Menu +

Výsledky našich mladých hokejistů v minulém týdnu

Mládežnický hokej
V uplynulých dnech se opět odehrála řada mládežnických a žákovských zápasů, které ve velké většině skončily úspěšně! Juniorka HST se zasloužila o tři výhry za sebou, dorost o dvě a i žáci B a D bojovali statečně. Kategorii A a C byly zápasy proti Příbrami odloženy kvůli nemoci v týmu soupeře.
Sdílejte článek
 

První utkání minulého týdne se odehrálo na domácím ledě v úterý 4.1. Naši junioři zde porazili Černé Vlky z Rožnova pod Radhoštěm 5:3. Juniorský trenér David Dolníček k zápasu řekl: „Trochu jsme se trápili v zakončení a po dvou brejcích soupeře jsme byli ve stavu 1:2. Přesto jsme šli za vítězstvím a výsledek zaslouženě otočili.“ V pátek tento úspěšný tým opět vyhrával, tentokráte v Břeclavi s konečným výsledkem 4:3. „Krásně vydřené tři body z horké půdy soupeře. V závěrečné powerplay jsme se pěkně zapotili. Ocenění pro Zdendu Vedrala, autora čtyř branek a velká pochvala za bojovnost!“ okomentoval napínavý souboj Dolníček.

Žáci kategorií B a D vyjeli v sobotu do nedaleké Jihlavy. Déčko prohrálo s tamním týmem 0:4, ač dle slov trenéra Maleny tým odehrál kvalitní zápas v pěkném tempu. „Našemu dobrému výkonu chyběly jen proměněné šance, které jsme si uměli vytvořit.“ Béčko s Jihlavou remizovalo a Rosťa Malena tento zápas hodnotí velmi pozitivně: „Byl to pěkný zápas ve vysokém tempu. Je třeba kluky a holky pochválit za předvedený výkon.“

Dorost byl v sobotu v Českých Budějovicích, kde zvítězil 4:2. Celý tým podal skvělý výkon, jen počet vstřelených branek úplně neodpovídá šancím a hře HST a jak jsme již psali na sociálních sítích, gólů mohlo padnout daleko víc. V neděli se náš tým dorostenců utkal s poděbradským a znovu slavil vítězství. „Houževnatého soupeře ze spodní části tabulky se nám podařilo zlomit až v úplném závěru a třemi góly v poslední minutě upravit výsledek na 6:2,“ popsal drama na třebíčském zimáku trenér Sedláček.

Hned po dorostu na led vyjelo družstvo juniorů HST a proti němu se postavil sebevědomý tým z Kroměříže. Průběh zápasu se dost podobal tomu předchozímu a David Dolníček jej konkrétněji popsal takto: „Bojovně naladěného soupeře, který usiluje o druhou postupovou příčku, jsme udolali během dvou minut poslední třetiny, kdy jsme vstřelili čtyři rychlé branky.“

Podobné články

Mládežnický hokej

Dorost: cenné a zároveň jediné vítězství tohoto víkendu

včera
Mládežnický hokej

Regionální liga juniorů má rozlosováno

18.01.2022
Mládežnický hokej

Juniorka postupuje, o víkendu vítězila i další mužstva HST

17.01.2022