Menu +

Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V minulém týdnu odehrála svá poslední mistrovská utkání utkání mužstva mládeže. Zrodila se v nich však pouze jedná remíza a jediná výhra Horáků. Osm zápasů slávisté prohráli. Asi nejvíce mrzí porážka deváťáků od Olomouce. Ta totiž znamenala, že na závěrečný turnaj o mistra republiky postoupí právě Olomouc na úkor Třebíče. Jediným vítězným týmem minulého týdne se stalo mužstvo osmé třídy, které doma přehrálo v těžkém utkání Olomouc. Značný podíl na posledním vítězství sezóny měl Martin Mašek, který na jednu branku přihrál a tu vítěznou dal. Branku a přihrávku si v tomto utkání připsal také Miroslav Bednář.
Sdílejte článek
 


 • 4. Třída


  Kometa Úvoz - Třebíč 2:1

  (1:0, 1:1, 0:0)


  Branky: Caha (Hedbávný)


  Střely na branku: 17:23


  Sestava: Doležal - Svoboda, Pokorný - Dobrovolná, Kardoš - Nejedlý, Caha, Lupač - Slabý, Kučera, Hedbávný


  Do utkání jsme nevstoupili šťastně a brzy inkasovali po polostřele od modré čáry. Od druhé třetiny jsme přidali na tempu hry, které podpořili solidní kombinací, měli několik šancí, jenže bez využití. V poslední třetině jsme zatlačili Kometu, jenže ani jednu z mnoha vyložených šancí jsme nevyužili. Naši hráči předvedli solidní výkon a po vyrovnané první třetině, zbytek zápasu byli přeci jen lepším týmem, bohužel k konečnému bodovému zisku to nevedlo. Poslední týden této sezóny se zaměříme právě na nácvik střelby a částečně herních kombinací.
 • 5. Třída


  Kometa Úvoz - Třebíč 2 : 2


  (0:1 0:0 2:1)


  Branky a nahrávky: Březka (Procházka), Bednář (Mlynář).


  Sestava: Loubal; Trnka-Kabelka, Šarka-Erat, Ferda-Březka-Procházka, Mlynář-Bednář-Sigmund.


  Poslední zápas soutěže, výborný výkon, z různých důvodů jsme nastoupili jen se dvěma pětkami a dokud jsme měli síly, byli jsme lepší a po zásluze vedli 2:0. Škoda, že jsme nedali těch branek více, Příležitostí jsme měli moc. V posledních osmi minutách jsme se začali dostávat pod tlak a soupeř dvěma pěknými střelami vyrovnal. I tak ale kluci zaslouží velkou pochvalu. Vždyť jsme za celou soutěž prohráli jen dva zápasy a to byly hned ty první dva, pak už jsme jen čtyři zápasy remizovali a osmnáct zápasů vyhráli. 40 bodů a druhé místo to je krásná bilance 5.třídy. Kluci ještě jednou gratulujem !!!


  Trenéři Jiří Burian, Lukáš Sláma a Jiří Burian ml.
 • 6. Třída


  Třebíč – Znojmo 1:3

  (0:0, 0:0, 1:3)


  Branky a nahrávky: 59. – Michálek (Komárek)


  SESTAVA: Nováček – Wasserbauer, Šimka, Dobeš, Válal, Kabelka, Urban, Kajnar, Paroulek, Paliga, Svoboda, Samuel, Komárek, Tůma, Michálek.


  Předehrávané 33. kolo nebylo pro mladé slávisty kolem vítězným. Úvodní a druhá třetina duelu byla pro obě mužstva zcela vyrovnaná a branky začaly padat až ve třetí části utkání. Smolný vstup do poslední části měli domácí hráči, inkasovali hned třikrát a snížit se jim podařilo až v závěru zápasu. Ani odvolání brankáře v konečné fázi utkání na výsledku tohoto kola nic nezměnilo.


  Hodonín - Třebíč 7:2
  (4:0, 1:0, 2:2)


  Branky: 48.Caha (A.Dobeš), 49.Komárek (Caha, Matov)


  Sestava: Nováček - Kabelka, Hort, A.Dobeš, Samuel - Michálek, Matov, Caha - Komárek, Svoboda, Paliga – Paroulek


  Na led druhého celku tabulky přijelo bojovat pouze 11 hráčů do pole. V polovině první třetiny to vypadalo na pořádný výprask, ale pak se třebíčští hráči zlepšili a odehráli s lépe bruslícím a kombinujícím domácím týmem důstojné dvě třetiny. Téměř všechny branky vsítili domácí hráči po velkém důrazu před třebíčskou brankou.
 • 7. Třída


  Třebíč - Znojmo 2:9

  (0:1, 0:4, 2:4)


  Branky: 45.Bartůněk (Všetečka), 52.Mejzlík


  Sestava: Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš - Bartůněk, Mejzlík, Všetečka - Tůma, Matov, Caha - Balík, V.Dobeš


  Na předehrávku posledního kola budou určitě chtít všichni třebíčští hráči co nejdříve zapomenout. Na ledě vládlo hostující mužstvo, od dvouciferné porážky zachránil domácí tým brankář, kterému v obranné činnosti ostatní hráči moc nepomáhali. Mladí orli tak po zásluze odlétli s plným bodovým ziskem.


