Menu +

Změny v klubu

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Dnešní mimořádné zasedání třebíčského hokejového klubu rozhodlo o zásadních změnách ve struktuře HST. Na pozici hlavního trenéra končí Martin Sobotka, jehož nahrazuje Radek Novák. Změn se dočká rovněž post generálního ředitele, který po mnoha letech opouští Dr. Karel Čapek. O jeho nástupci rozhodne mimořádná valná hromada klubu. Ta se uskuteční na počátku roku 2020.
Sdílejte článek
 

Vedení Horácké Slavie Třebíč se na dnešním mimořádném zasedání usneslo na klíčových změnách, s cílem zvrátit aktuálně probíhající sezonu. Na postu hlavního trenéra končí k datu 30.12.2019 Martin Sobotka, kterého coby hlavního trenéra vystřídá Radek Novák. Ten letos vedl třebíčskou juniorku, s kterou zažívá velmi dobrý ročník. Zkušený kouč už přitom na lavičce bílých hvězd stál. Naposledy během ročníku 2015/2016. Jedná se tak o ostříleného lodivoda, jenž navíc zastává také roli sportovního manažera. Přichází proto do známého prostředí. Asistenta mu bude dělat Jaroslav Barvíř.

Další důležitou zprávou, která vzešla z dnešního jednání, je ukončení působení Dr. Karla Čapka na pozici generálního ředitele SK HS Třebíč. O jeho nástupci se rozhodne na následující valné hromadě klubu. Ta se uskuteční počátkem roku 2020, zároveň se na ní budou řešit další klíčové body, ohledně budoucího směřování HST.

Dnes v 9.00 h proběhlo mimořádné zasedání vedení SK Horácká Slavia Třebíč z.s., které reaguje na neuspokojivé výsledky A mužstva a další okolnosti provázející poslední soutěžní domácí utkání s LHK Jestřábi Prostějov.

Vedení SK Horácká Slavia Třebíč z.s. přijalo opatření týkající se vedení klubu a samotného A mužstva mužů. K datu 30.12.2019 končí svoje působení v pozici hlavního trenéra p. Martin Sobotka. Vedení týmu se ujímá p. Radek Novák, který bude zároveň působit na pozici sportovního manažera klubu a hlavního trenéra. Za svého asistenta si vybral pana Jaroslava Barvíře.

Ke stejnému datu, tj. k 30.12.2019, končí na pozici generálního ředitele klubu PaedDr. Karel Čapek. Tato pozice bude řešena následně na valné hromadě klubu.

Horácká Slavia Třebíč velmi děkuje Dr. Karlu Čapkovi a Martinu Sobotkovi za práci, kterou pro klub odvedli.

Podobné články

Aktuální zprávy

Rodinný festival Zpátky v čase za účasti a podpory HST již brzy!

před 3 dny
Aktuální zprávy

Hlavní trenér Áčka Kamil Pokorný je kvůli nemoci momentálně indisponován

09.08.2022
Aktuální zprávy

Staň se hokejovým rozhodčím ! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

08.08.2022