestava: Šoustal, Trnka, Sysel, Šarka, Erat, Nečas, Valík, Ferda, Novák, Březka, Mlynář, Bednář, Sikmund, Kučera


  Branky: Mlynář 6 (Bednář 3, Sikmund 3), Sikmund 2 (Ferda, Mlynář), Ferda (Kučer ), Březka (Novák), Kučera (Šarka)


  Zápas, v němž měli Třebíčští po celou dobu navrch a hned od první třetiny nenechali nikoho na pochybách, kdo v tomto zápase vyhraje. Utkání vyšlo Tomáši Mlynářovi, který soupeři nasázel šest branek.

 • 6. Třída


  Třebíč – Olomouc 2:9

  (0:2, 1:4, 1:3)


  Branky a nahrávky: 3. Ferda (Mlynář), 60. Matov (Ferda)


  SESTAVA: Nováček, Tran – Wasserbauer, Šárka, Pokorný, Dobeš, Sysel, Kabelka, Michálek, Svoboda, Samuel, Komárek, Paroulek, Paliga, Mlynář, Matov, Ferda.


  Proti soupeři z Olomouce neměli Slávisté sebemenší šanci na úspěch. Hosté přivezli do Třebíče kvalitnější tým, který domácí borce předčil bruslením, nasazením do hry i celkovým přístupem k utkání, a proto výsledek plně odpovídá předvedenému výkonu šesťáků.


  Třebíč – Jihlava 0:2
  (0:1,0:1,0:0)


  SESTAVA: Nováček – Wasserbauer, Hort, Kabelka, Dobeš, Urban, Kajnar, Samuel, Michálek, Paroulek, Paliga, Komárek, Svoboda, Pokorný.


  Regionální derby nedopadlo tak, jak si mnozí hráči šesté třídy přáli. Odhodlání zvítězit bylo znatelné, ale očekávaný úspěch se bohužel nedostavil. Domácí byli méně důrazní, propadali v osobních soubojích i technice bruslení a svojí nedůsledností se dopustili chyb, které soupeř potrestal a dvakrát skóroval.


 • 7. Třída


  Třebíč - Olomouc 1:5

  (0:0, 0:1, 1:4)


  Branka: 52. Bartůněk


  Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Hort, Veškrna, Štveráček, Šimka, Hodek, J.Dobeš - Bartůněk, Mejzlík, Ondráček - Tůma, Balík, Válal - Caha, Kajnar, Urban - V.Dobeš


  V dalším kole přivítali třebíčští na svém ledě silný tým Olomouce. Po celé utkání byli hosté lepším týmem. V prvních dvou třetinách držel pro domácí nadějný výsledek výborným výkonem třebíčský brankář, ale v poslední části hry hosté prolomili střeleckou nemohoucnost a po zásluze si odvezli oba body.


  Třebíč - Jihlava 4:2
  (0:0, 2:0, 2:2)


  Branky: 27. Mejzlík (Jirák), 28. Tůma (Veškrna), 52. Jirák (Mejzlík), 59. Bartůněk (Mejzlík)


  Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, J.Dobeš, Veškrna, Štveráček, Šimka, Hodek - Bartůněk, Mejzlík, Jirák - Tůma, Balík, Válal - V.Dobeš, Matov, Caha


  V 17. kole bylo na pořadu dne derby s jihlavskou Duklou. Od úvodu utkání se hrál rychlý a výborný hokej s velkým množstím neproměněných šancí, kdy se oba brankář překonávali. Ve druhé třetině se domácí během minuty dostali do dvoubrankového vedení, o které ale lehce přišli v polovině závěrečné části hry. Z vyrovnání se rychle otřepali v téže minutě co hosté srovnali, se dostali opět do vedení. Ve vypjatém závěru třebíčští pojistili své vítězství střelou do prázdné brány. Za předvedený výkon si zaslouží pochvalu všichni aktéři utkání.


