Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Pouze mužstva čtvrté, páté, osmé a deváté třídy hrála o víkendu svá utkání. Šestá a sedmá třída bude hrát v průběhu následujícího týdne. Dvě výhry si připsali čtvrťáci, kteří porazili brněnskou Techniku i Vídeň. Hattrickem se blýskl Radim Nejedlý. Dvakrát se z vítězství nad stejnými soupeři radovali i hráči páté třídy. Osmáci dvakrát podlehli, nejprve doma Přerovu, pak i v Olomouci místním Kohoutům. Jednu výhru zaznamenali hráči devítky, kteří v předehrávce porazili Přerov, pak ale nestačili na dorostenci posílenou Olomouc.

• 4. Třída

SK HS Třebíč - HC Technika Brno 3 : 1

(0:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: Nejedlý (Lupač), Nejedlý (Kardoš), Nejedlý (Caha)

Střely na branku: 17 : 9

Sestava: Doležal, Kružík - Svoboda, Dobrovolná - Kardoš, Pokorný - Nejedlý, Caha, Lupač - Dvořák, Němec, Kadrnožka

Rozhodla větší vůle, hlad po vítězství a větší nasazení našich hráčů. Po nešťastně prohrané první třetině, jsem nabádal hráče, aby nepolevili v tlaku a obléhání soupeřovi branky, což se nakonec opravdu vyplatilo. Solidní hrou v obraně jsme soupeře pustili jen do několika náhodných akcí a tak dotáhli utkání do vítězného konce. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost.

WEV Vídeň - SK HS Třebíč 2 : 7
    (0:4) (1:0) (1:3)

Branky a nahrávky: Dvořák (Dobrovolná), Nejedlý (Caha), Nejedlý (Lupač), Nejedlý (Lupač), Dvořák (Kadrnožka), Kardoš, Caha (Lupač)

Střely na branku: 35 : 11

Záměr s kterým jsme šli do utkání, a to rozhodnout už v první třetině, se podařil dokonale. Úvodní část hry jsme vyhráli 4:0. Vzhledem k tomu, že se jednalo o druhé víkendové utkání hrané v deseti hráčích nám přece jen postupně začala ubývat fyzická síla. Po odpočinku, po druhé třetině, jsme skóre postupně navýšili na konečných 7:2.

• 5. Třída

SK HS Třebíč – HC Technika Brno 9 : 1

( 2:1, 4:0, 3:0 )

Branky: Březka, Slabý (Březka), Mlynář, Ferda, Mlynář (Březka), Ferda, Sigmund (Mlynář), Wasserbauer, Ferda (Trnka)

Sestava: Loubal, Trnka, Sysel, Valík, Kabelka, Wasserbauer, Erat, Ferda, Březka, Kučera, Mlynář, Bednář, Sigmund, Procházka, Slabý,

Po velmi špatné první třetině a domluvě klukům v kabině se hra od druhé třetiny zlepšila a přišly i branky v soupeřově síti. Od druhé třetiny už se na hokej dalo dívat.

Vídeň - Třebíč 1 : 4
    ( 0:3 1:0 0:1 )

Branky: Mlynář (Valík, Farda (Michálek), Mlynář (Sigmund), Sigmund (Kučera)

Sestava: Šoustal, Trnka, Sysel, Valík, Kabelka, Wasserbauer, Erat, Ferda, Michálek- Kučera, Mlynář, Bednář, Sigmund, Procházka, Březka, Slabý

Opak včerejšího zápasu. Docela slušná první třetina ve které jsme vstřelili velmi pěkné tři branky a poté dvě třetiny antihokeje. Bohužel k tomu přispěli i velmi nepřesní rozhodčí, kteří přehlíželi moc faulů na obou stranách a hra se zvrhla v osobní potyčky.

• 8. Třída

SK Horácká Slavia – HC ZUBR Přerov 2 : 5

(1:2, 0:1, 1:2)

Branky: Bednář (Mašek), Jirák (Mašek)

Vyloučení: 3:9

Sestava: Bednář – Neveselý, Donutil Jan – Pyrochta, Moravec - Jirák, Mašek, Bednář – Abrahám, Juráň, Burián – Ondráček, Jahoda, Sochor

V předehrávce se domácím nepodařilo navázat na výkon z minulé soboty, kdy se stejným soupeřem vybojovali remízu.

HC MORA Olomouc – SK Horácká Slavia 7 : 2

(3:1, 2:0, 2:1)

Branky: Mašek (Bednář) 2x

Vyloučení: 5:6

Sestava: Bednář – Neveselý, Matoušek – Pyrochta, Moravec - Sobotka, Mašek, Bednář – Ondráček, Juráň, Burián – Donutil Jan, Sochor

S pouhými dvanácti hráči do pole odjeli osmáci k zápasu do Olomouce. Fyzicky vyspělý soupeř byl lepší po celou dobu zápasu. Nepochopitelné však bylo rozhodování sudího, který přehlížel nečisté zákroky domácích.

• 9. Třída SK HS Třebíč – HC Zubr Přerov 5:1
    (3:0, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: Stromecký (Fusek), Fusek (Stromecký), Roupec (Fusek Stromecký), Stromecký (Fusek), Fusek (Roupec Stromecký)

Sestava: Fučík – Robotka, Ošmera, Pálka, Švejda, Sedlář, Matoušek, Vondráček , Marek, Horký, Roupec, Fusek, Stromecký, Jelínek, Salák, Outulný, Maštalíř, Fojta, Kučera

V předehrávce utkání s Přerovem získali domácí další důležité body, především velkou zásluhou druhého útoku, který ve dvou třetinách zápasu zařídil všechny branky. Ve třetí třetině se utkání dohrávalo.

Olomouc - Třebíč 6:1
    (3:1, 1:0, 2:0)

Branky: Salák (Roupec)

Sestava: Caha – Robotka, Ošmera, Pálka, Švejda, Sedlář, Fojta, Vondráček, Marek Horký, Roupec , Salák, Outulný, Jelínek, Maštalíř, Kučera

Třebíčští dnes na sílu svého soupeře nedokázali odpovídat. Olomouc s šesti posilami z dorostu byla nad jejich síly. Předvedený výkon hlavního rozhodčího na obě strany byl smutnou ostudou celého utkání. Kdo neviděl, neuvěří. Přesto domácí zaslouženě zvítězili.