Menu +

Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Pouze hokejisté čtvrté a páté třídy bojovali v mistrovských utkáních o jedny z posledních mistrovských bodů této sezóny. Oběma mužstvům se podařilo vyhrát a své soupeře přehrát o tři branky. Čtvrtá třída otočila průběh utkání, vyhrála a s diváky se rozloučila vítězstvím nad Hodonínem 5:2. Tři branky vsítil Radim Nejedlý. Páťáci porazili Hodonín v posledním domácím utkání 4:1 i přes marodku hlavně v obranných řadách a vysloužili si pochvalu trenéra.
Sdílejte článek
 


 • 4. Třída


  SK HS Třebíč - HC Drtiči Hodonín 5 : 2

  (0:1, 2:1, 3:0)


  Branky a nahrávky: Hedbávný (Němec), Lupač, Nejedlý (Caha), Nejedlý (Lupač), Nejedlý

  Střely na branku: 29 : 9


  Sestava: Doležal, Kružík - Svoboda, Dobrovolná - Pokorný, Kardoš - Nejedlý, Caha, Lupač - Dvořák, Němec, Hedbávný


  Úvod utkání se pro nás nevyvíjel dobře a hned v druhé minutě jsme z prvního útoku soupeře inkasovali branku. Zbytek utkání se až na výjimky hrál na jednu branku, i přesto jsme dokázali v utkání prohrávat už 0:2. Až v závěru druhé třetiny jsme srovnali skóre. Ve třetí třetině jsme zvýšili na 3:2 a apelovali na hráče, aby se neuchylovali k bránění, či udržování výsledku, ale naopak, aby se snažili viditelně uvadajícímu soupeři vstřelit další branky a celé utkání, tak definitivně rozhodnout ve svůj prospěch.
 • 5. Třída


  SK HS Třebíč – HC Drtiči Hodonín 4 : 1

  ( 2:0 0:0 2:1 )


  Branky: Ondráček, Ferda (Sigmund), Ferda (Kučera), Mlynář


  Sestava: Šoustal; Trnka, Mlynář, Šarka, Erat, Ferda, Ondráček, Kučera, Slabý, Bednář, Sigmund, Březka, Procházka


  Velmi dobrý hokej jsme ukázali v první třetině a po zásluze jsme tuto třetinu vyhráli 2:0. S přibývajícím časem se hokej vytrácel, hlavně ve druhé třetině, kdy hra nebyla dobrá. Až ve třetí třetině jsme zase zabrali, ale kvalita už nedosahovala první třetiny. Rovněž se potýkáme s velkou marodkou na pozici obránců a proto pochvala útočníkovi Tomáši Mlynářovi, který odehrál velmi dobrý zápas jako obránce a Petrovi Bednářovi za výborné plnění svých povinností. Byl to náš poslední zápas na domácím kluzišti a za celou sezónu klukům musíme moc poděkovat.
 • Podobné články

  Mládežnický hokej

  Někteří mládežníci už vyjeli na led! Trenéři si budou vzájemně pomáhat, hlásí Martin Čech

  03.08.2020
  Mládežnický hokej

  Junioři i dorostenci už znají svůj program pro nadcházející sezonu

  16.07.2020
  Mládežnický hokej

  Sportovní manažer mládeže Martin Čech hovoří o aktuálních tématech

  25.06.2020