  > • 8. Třída


  Olomouc – Třebíč 6 : 3

  (3:2, 2:1, 1:0)


  Branky: Matoušek, Matoušek (Moravec), Abrahám (Burián)


  Vyloučení: 4:5


  Sestava: Bednář, Svoboda – Keselica, Neveselý – Tvarůžek, Pyrochta – Matoušek, Donutil - Moravec, Mašek, Bednář – Juráň, Abrahám, Burián – Fortelný, Sobotka, Jirák – Sochor


  Po slibném začátku utkání, kdy hosté vedli 2:1 a potom ještě 3:2 se prosadili fyzicky vyspělejší domácí, kteří ve druhé polovině zápasu strhli vedení na svoji stranu a dovedli zápas do vítězného konce.


  Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia 2 : 2
  (0:0, 1:0, 1:2)


  Branky: Tvarůžek (Neveselý, Bednář), Neveselý (Keselica, Ondráček)


  Vyloučení: 4:6


  Sestava: Bednář, Svoboda – Keselica, Neveselý – Tvarůžek, Moravec – Pyrochta, Donutil - Ondráček, Mašek, Bednář – Juráň, Abrahám, Burián – Fortelný, Sobotka, Sochor


  S nepříliš vysokými šancemi na výhru po výsledcích v předchozích letošních zápasech zajížděli osmáci k dalšímu utkání na zimní stadion do Jihlavy. Po oboustranně opatrné první třetině se dostali domácí ve střední části hry do vedení. V posledním dějství hosté po výborně sehraných dvou přesilovkách strhli stav skóre na svoji stranu. Zaskočení Jihlavané se marně snažili až do 18. minuty o vyrovnání. Podařilo se jim to až v samém závěru rychlého utkání, kdy se štěstím využili přesilovou hru. I tak je zisk bodu z jihlavského ledu příjemným překvapením. Po utkání trenéři pochválili osmáky za disciplinovaný kolektivní výkon.
 • 9. Třída Olomouc – Třebíč 2:4
  (2:3, 0:1, 0:0 ) Sestava: Caha - Pálka Švejda, Outulný Sedlář, Pelikán Ošmera, - Roupec Fusek Salák, Vondráček Marek Horký, Jelínek Nechvátal Kučera, Maštalíř


  Branky asistence: Salák, Fusek (Salák ), Outulný (Sedlář), Vondráček


  Hosté zaspali začátek utkání a v 9. minutě prohrávali o dvě branky. Naštěstí dokázali rychle odpovědět a na konci 1. třetiny šli do vedení. Zlepšenou hrou po úpravě ledové plochy a ještě jednou brankou ve druhé třetině získali dvoubrankový náskok, který uhájili do konce utkání.


  Dukla Jihlava – SK Horácká Slavia Třebíč 4:0
  (3:0, 1:0, 0:0) Sestava: Fučík - Pálka Švejda, Outulný Sedlář, Pelikán Ošmera, - Roupec Salák Kučera, Vondráček Marek Horký, Maštalíř Nechvátal Jelínek


  Třebíčští opět nezvládli začátek utkání a v derby Vysočiny prohrávali po 11-ti minutách v Jihlavě již 0:3 po několika zbytečných vyloučeních. Když před polovinou utkání proměnili domácí již druhou přesilovku bylo jasné, že po sobotním náročném utkání a obratu v Olomouci něco podobného třebíčští v Jihlavě jen těžko zvládnou. Přestože bojovali až do konce jejich útočná efektivita byla žalostná. Jihlavští zvítězili zaslouženě po disciplinovaném a taktickém výkonu celého mužstva.


 • Podobné články

  Mládežnický hokej

  Někteří mládežníci už vyjeli na led! Trenéři si budou vzájemně pomáhat, hlásí Martin Čech

  03.08.2020
  Mládežnický hokej

  Junioři i dorostenci už znají svůj program pro nadcházející sezonu

  16.07.2020
  Mládežnický hokej

  Sportovní manažer mládeže Martin Čech hovoří o aktuálních tématech

  25.06.2020
  ×
  Dnes v 17:30 | Muži
  SK Horácká Slavia Třebíč
  SKLH Žďár nad Sázavou