Menu +

Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu prosím nevyplňovat
Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3221 odpovědí v této kategorii celkem.

Jiří (jurazak@email.cz) 11.11.2019, 20:28
Dobrý den, je možné nějak přehledně ukázat rozpis utkání A-týmu .Děkuji
S pozdravem fanoušek HST Třebíč

Odpověď:
Dobrý den. Rozpis zápasů mužů najdete v sekci A tým Chance liga.
redakce hstrebic.cz

Aneta (Janikova97@seznam.cz) 28.10.2019, 11:21
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč už se na kostce neukazují půběžné výsledky ostatních utkání?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. V době mobilních telefonů, kdy skoro každý sleduje průběžné stavy online, to považujeme za nadbytečnou informaci, kterou už stejně většina diváků ví.
redakce hstrebic.cz

pavla trnkova (sikulajda@email.cz) 26.9.2019, 05:47

Dobry den
Ctela bych vas upozornit ze na kostce na stadionu kde hlasite soupisku hracu mate u hrace Petra Kratochvlila cislo27 a n ma na drezu cislo 21 Tak bych se chtela zeptat jestli by se to dalo opravit na kostce dekuji

Odpověď:
Dobrý den. Režii to vyřídíme. Díky za upozornění.
redakce hstrebic.cz

Vojta (vojta.brezka@email.cz) 16.9.2019, 19:21
Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, jak dlouho bude mimo hru Denis Kusý a popřípadě jaké má zranění.

Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den. Rádi bychom Vám tuto informaci sdělili. Takovou informaci však naše redakce nemá k dispozici. víme jen, že je zraněný.
redakce hstrebic.cz

Roman Cáb (roman.cab@seznam.cz) 10.9.2019, 11:56
Nějak tomu nerozumím a je mi z toho všeho nějak divně. Michal Matiaško, se kterým děláte rozhovor, který vyvěsíte ráno na web a hned prohlášení klubu, že už nebude nadále pokračovat ve vašem klubu?? Co za tím je! Výsledky má jedny z nejlepších. Proč ho najednou, když začíná liga sprostě vyhodíte!! Nemůžete mladému nadějnému hokejistovi říct v předstihu, že o něj nemáte zájem? Kdo ho teď vezme do kádru? Nikdo. Byla to snad z Vaší strany nějaká msta? Tak se nám to jeví. Děláte z nás blbce. Má to ještě vůbec něco společného s hokejem? Takto se veřejně prezentuje Váš klub, divné.

Odpověď:
Dobrý den pane Cáb. Redakce webu udělala s hráčem rozhovor právě proto, že se i nám jevil jako kluk, který v příravě podával dobré výkony. Druhý den jsme dostali od vedení klubu zprávu o ukončení angažmá Michala Matiaška v HST bez bližšího vysvětlení. Zprávu od sportovního manažera jsme citovali doslova tak, jak nám byla předána. Pokud máte k tomtuto tématu další dotazy, my vám je zodpovědět bohužel nemůžeme, protože prostě ty odpověďi na ně neznáme. To se opravdu musíte zeptat někoho z vedení klubu, nejlépe přímo sportovního manažera. Kontakt na vedení lkubu najdete v sekci KLUB. Tato sekce je určena primárně pro dotazy na redakci webu. Děkujeme za pochopení.
redakce hstrebic.cz

Radyy (radekstanek.1@seznam.cz) 27.8.2019, 21:02
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli by šlo něco udělat s ozvučením na stadionu - komentátor není téměř slyšet a když náhodou je tak to strašně chrčí...

Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den. S ozvučením stadionu se toho nic moc dělat nedá. zkoušeli jsme to ladit všemi možnými způsoby. To zařízení už má svá léta, navíc teď v přípravných zápasech se vše více odráží od stěn. Při zaplněnějším stadionu je to vždy lepší. Jinak musíme vydržet do rekonstrukce.
redakce hstrebic.cz

pavel (chodopa@seznam.cz) 21.8.2019, 22:23
Dobrý den
kdy proběhne aktualizace webových stránek??
opravdu jsou zde aktuální informace (realizační týmy atd) a o rozpisech ledu ani nemluvím všude jinde je minimálně na 14dní dopřede a v Třebíči ani ne týden.

Odpověď:
Dobrý den. Rozpisy ledu dáva na web samotný klub. Podobné je to i s ostaními informacemi, na které se ptáte. Redakce si nemůže složení realizačních týmů vymyslet. Až je dostaneme, jsme schopni je aktualizovat v řádu hodin.
redakce hstrebic.cz

Martin (martin@seznam.cz) 8.8.2019, 12:40
Prosím opravte v soupisce jméno druhého brankáře juniorů, nesprávně Martin Honza, správně Jan Martin. Díky.

Odpověď:
Dobrý den. Omlouváme se. Došlo k nedorozumění. Již je to opraveno.
redakce hstrebic.cz

Přihlížející (fantomas007@email.cz) 24.6.2019, 11:24
Dobrý den,

kdy bude fanouškům představen Martin Padrnos?

Děkuji Vám za odpověď. Ať se Vám daří.

Odpověď:
Dobrý den. Rozhovor s Martinem Padrnosem přineseme v nejbližších dnech.
redakce hstrebic.cz

pavla trnkova (sikulajda@email.cz) 16.5.2019, 19:57
Dobry den
Strasne moc se omlouvam jak jsem se ptala na fotbaisty a gramiadu jestli bude na zimku autogramiada ajestli se letos nebude hrat jako prvni pripravak s kometou jsem se moc spletla ja myslela na nase hokejisty a ne fobalisty.Jestte jednou se omlouvam a ptam se na hokejisty zdali bude ta autogramiada s nasima hokejistama a jestli budou hrat prvni pripravak s kometou .
Dekuji za odpoved a jeste jednou se moc omlouvam


Odpověď:
Dobrý den Pavlo. Naše hráče můžete osobně vidět 25. kvěna ve Valči na akci HAPPY RUN od 12 hodin. Autogramiádu na stadionu zatím klub nechystá, možná až před sezónou.
redakce hstrebic.cz


Další stránky
123456>>