Menu +

Ženy a dívky ZADARMO! V sobotním duelu s Havířovem zakončíme akci HST HRDNINŮM

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - První domácí zápas po reprezentační pauze je tady! Po středečním vítězství ve Frýdku-Místku přijede nejslušnější tým ligy - Havířov, který jsme naposled porazili. Bude tomu tak i nyní? Utkání nebude jen tak obyčejné. Dívky a ženy mají vstup zadarmo, dětí do 140 cm obdrží od klubu dárek a před prvním buly slavnostně zakončíme akci HST HRDINŮM. Přijďte na speciální zápas i Vy, začínáme v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP aréně.
Sdílejte článek
 

 • Vstupenky v předprodeji zde

 • Speciální duel pro fanoušky! Před zápasem zazní i hymna

  Před úvodním buly slavnostně ukončíme projekt HST HRDINŮM, zazní státní hymna a vyslanci z řad armády, hasičů a zdravotnického personálu si zároveň převezmou dresy, ve kterých Bílé hvězdy všechna tři speciální utkání odehrály.

  Na utkání mají ženy a dívky VSTUP ZDARMA!

  To ale není vše. Děti do 140 centimetrů, které mají vstup zdarma na všechny domácí zápasy, OBDRŽÍ OD KLUBU DÁREK!

  Specialitu si připraví také fanshop. Ten do své nabídky zahrne 5 kusů originálních dresů s motivy HST HRDINŮM!

  Partner Horácké Slavie Třebíč autosalon HS AUTOMOBIL JIHLAVA si pro utkání s Havířovem připravil prezentaci svých automobilů na ledové ploše a před Zimním stadionem Města Třebíče - KHNP ARENOU. Zároveň budou hostesky rozdávat reklamní letáky této společnosti, z nichž deset kusů bude označeno. Majitele označených letáků prosíme, aby přišli na začátku druhé přestávky na trestnou lavici, kde proběhne losování. Jeden z nich totiž získá automobil TOYOTA na celý víkend.


  Náš soupeř: Havířov se chce udržet v TOP 8

  Klub, odkud pochází David Pastrňák, je aktuálně na 8. místě se ziskem šestatřiceti bodů. Náskok na devátou Jihlavu činí čtyři body a na desátý Prostějov dokonce bodů devět. Poslední dva duely Azet vyhrál v základní hrací době, před reprezentační pauzou doma porazil právě Jestřáby 3:2.

  „Začali jsme solidně, měli jsme nějaké šance, ale dozadu to v první třetině nebylo úplně tak, jak jsme chtěli. Po našem vedoucím gólu hosté srovnali, ale naštěstí jsme dali ještě do přestávky na 2:1 a to nás uklidnilo. Soupeř snížili a pak to byla trochu taková křeč. Naštěstí jsme to bojovností dotáhli do vítězného konce,“ říkal po posledním zápase trenér Patrik Rimmel.

  Posledních 5 zápasů:

  Havířov – Prostějov 3:2
  Sokolov – Havířov 3:5
  Havířov – Litoměřice 1:2
  Havířov – Frýdek-Místek 4:2
  Vsetín – Havířov 3:1

  Zmínit se i musí velmi dobrá bilance Havířova na venkovních kluzištích, kde mu patří v tomhle ohledu třetí příčka. Lepší jsou už jen České Budějovice a Litoměřice.


  Statistiky obou týmů:

  CHANCE liga, 22. kolo
  Třebíč – Havířov

  12. místo
  umístění v tabulce
  8. místo
  52:61 - 24 bodů
  skóre a body
  54:47 - 36 bodů
  Martin Šťovíček 16b (6+10)
  nejproduktivnější hráč
  Radek Veselý 19b (11+8)
  Martin Šťovíček - 6 branek
  nejlepší střelec
  Radek Veselý - 11 branek
  Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek - 10 nahrávek
  nejlepší nahrávač
  Jakub Kotala - 10 nahrávek
  Karel Nedbal 8b (0+8)
  nejproduktivnější obránce
  Alex Rašner 10b (2+8)
  Pavel Jekel - 20 záp. (91,09%)
  Dominik Svoboda - 3 záp. (87,5%)
  úspěšnost brankářů
  Aleš Stezka - 17 záp. (91,67%)
  Jan Lukáš - 4 záp. (92%)
  17,24% - 7. nejlepší
  úspěšnost v přesilovce
  14,47% - 11. nejlepší
  76,71% - 15. nejlepší
  úspěšnost v oslabení
  80,26% - 13. nejlepší
  215 minut
  tresty celkem
  180 minut

  Horáci budou chtít potvrdit středeční vítězství!

  Třebíčští před reprezentační přestávkou odehráli herně slušná utkání, ale na body to stačilo jen proti Chomutovu. V předminulém kole zavítal na Vysočinu Vsetín, který byl v závěru o něco šťastnější a domácí Třebíč padla 2:3. Tyto porážky tým pod vedením Martina Sobotka prolomil ve středu, kdy ve Frýdku-Místku zvítězil o dvě branky (5:3). O góly se postaralo hned pět různých střelců.

  „Odvedli jsme kvalitní týmový výkon, ale nesmíme usnout na vavřínech a v sobotu musíme jít do zápasu s Havířovem s pokorou od nuly a s touhou zase vyhrát,“ vyhlíží zápas s Azetem Martin Sobotka.

  V prvním vzájemném duelu této sezóny byli úspěšnější Třebíčští, jenž na ledě Havířova vyhráli 3:1. Branky vstřelili Vodný, Kusý a Nedvídek.


  SESTAVY OBOU CELKŮ V MINULÉM ZÁPASE:

  SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Hlaváč, Nedbal, Forman, Furch, Kowalczyk, Hort – Michálek, Bittner, Šťovíček – Vodný, Nedvídek, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Kunc, Ferda – Václavek.

  AZ Residomo Havířov: Stezka – Matai, Chroboček, Mrowiec, Rašner, Kachyňa, Malina, L. Rutar – Toman, F. Seman, Kotala – L. Bednář, R. Veselý, O. Procházka – Fridrich, Starý, Maruna – Dvořák, Žiak, Danielčák.

  Podobné články

  Pozvánky na zápas

  V úterý opět na hokej! Přijedou Plameny

  před 3 dny
  Pozvánky na zápas

  Hokejový svátek je zpět! Bílé hvězdy ve čtvrtek přivítají tradičního rivala z Jihlavy

  05.08.2020
  Pozvánky na zápas

  Hokejové prázdniny jsou u konce! Bílé hvězdy se v prvním přípravném utkání střetnou s Havlíčkovým Brodem

  02.08.2020