Menu +

Výsledky teď nejsou to nejdůležitější, ale když se vyhrává, tak se lépe trénuje a hraje, říká David Tureček

Rozhovory
Bílé hvězdy mají za sebou úvodní dva přípravné zápasy a oba ozdobily vítězstvím. Na dobrém vstupu do přípravného cyklu má svůj podíl také obránce David Tureček, který na ledě Českých Budějovic dokonce skóroval. Vysoký zadák je za výsledky rád, moc dobře ale ví, že je nelze přeceňovat.
Sdílejte článek
 

Jak bys zhodnotil první dva přípravné zápasy?

Jsme rádi, že se nám podařilo oba dva zápasy vyhrát, ale nijak bych výsledky nepřeceňoval. Jsme v přípravě a důležitější je, že se nám do hry daří dostat to, na čem pracujeme v tréninku a můžeme přidávat další věci, abychom byli co nejlíp připraveni na začátek sezony.

Takže důležité je zůstat nohama na zemi.

Výsledky nejsou teď to nejdůležitější, ale když se daří vyhrávat, tak se pak mnohem lip trénuje a hraje, takže je to spíše taková motivace do další práce.

Co nejpozitivnějšího zatím na hře týmu vidíš?

Je vidět, že nasazení je výborné, všichni plní to, co mají a chtějí ukázat to nejlepší co v nich je, aby dostali co nejlepší roli do sezony. Oproti minulé sezoně jsou zatím příjemné překvapeni přesilovky, tak snad to tak zůstane.

Proti Motoru jsi dal gól. Pomohl ti k většímu sebevědomí?

Gól sebevědomí vždycky pomůže, snad se bude dařit dál a padne jich tam co nejvíc.

Jak do týmu zapadly nové posily?

Všichni to jsou super kluci a do kabiny zapadli výborně. Je vidět, že mají všichni hodně zkušenosti a budou důležitou součástí týmu. Doufám, že se bude dařit jim i nám jako týmu.

Jak se vlastně hraje ve vedru, které nyní panuje?

Na ledě je vedro občas dost cítit, ale myslím, že už jsou na to všichni zvykli a moc nás to neovlivňuje. Taky hodně záleží na stadionu, na kterém se hraje. Někde je to lepší a někde naopak.

V úterý vás čeká první domácí zápas proti Znojmu.

Všichni se moc těšíme až si zase zahrajeme na domácím ledě a uděláme všechno pro to, aby se nám podařilo vyhrát. Chtěl bych pozvat všechny fanoušky, budeme rádi, když si i přes teplé počasí najdou čas a přijdou nás podpořit v co největším počtu.

 • VSTUPENKY NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ K DISPOZICI ZDE
 • Podobné články

  Rozhovory

  První zápas v Chance lize? Obrovská zkušenost, říká Michalčuk a chce se zlepšit

  27.09.2022
  Rozhovory

  Martin Čech: Letní příprava od druhé třídy až po juniorku byla skutečně výživná

  28.07.2022
  Rozhovory

  Zatím nejlepší zážitek léta? Pro Domču rozhodně setkání s Pastou!

  21.07.2022
  ×
  Dnes v 18:00 | Muži
  HC RT TORAX Poruba
  SK Horácká Slavia Třebíč