Menu +

Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu prosím nevyplňovat
Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3240 odpovědí v této kategorii celkem.

Karel (loknaps@centrum.cz) 11.5.2020, 14:21
Dobrý den,
kdy se dočkáme rozhovoru, a výsledku voleb do vedení? Na začátku ledna se slibovalo, že to bude v březnu. Další věc, kdy přinesete rozhovor s vedením co spolupráce s Kometou , či případně někým jiným s extraligy? Nezaslouží si fanoušci více informací, a plnit k nim slib.

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu to bylo předáno a už na tom pracuje. V blízké době se to dozvíte. Děkujeme za trpělivost. Přejeme hezký zbytek zde.

PAVLINA TRNKOVA (sikulajda@email.cz) 8.5.2020, 16:51
Dobry den
Jsem faninka skalni a videla jsem u nekterych lidi ze maji rousku od horacke slavii .Chtela jsem se zeptat kde bych ji si mohla koupit
Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, v posledních dnech jsme tohle řešili. Pokud vše klapne, budeme naše fanoušky bezprostředně informovat. Přejeme hezký zbytek dne.

Franta (franta@seznam.cz) 3.5.2020, 20:20
Kdo doj*bal soutěž o pernamentku? Vyhraje osoba, která měla několik odpovědí špatně, ale pernamentku si zaplatila

Odpověď:
Dobrý den, několik špatných odpovědí výherce určitě neměl. Navíc jsme už na začátku soutěže avizovali, že budou i další možnosti, jak získat body. Mohl jste toho využít klidně i Vy. Navíc ten, kdo zakoupil větší množství lístků, tak získal originální dres HST a klidně mohl vyhrát permanentku. Takže by se mu to hned vrátilo. Nebyla to snad pro fanoušky velmi výhodná nabídka? Přejeme hezký zbytek večera.

Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz) 24.4.2020, 06:25
Dobrý den,kteří hráči tým posílí a kteří odejdou?
Napište prosím ta jména.
děkuji,Michal Pergl
Zbořený Kostelec Dobrý den. Už během minulého týdne jsme zveřejňovali první článek, který obsahoval jména hráčů, jež budou v HST pokračovat. Jakmile budeme vědět další informace, včas se je dozvíte

Ondřej Novák (cossacs@seznam.cz) 20.4.2020, 16:47
Dobrý den,s jakým umístěním bude klub spokojen v nadcházející sezoně? Už jsme odpověděli v předešlé otázce

Zbyněk Drda (amazon@amazon.com) 8.4.2020, 04:05
Dobrý den,jaké jsou cíle klubu pro příští sezonu? Dobrý den, hlavně bavit naše skvělé fanoušky a pak také samozřejmě postup do play off :-)

Lukáš (l.nk@seznam.cz) 22.3.2020, 08:14
Dobrý den, je někde k dispozici play list písniček, které se pouští během přerušení hry?

Odpověď:
Dobrý den, tohle záleží někdy i na osobě, který zrovna pouští písničky. Jakmile bychom měli zmíněný play list, klidně Vám ho pošleme. Zatím ale vytrvejte. Děkujeme a těšíme se na Vás v nové sezoně!

Jana Vitamvásová (janavitamvasova@seznam.cz) 12.3.2020, 10:22
přečetla jsem si se zájmem stanovisko HS Třebíč k opatřením vůči koronaviru. Lidé jsou zde - cituji ”vyzívání” , konec citace. Už chápu kam se ztrácí peníze z rozpočtů do černé hokejové díry...když vedou tento klub lidé, kteří dokonce neznají ani bazální základy českého pravopisu...neuvěřitelné.. Dobrý den. Předně se za tuto chybu omlouváme. Nejen tato věc byla v klubu dělána ve spěchu, s ohledem na hektické události těchto dní. Na tyto věci si musí dávat pozor zejména redakce. Zároveň jsme rádi, že máme tak pozorné čtenáře jako jste Vy. Tímto Vás vyzýváme, abyste se nebála ozvat kdykoliv v budoucnu. Mějte hezký zbytek dne. Těšíme se na Vaši podporu v příští sezoně.

PAVLINA TRNKOVA (sikulajda@email.cz) 27.2.2020, 21:51
Dobry den
Chtela bych se zeptat na utocnika Havranka ktereho jsme jiz po nekolikate nevideli na lede zdali je nemocny nebo kde je -
Dekuji Dobrý den Vzhledem k nadcházejícímu play off nebudeme otázku kádru komentovat. Chceme, aby měl tým dostatečný klid na přípravu. V této části sezony už je to běžná praxe u všech klubů. Děkujeme pochopení.

PAVLINA TRNKOVA (sikulajda@email.cz) 15.2.2020, 19:46
Dobry den
Chtela bych se zeptat zdali je nemocny hrac Petr Kratochvil nebo kde je v soupisce jsem se divala ze by nemel marodit ani v soupisce s kometou taky nebyl napsany.
Rovnez bych se chtela zeptat na kapitana Cejku ktery dnes nehral nemocny by rovnez nemel bytDekuji za odpoved. Dobrý den. Petr Kratochvíl prodělal virózu. S týmem však už trénuje a brzy bude k dispozici. Václav Čejka si obnovil zranění v dolní části těla. Nyní intenzivně pracuje s paní fyzioterapeutkou Zahrádkovou na tom, aby se mohl brzy vrátit do zápasového rytmu.


Další stránky
123456>>