Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Osm zápasů odehráli o víkendu žáci Horácké Slavie. Pět jich skončilo porážkami slávistů, dvakrát se červenobílí radovali z vítězství a jednou se soupeři rozešli po remízovém výsledku. Čtvrtá a pátá třída doma přivítaly Žďár, který dokázali porazit jen páťáci, čtvrťáci odešli poraženi. Výborným výkonem a čtyřmi body (2+2) se blýskl Matěj Novák hrající za pátou třídu. Šestá a sedmá třída se utkala s Kometou a oba týmy inkasovaly těžkou, dvoucifernou porážku. Osmá a devátá třída musely ještě dohrávat utkání s Havlíčkovým Brodem. Pouze devítka dokázala bodovat, porazila Rebely 3:2 a bod doslova vyválčila v poslední třetině utkání s Kometou. V dresu devítky se výborně předvedl Jan Salák, který za víkend nastřílel tři branky a přidal i jednu asistenci.

• 4. Třída

SK HS Třebíč - HC Žďár n/Sázavou 3 : 8

(0:2, 1:4, 2:2)

Branky a nahrávky: Nejedlý (Caha), Kadrnožka, Valík

Střely na branku: 22:26

Sestava: Doležal - Svoboda, Přibyl - Valík, M. Hedbávný - Nejedlý, Caha, Slabý - Lupač, Němec, Kučera - Kadrnožka, Dvořák

Nebylo to z naší strany zase tak špatné utkání, jak by mohl napovídat konečný výsledek. Ten vypadá relativně jednoznačně, ale utkání se zase tak jednoznačně nevyvíjelo a bylo poměrně vyrovnané, čemuž odpovídá i poměr střel na branku. Hostům jsme vítězství ulehčili individuálními chybami v obraně a neproměňováním vyložených šancí. O naší prohře rozhodla druhá třetina, kdy se nepodařilo zachytit nástup hostujícího týmu. V třetí třetině jsme neproměnili tři sólové nájezdy a několik velkých šancí, mohli jsme tak výsledek upravit do spravedlivější podoby.

• 5. Třída

Třebíč – Žďár nad Sázavou 8 : 2

( 0:0 7:2 1:0 )

Branky: Ferda, Novák (Ferda), Sikmund ( Mlynář), Samuel (Svoboda), Michálek (Novák), Březka (Novák), Kabelka (Samuel), Novák,

Sestava: Loubal - Trnka-Sysel, Erat-Wasserbauer, Kabelka-Nečas, Ferda-Novák-Březka, Mlynář-Bednář-Sikmund, Michálek-Svoboda-Samuel,

Velmi dobrý hokej ve kterém se o všem rozhodovalo ve druhé třetině. Po bezbrankové první třetině ve které jsme měli navrch jsme hned na začátku druhé třtiny za dvě minuty dvakrát inkasovali, ale po té jsme si udělali na ledě střelnici, když do čeho jsme bouchli to skončilo v brance. Některé branky byly moc pěkné a za dvanáct minut jsme otočili skóre z 0:2 na 7:2. ve třetí třetině jsme již kontrolovali hru a zdárně dovedli zápas do konce. Tentokrát musím pochválit celé mužstvo, ale výkon Matěje Nováka ( 2+2 ) byl výborný.

• 6. Třída

Kometa Group – Třebíč 10:1

(5:0, 3:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 57 – Ferda (Caha)

SESTAVA: Nováček – Wasserbauer, Kabelka, Šimka, Dobeš, Sysel, Caha, Paroulek, Samuel, Michálek, Pokorný, Komárek, Mlynář, Svoboda, Ferda.

Už od úvodního hvizdu bylo zřejmé, že Slávisté nebudou stačit domácímu týmu, který nastoupil k utkání s hráči starší věkové kategorie a jednoznačně ovládal ledovou plochu po celé utkání.

• 7. Třída

Kometa Group – Třebíč 16 : 1
    (3:1, 5:0, 8:0)

Branky a nahrávky: 14 – Bartůněk (Mejzlík, Urban)

SESTAVA: Vejmelka, Svoboda – Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš, Hodek, Bartůněk, Mejzlík, Urban, Tůma, Balík, Válal, V.Dobeš, Matov.

Hosté se dokázali poprat o výsledek pouze do poloviny duelu, potom jim začaly ubývat síly, druhá část hry, ale hlavně závěr zápasu patřil domácím, kteří přesvědčivě a zcela hladce v tomto střetnutí zvítězili.

• 8. Třída

Třebíč – Havlíčkův Brod 4:7

(1:2, 1:2, 2:3)

Vyloučení: 5 : 5

Branky: Bednář (Mašek), Bednář (Mašek), Burián (Mašek), Mašek (Fortelný)

Sestava: Bednář, Svoboda-Keselica, Neveselý- Tvarůžek, Moravec - Matoušek, Donutil - Fortelný, Mašek, Bednář - Juráň, Abrahám, Burián - Ondráček, Sobotka, Jirák

Přes zlepšující se výkony osmé třídy tahali domácí v tomto utkání za kratší konec a výhra putuje na konto hokejistů z Brodu.

HS Třebíč – Kometa Group 2 : 4
    (0:1, 1:1, 1:2)

Vyloučení: 2 : 3

Branky: Tvarůžek (Mašek), Burián (Abrahám)

Sestava: Bednář, Svoboda-Keselica, Neveselý- Tvarůžek, Moravec- Matoušek-Fortelný, Mašek, Bednář-Juráň, Abrahám, Burián-Ondráček, Sobotka, Donutil

S prvním celkem tabulky odehráli osmáci naprosto vyrovnaný zápas. Ještě tři minuty před koncem byl stav 2:2. Potom se hostům podařilo strhnout vedení na svoji stranu. V závěrečné power play byl hostující hráč v samostatném úniku faulován a technickým gólem hosté zvýšili vedení. Po utkání trenéři pochválili všechny hráče za předvedený výkon a bojovnost, neboť Kometa Group nad všemi soupeři vítězí výrazným rozdílem.

• 9. Třída Třebíč – HavlíčkůvBrod 3:2
    (1:0, 2:1, 0:1 )

Branky a asistence: Salák (Roupec), Salák (Fusek ), Marek (Vondráček)

Sestava: Fučík – Pálka, Švejda, Outulný , Sedlář, Pelikán, Ošmera, Fojta - Roupec Fusek Salák, Vondráček , Marek, Horký, Maštalíř, Jelínek, Kučera,

Průměrné utkání ve kterém domácí pokračovali v nedůrazné koncovce. Těšit může pouze plný bodový zisk.

Třebíč - Kometa Group 4:4
    (1:3, 0:1, 3:0)

Branky a asistence: Salák (Roupec), Marek (Salák), Švejda (Pálka), Roupec (Vondráček)

Sestava: Fučík - Pálka Švejda, Outulný Pelikán, Sedlář Ošmera,Fojta - Roupec Fusek Salák, Vondráček Marek Horký, Maštalíř Jelínek Kučera,

Domácí začali opět velmi laxně a po hrubých chybách v obranné činnosti prohrávali po první třetině již 1:3. Když soupeř z Brna přidal v polovině utkání čtvrtou branku nevypadalo to s domácími vůbec dobře. Vázla kombinace a hra se domácím vůbec nedařila. V závěrečné třetině však domácí zvýšili svoji aktivitu a v závěru utkání dokázali třemi brankami z toho dvěma v přesilové hře vyrovnat skóre a vzhledem k předvedené hře a vývoji utkání tak získat cenný bod.