  Hodonín - Třebíč 3:1
  (1:0, 0:1, 2:0)


  Branka: 36.Bartůněk


  Sestava: Svoboda - Oburka, Veškrna, Štveráček, J.Dobeš, Šimka - Bartůněk, Mejzlík, Válal - V.Dobeš, Kajnar, Urban


  V posledním zápase sezóny, dohrávce 32.kola zajížděli třebíčští sedmáci na led předposledního celku s cílem naplno bodovat a posunout se v konečné tabulce nahoru. Jenže úvod utkání a hrubé chyby v obranné činnosti tomuto odhodlání moc nenasvědčovaly. Po návratu z kabin se ale obraz hry výrazně změnil. Mladí slávisté ostřelovali domácího brankáře ze všech možných pozic, ale mladý drtič kapituloval pouze jednou. V polovině závěrečné třetiny se domácím podařilo vstřelit dvě branky, ale třebíčští hráči byli pořád aktivnější. K vyrovnání bohužel nevedla ani tříminutová hra bez brankáře, ve které měli hosté tři vyložené šance, ale hodonínská brána zůstala pro ně zakletá.
 • 8. Třída


  JIHLAVA - TŘEBÍČ 5 : 2

  (2:0, 2:1, 1:1)


  Branky: Abrahám, Sobotka (Moravec)


  Vyloučení: 6 : 7


  Sestava: Bednář, od 6 min. Svododa - Keselica, Pyrochta – Tvarůžek, Donutil – Jahoda, Moravec – Ondráček, Mašek, Bednář – Burián, Abrahám, Juráň – Fortelný, Sobotka, Sochor – Jirák


  V šesté minutě po dvou střelách na bránu prohrávali hosté 2:0. V dalším průběhu zápasu se hra srovnala a neproměnění šancí stálo hosty naději na lepší výsledek.


  Třebíč – Olomouc 4:3
  (1:1, 2:1, 1:1)


  Branky: Bednář (Mašek), Abrahám (Juráň) Juráň (Bednář) Mašek (Pyrochta)


  Domácí začali velice vlažně a laxně a po první třetině by asi nikdo nevěřil ve vítězství. Po „mytí hlav“ o přestávce a vedoucím gólu v úvodu druhé třetiny domácí po zlepšeném výkonu dokázali přidat ještě 2 branky a na závěr sezóny si připsali cenné vítězství.
 • 9. Třída Jihlava - Třebíč 5:1
  (4:0, 1:0, 0:1)


  Branky: Horký (Pálka)


  Sestava: Caha, Fučík - Robotka Ošmera, Pálka Švejda, Sedlář, - Vondráček Horký Roupec, Outulný Salák Jelínek, Maštalíř Nechvátal Kučera


  Výpadek v polovině 1. třetiny silně ovlivnil utkání. Třebíčští hráči po delší zápasové pauze a předvedli, jak se hokej hrát nemůže…


  Třebíč – Olomouc 3:5
  (1:3, 1:1, 1:1)


  Branky: Horký (Vondráček ), Salák , Stromecký (Pálka)


  Sestava: Caha, Fučík - Robotka Ošmera, Pálka Švejda, Sedlář, Fojta - Vondráček Horký Roupec, Outulný Salák Stromecký, Jelínek Nechvátal Kučera, Maštalíř


  Utkání vysoké úrovně, ve kterém šlo o přímý postup na mistrovství republiky a vítězství ve skupině nadstavby. Hosté přijeli v nejsilnější sestavě se všemi extraligovými dorostenci a to bylo na ledě znát. Domácí tentokrát bojovali ze všech sil až do konce a utkání se rozhodovalo až v power – play. Třebíčští zůstali těsně před branami postupu na mistrovství republiky. Určitě si ale i přesto zaslouží pochvalu a poděkování za předvedené výkony v právě skončené sezóně.


 • Podobné články

  Mládežnický hokej

  Pokladník byl rád, že zase něco málo přibylo do kasy, směje se po první letošní nule Šimon Dobrovolný

  15.10.2019
  Mládežnický hokej

  Třebíč toho pro mě udělala hodně, tak jí to chci oplácet, říká Válek

  30.09.2019
  Mládežnický hokej

  Přijďte v sobotu 28. září do KHNP ARENY na akci Týden hokeje

  06.09.2019
  ×
  Dnes v 17:30 | Muži
  SK Horácká Slavia Třebíč
  HC Dukla Jihlava