Menu +

Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V minulém týdnu odehrála svá poslední mistrovská utkání utkání mužstva mládeže. Zrodila se v nich však pouze jedná remíza a jediná výhra Horáků. Osm zápasů slávisté prohráli. Asi nejvíce mrzí porážka deváťáků od Olomouce. Ta totiž znamenala, že na závěrečný turnaj o mistra republiky postoupí právě Olomouc na úkor Třebíče. Jediným vítězným týmem minulého týdne se stalo mužstvo osmé třídy, které doma přehrálo v těžkém utkání Olomouc. Značný podíl na posledním vítězství sezóny měl Martin Mašek, který na jednu branku přihrál a tu vítěznou dal. Branku a přihrávku si v tomto utkání připsal také Miroslav Bednář.
Sdílejte článek
 


 • 4. Třída


  Kometa Úvoz - Třebíč 2:1

  (1:0, 1:1, 0:0)


  Branky: Caha (Hedbávný)


  Střely na branku: 17:23


  Sestava: Doležal - Svoboda, Pokorný - Dobrovolná, Kardoš - Nejedlý, Caha, Lupač - Slabý, Kučera, Hedbávný


  Do utkání jsme nevstoupili šťastně a brzy inkasovali po polostřele od modré čáry. Od druhé třetiny jsme přidali na tempu hry, které podpořili solidní kombinací, měli několik šancí, jenže bez využití. V poslední třetině jsme zatlačili Kometu, jenže ani jednu z mnoha vyložených šancí jsme nevyužili. Naši hráči předvedli solidní výkon a po vyrovnané první třetině, zbytek zápasu byli přeci jen lepším týmem, bohužel k konečnému bodovému zisku to nevedlo. Poslední týden této sezóny se zaměříme právě na nácvik střelby a částečně herních kombinací.
 • 5. Třída


  Kometa Úvoz - Třebíč 2 : 2


  (0:1 0:0 2:1)


  Branky a nahrávky: Březka (Procházka), Bednář (Mlynář).


  Sestava: Loubal; Trnka-Kabelka, Šarka-Erat, Ferda-Březka-Procházka, Mlynář-Bednář-Sigmund.


  Poslední zápas soutěže, výborný výkon, z různých důvodů jsme nastoupili jen se dvěma pětkami a dokud jsme měli síly, byli jsme lepší a po zásluze vedli 2:0. Škoda, že jsme nedali těch branek více, Příležitostí jsme měli moc. V posledních osmi minutách jsme se začali dostávat pod tlak a soupeř dvěma pěknými střelami vyrovnal. I tak ale kluci zaslouží velkou pochvalu. Vždyť jsme za celou soutěž prohráli jen dva zápasy a to byly hned ty první dva, pak už jsme jen čtyři zápasy remizovali a osmnáct zápasů vyhráli. 40 bodů a druhé místo to je krásná bilance 5.třídy. Kluci ještě jednou gratulujem !!!


  Trenéři Jiří Burian, Lukáš Sláma a Jiří Burian ml.
 • 6. Třída


  Třebíč – Znojmo 1:3

  (0:0, 0:0, 1:3)


  Branky a nahrávky: 59. – Michálek (Komárek)


  SESTAVA: Nováček – Wasserbauer, Šimka, Dobeš, Válal, Kabelka, Urban, Kajnar, Paroulek, Paliga, Svoboda, Samuel, Komárek, Tůma, Michálek.


  Předehrávané 33. kolo nebylo pro mladé slávisty kolem vítězným. Úvodní a druhá třetina duelu byla pro obě mužstva zcela vyrovnaná a branky začaly padat až ve třetí části utkání. Smolný vstup do poslední části měli domácí hráči, inkasovali hned třikrát a snížit se jim podařilo až v závěru zápasu. Ani odvolání brankáře v konečné fázi utkání na výsledku tohoto kola nic nezměnilo.


  Hodonín - Třebíč 7:2
  (4:0, 1:0, 2:2)


  Branky: 48.Caha (A.Dobeš), 49.Komárek (Caha, Matov)


  Sestava: Nováček - Kabelka, Hort, A.Dobeš, Samuel - Michálek, Matov, Caha - Komárek, Svoboda, Paliga – Paroulek


  Na led druhého celku tabulky přijelo bojovat pouze 11 hráčů do pole. V polovině první třetiny to vypadalo na pořádný výprask, ale pak se třebíčští hráči zlepšili a odehráli s lépe bruslícím a kombinujícím domácím týmem důstojné dvě třetiny. Téměř všechny branky vsítili domácí hráči po velkém důrazu před třebíčskou brankou.
 • 7. Třída


  Třebíč - Znojmo 2:9

  (0:1, 0:4, 2:4)


  Branky: 45.Bartůněk (Všetečka), 52.Mejzlík


  Sestava: Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš - Bartůněk, Mejzlík, Všetečka - Tůma, Matov, Caha - Balík, V.Dobeš


  Na předehrávku posledního kola budou určitě chtít všichni třebíčští hráči co nejdříve zapomenout. Na ledě vládlo hostující mužstvo, od dvouciferné porážky zachránil domácí tým brankář, kterému v obranné činnosti ostatní hráči moc nepomáhali. Mladí orli tak po zásluze odlétli s plným bodovým ziskem.


