Menu +

Ptejte se » Václav Čejka

Ptejte se  »  Václav ČejkaLitvínovský odchovanec, pracovitý a obětavý obránce Václav Čejka hraje v Třebíči už pátou sezónu. Nyní máte možnost zeptat se jej na to, co vás zajímá.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 36 odpovědí v této kategorii celkem.

Dan (Třebíč) 22.2.2017, 13:04
Ahoj, jak se rozcvičuješ před zápasem, kopete si s míčem nebo tak? Jak ti to jde?

Odpověď:
Jsem trošku kopyto, takže s míčem mi to spíš moc nejde. Ale s kluikam se rozběháváme a dáváme si báčko tady před Fanshopem. Když se zadaří, dostanu se i do finále. Spíš ale víc bavím kluky.

Ondra (Třebíč) 22.2.2017, 12:58
Bavíš se víc s těmi mladými hráči kolem 20 let a nebo spíš s těmi zkušenějšími jako je Dolňa, Špenát, Milan Přibyl atd.?

Odpověď:
V kabině máme skvělou partu, takže to, že by se někdo s někým nebavil tam není. Všichni si spolu rozumíme, což je v pořádku.

David 22.2.2017, 11:32
Ahoj, chci se zeptat jestli si v kabině všichni rozumíte, přece je tam hodně mladých. A kdo je tvůj největší kamarád?
Díky!

Odpověď:
Nejvíc si rozumím s Honzou Zdráhalem. Když jsem sem před pěti roky přišel, tak on už tady byl taky. Volali jsme si i když tady pak nehrál.

Martin (Třebíč) 22.2.2017, 10:37
Ahoj Vašku, děkuji za to jak bojuješ za HST, někteří by si z tebe měli vzít příklad.

Odpověď:
Díky, potěšil jste mě. :-)

Peťa (Třebíč) 21.2.2017, 23:49
Když jsi chodil do školy, byls vzorný student nebo spíš lenoch kterému stačí průměrný prospěch? Vzpomeneš si jestli jsi někdy udělal nějaký průšvih? Který předmět ti šel a který vůbec?

Odpověď:
Byly to takové vlny. Zákaldka byla dobrá, tu jsem skončil s vyznamenáním. Na střední jsem už neměl na studium tolik času, hrál jsem i za reprezentaci. Proto šla škola trošku stranou, ale maturitu mám, udělal jsem ji dobře. Nejoblíbenjěším předmětem byla biologie a neměl jsme rád matematiku, vzorečky tak, to vůbec.

Hlavka 21.2.2017, 17:19
Ahoj Venco. Pár otázek :)
Co děláš po zápase doma, jak regeneruješ?
A jaký je rozdíl po zápase venku? Máte společnou večeři po zápase?
Dbáš hodně na stravu?
Co děláš ve volném čase a v kolik vstáváš?

Odpověď:
Po zápase nemůžu tak do dvou hodin usnout, jak jsme rozpumpovaný, takže si pustím nějaký film a relaxuju, snažím se odpočívat. PO zápase venku hned odjíždíme domů, ale každý má třeba tablet, nebo knížku. Jiný rozdíl v tom není. Společné večeře míváme až v play-off. Pak už většinou jdme na pokoje, kde chvíli pokecáme a pak jdeme spát. Ano, snažím se. Před zápasem míváme jen lehké jídlo, plátek masa s rýží, nebo bramborovou kaší. Naopak po zápase se vůbec neomezuji. Stane se, že usnu, pak se třeba vzbudím, mám hlad dám si nějakou oplatklu a jdu to znovu zaspat. Záleží na tom, v kolik máem sraz buď před zápasem, nebo před tréninkem. Vstávám zhruba hodinu před srazem, nasnídám se a jdu na stadion.

David (Třebíč) 21.2.2017, 14:00
Chutnají ti společné obědy na které chodíte? Co si většinou dáváte?

Odpověď:
Je to celoročně stejné. Jde o kuřecí maso, plátek rýží, nebo bramborovou kaší. Já s tím nemám problém, jídlo mi chutná. Chodíme na Amadea, kde dobře vaří, takže jsem spokojený.

Michal (Třebíč) 21.2.2017, 13:43
Ahoj, troufl by sis jít na samostatný nájezd?

Odpověď:
Ano, určitě. Jde ale o zo, co byste mi pak provedli, kdybych ho nedal. :-)

Fanda HST (Třebíč) 21.2.2017, 11:39
Čau Venco předem bych ti chtěl říct,že si cením tvých služeb u HST hlavně těch zblokovaných střel protože to moc hráčů neblokuje a rozhodně ti za to děkuju :).Chtěl bych ti říct,že máš dobrou střelu tak se neboj střílet občas chceš vystřelit a pak si to rozmyslíš :),tvé nastřelování mantinelů a následný odraz před bránu to je chytrý :D :).Bruslení máš taky dobrý tak občas si taky vyjeď na výlet do utočného pásma(pokud budeš samozřejmě jištěnej :D)navíc na obránce jsi taky poměrně šikovný :).Jinak jak to vidíš ty výsledek našeho ČF na zápasy :)?Já 4:2 pro nás :).Venco závěrem bych ti chtěl popřát a celému týmu hodně štěstí, tobě nějáký ten gol a asistenci a hlavně hodně zdraví a ať se daří.

Odpověď:
Děkuji moc za hezký příspěvek. Doufám, že se Slávkou sehrajeme kvalitní zápasy. Věřím, že parta, která tady je teď se semkne a že to ubojujeme. Uvidíme, jak se to všechno vyvine.

Saša (Třebíč) 21.2.2017, 10:44
Ahoj, v kolik hodin chodíš spát, bydlíš sám nebo s někým ze spoluhráčů? Jaký je tvůj oblíbený film? Co posloucháš za muziku? Děkuji a ať se ti daří.

Odpověď:
Můj oblíbený film i knížka je Pán prstenů. To mám hodně rád. Po zápasech chodím spát později v noci protože nemůýu usnout. Jinak většinou kolem desáté jedenácté.


Další stránky
1234>>