Menu +

Ptejte se » Kamil Pokorný

Ptejte se  »  Kamil PokornýTrenérovi mužů a sportovnímu manažareovi Horácké Slavie můžete pokládat své dotazy do neděle 15. března 2009.


Rozhovor je už uzavřen, další otázky prosím nepokládejte.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 55 odpovědí v této kategorii celkem.

Jan Václavek ml. (jan.vaclavek@email.cz - Sezemice) 15.3.2009, 20:17
Dobrý den, pane trenére, i ode mě. Předchozí dotaz jsem formuloval od svého otce, který je velikým fandou Vašeho klubu a rád jezdí na Vaše utkání všude po republice. V letošní sezóně jste měli obrovskou smůlu, že jste nepostoupili do play-off, mužstvo podávalo velmi dobré výkony a pokud by nepřišla třeba ona smolná série nájezdových porážek, určitě by Vaše mužstvo slavilo postup do play-off, který by si bezesporu zasloužilo. Proto bych se Vás chtěl zeptat, čím více zdůvodňujete onu zmiňovanou sérii porážek na samostatné nájezdy - psychice, nebo si myslíte, že to byla pouhá náhoda a z Vašeho pohledu smůla. Brankáře má Třebíč stabilně výborné, spíše si myslím, že je to opravdu otázka smůly, nebo jste na mužstvu viděl určitou psychickou deku před každými dalšími nájezdy? A jak hodnotíte výkony rozhodčích v letošním ročníku? Stávalo se Vám často, že zápas hrubě ovlivnil špatný výkon rozhodčího? Jinak Vám i celému mužstvu přeji pěknou a zaslouženou posezónní dovolenou a děkuji Vám za pěkné zážitky a výkony v celé sezóně!Fandíme Vám :-)

Odpověď:
Dobrý den, předem děkuji za přání, z něhož plyne, že jste velkými fandy třebíčského hokeje. Nájezdy jsou dovednostní disciplina a i na ně potřebujete zkušenosti, klid a rozvahu. Mužstva nás v tomto převýšila, ale v závěru se nám přece jen podařilo, myslím třikrát uspět. Někteří kluci si začali víc věřit a i proto jsme tu hrůzostrašnou bilanci trošku zmírnili.

Jan Václavek (jan.vaclavek@email.cz - Stéblová) 15.3.2009, 20:03
Dobrý den, pane trenére! I když letošní ročník - hlavně jeho začátek - úplně dobře nevyšel, myslím si, že má mužstvo pod Vaším vedením dobrou perspektivu hrát v příštím ročníku o vyšší příčky. Jak se díváte na problém stabilizování kádru mužstva? Jak čelit odchodu klíčových hráčů? Neměla by být uzákoněna určitá doba, po kterou by hráč - odchovanec nemohl svůj mateřský klub opustit? Děkuji Vám za odpověď!

Odpověď:
Dobrý den, našim přáním je určitě kádr stabilizovat. Je to forma toho, jak být v dalších sezónách úspěšnější. Udržet klíčového hráče je v našich podmínkách složité (ekonomická situace). Snažíme se, aby ten odliv byl co nejmenší. Jediné co můžeme u odchovanců uplatnit, je délka smlouvy. Žádné zákony a řády nám v tomto případě moc nepomohou.

mart 15.3.2009, 19:59
ci to byl napad ten tanec po zapase

Odpověď:
Nevím, vzešlo to od kluků z kabiny. Ukázali, že mohou potěšit diváky i jinak a myslím, že to mělo úspěch-

Rostislav Štveráček (Třebíč) 15.3.2009, 19:26
Kamile, neuvažujete na příští sezonu do našeho mladého teamu přivést nějakého zkušeného hráče typu Ščerban nebo Barus, který by byl tahounem a osobností na ledě i v kabině? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Určitě bychom hráče podobných kvalit, jako je Barus přivítali. Sami jste mohli vidět, jakým by byl takovýto hráč pro mužstvo přínosem. Uvidíme, kdo bude na trhu volný a na koho bude stačit naše finanční situace.

Koktan st. (jan.koktan@volny.cz - Tábor) 15.3.2009, 16:53
Hezký den,
jakou máte zkušenost s mladými hráči, kteří u Vás naskočili do první ligy bez zkušeností, za málo peněz apod.? Podaří se Vám udržet tento a nebojím se to říct už kvalitní tým pohromadě???

Odpověď:
Dobrý den. Zkušenost mám dobrou. Ti kluci chtěli pracovat a zápas od zápasu jsem viděl, že se zlepšují. Bohužel adaptace a zkušenosti nás v první čtvrtině stály body. I přes to se mi s těmito hráči pracovalo velice dobře. Byli bychom rádi, kdyby se povedlo udržet co největší část týmu pohormadě.

David V 15.3.2009, 14:33
Zdravím Trenére.

1. Budete stát na střídačce i příští rok, nebo budete hledat nového trenéra a zustanete jen na postu manažera?

2. Jak vidíte nejbližší budoucnost třebičského hokeje. Je schválená koncepce sportu po nichž jsme všichni tolik volali. Nicméně je celosvětová krize a sponzoring který byl avizován od firmy TEDOM nějak vyšuměl. Myslíte si že nám koncepce pomuže? Nebo jen zalepí díru po sponzorech kteří dají méně.