  Hodonín - Třebíč 3:1
  (1:0, 0:1, 2:0)


  Branka: 36.Bartůněk


  Sestava: Svoboda - Oburka, Veškrna, Štveráček, J.Dobeš, Šimka - Bartůněk, Mejzlík, Válal - V.Dobeš, Kajnar, Urban


  V posledním zápase sezóny, dohrávce 32.kola zajížděli třebíčští sedmáci na led předposledního celku s cílem naplno bodovat a posunout se v konečné tabulce nahoru. Jenže úvod utkání a hrubé chyby v obranné činnosti tomuto odhodlání moc nenasvědčovaly. Po návratu z kabin se ale obraz hry výrazně změnil. Mladí slávisté ostřelovali domácího brankáře ze všech možných pozic, ale mladý drtič kapituloval pouze jednou. V polovině závěrečné třetiny se domácím podařilo vstřelit dvě branky, ale třebíčští hráči byli pořád aktivnější. K vyrovnání bohužel nevedla ani tříminutová hra bez brankáře, ve které měli hosté tři vyložené šance, ale hodonínská brána zůstala pro ně zakletá.
 • 8. Třída


  JIHLAVA - TŘEBÍČ 5 : 2

  (2:0, 2:1, 1:1)


  Branky: Abrahám, Sobotka (Moravec)


  Vyloučení: 6 : 7


  Sestava: Bednář, od 6 min. Svododa - Keselica, Pyrochta – Tvarůžek, Donutil – Jahoda, Moravec – Ondráček, Mašek, Bednář – Burián, Abrahám, Juráň – Fortelný, Sobotka, Sochor – Jirák


  V šesté minutě po dvou střelách na bránu prohrávali hosté 2:0. V dalším průběhu zápasu se hra srovnala a neproměnění šancí stálo hosty naději na lepší výsledek.


  Třebíč – Olomouc 4:3
  (1:1, 2:1, 1:1)


  Branky: Bednář (Mašek), Abrahám (Juráň) Juráň (Bednář) Mašek (Pyrochta)


  Domácí začali velice vlažně a laxně a po první třetině by asi nikdo nevěřil ve vítězství. Po „mytí hlav“ o přestávce a vedoucím gólu v úvodu druhé třetiny domácí po zlepšeném výkonu dokázali přidat ještě 2 branky a na závěr sezóny si připsali cenné vítězství.
 • 9. Třída Jihlava - Třebíč 5:1
  (4:0, 1:0, 0:1)


  Branky: Horký (Pálka)


  Sestava: Caha, Fučík - Robotka Ošmera, Pálka Švejda, Sedlář, - Vondráček Horký Roupec, Outulný Salák Jelínek, Maštalíř Nechvátal Kučera


  Výpadek v polovině 1. třetiny silně ovlivnil utkání. Třebíčští hráči po delší zápasové pauze a předvedli, jak se hokej hrát nemůže…


  Třebíč – Olomouc 3:5
  (1:3, 1:1, 1:1)


  Branky: Horký (Vondráček ), Salák , Stromecký (Pálka)


  Sestava: Caha, Fučík - Robotka Ošmera, Pálka Švejda, Sedlář, Fojta - Vondráček Horký Roupec, Outulný Salák Stromecký, Jelínek Nechvátal Kučera, Maštalíř


  Utkání vysoké úrovně, ve kterém šlo o přímý postup na mistrovství republiky a vítězství ve skupině nadstavby. Hosté přijeli v nejsilnější sestavě se všemi extraligovými dorostenci a to bylo na ledě znát. Domácí tentokrát bojovali ze všech sil až do konce a utkání se rozhodovalo až v power – play. Třebíčští zůstali těsně před branami postupu na mistrovství republiky. Určitě si ale i přesto zaslouží pochvalu a poděkování za předvedené výkony v právě skončené sezóně.


 • Podobné články

  Mládežnický hokej

  Dorost: cenné a zároveň jediné vítězství tohoto víkendu

  včera
  Mládežnický hokej

  Regionální liga juniorů má rozlosováno

  18.01.2022
  Mládežnický hokej

  Juniorka postupuje, o víkendu vítězila i další mužstva HST

  17.01.2022