3. Bude zájem o nějaké hráče kteří tu byli na hostování i pro příští rok?

4. Jak jste byl spokojen s hráči pujčenými z BRNA? Je v plánu větší spolupráce?

5. Jak jste byl spokojem s mladými Stejskalem a Havranem. Spousta lidí je na začátku sezony odsoudila, ale myslím že oba ukázali že mají před sebou pěknou budoucnost.

6. Co říkáte na slova Petera Sojčíka který říkal že tady nedostal tolik prostoru kolik by si představoval.

7. V kuloárech se proslýchá že nějak nemusíte cizí hráče?

8. Navážu na otázku ohledně Petera Sojčíka, že s příležitostí rostou výkony, bylo to poznat hlavně u Aleše Stanka který po přesunu do první lajny hodně ožil a bylo to poznat i v kanadskym bodování.

9. Jsou v plánu některé odchody hráčů? /Zahradník, Nahodil/

10. Kdy začnete stavět tým na další sezonu, ted už víte kolik budete mít peněz v dobnu to je taky další věc která je nová, takže změní se něco? Budou tu už hráči na začátek letní přípravy aby jsme je nemuseli shánět v srpnu?

11.Nevíte něco bližšího ohledně Znojma? Jestli pujdou do první ligy nebo v případě odprodeje spadnou až do kraje? Měli by jsme zájem o naše hráče? /Cachotský, Erat, Beroun/?

Díky za odpovědi i když některé otázky jsou dosti na tělo, myslím ale že otázky tohoto typu už jsou několikrát předemnou, tak si mužeme říct jsme prvoligoví a hurá na další sezonu. Peknou dovolenou a na podzim NASHLEDANOU . . .

Odpověď:
1. A mužstvo příští sezónu trénovat nebudu, jak jsem již oznámil.


2.Koncepce nám každopádně pomůže, jelikož dopředu víme na jaké peníze od Města se můžeme spolehnout. Celosvětová krize se na sponzoringu určitě odrazí, zatím ale nedokážu říci jak moc nás to postihne. S firmou TEDOM jedná pan Čapek. 3. O některé ano. Záleží na dohodě s jejich kluby a hráči samotnými.


4.Chvilku trvalo, než se adaptovali, ale potom se zvedli stejně, jako celý tým. Věřím, že určitá spolupráce s Brnem bude pokračovat.


5. Souhlasím s Vaším hodnocením.


6. To je Peterův názor, myslím si, že byly zápasy, kdy dostával prostoru víc, někdy naopak zase míň. Jako trenér jsem se rozhodoval podle dané situace.


7. Neovlivním, co se říká v kuloárech.


8. Hokej není jen o kanadském bodování. Do první lajny se vejde jen pět hráčů, ne každý v ní může hrát.


9. Zatím není nic v jednání.


10. Do tréninku půjdou hráči, kteří u nás mají smlouvu a tým budeme v průběhu přípravy doplňovat.


11. Ze Znojma nemám žádné zprávy.


Jsem rád, že jsme prvoligoví, díky za přání.


MBM 15.3.2009, 11:44
Zdar bývalý head coach,,A", a tak mě mrzí, že už to nebudeš, komu já budu moci řící narovinu, že je něco špatně, nějakému novému to určitě neřeknu!! Ale, co mě s.re, že semnou nejels s hokeje autem, přece jen jsi mohl být doma dřív!!!

Odpověď:
Ahoj, mám pud sebezáchovy, jak už jsem řekl, s tebou do auta nevlezu. To radši pojedu osobním vlakem.

zlatak (trebic) 15.3.2009, 11:20
kakamile za rok dame playof,neeeeeeeeeeee....

Odpověď:
Třebíčští diváci by si to určitě zasloužili.

Jan Horký (Horky25@seznam.cz - Třebíč) 14.3.2009, 22:12
Toto není dotaz ale poděkování za to co jste udělal pro hokej v Třebíči za poslední dva roky!Jen tak dál Kamile

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za přání

Huklik (huklik@seznam.cz - Trebic) 14.3.2009, 20:37
Zdravim, prvne bych vam chtel pogratulovat a zaroven podekovat za udrzeni se v prvni lize. Jak byste zhodnotil prave skoncenou sezonu? Podle meho nazoru by mela mit Trebic mnohem vetsi ambice nez hrat o udrzeni. Chystate na pristi sezonu nejake vetsi novinky nebo prestupy? Dekuji za odpoved.

Odpověď:
Děkuji za gratulaci, hodnocení stručné. Utekl nám začátek a i přesto, že se mužstvo rapidně zlepšovalo, nestihli jsme to do play-off dotáhnout. V play-outu jsme dokázali, že do první ligy patříme. To je Váš názor, hodně záleží na finančním zázemí klubu. Naše zázemí je oproti jiným skromné. Zatím Vás s žádnou novinkou, nebo přestupem neseznámím.


Další stránky
123456>>
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek