Menu +

Ptejte se » Jakub Čuřík

Ptejte se  »  Jakub ČuříkAž do 15. října se můžete ptát útočníka Jakuba Čuříka na vše, co vás zajímá. Prosíme, než položíte dotaz, přečtěte si dotazy již položené, aby nedocházelo k tomu, že bude několik stejných otázek. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 52 odpovědí v této kategorii celkem.

petr 15.10.2012, 20:22
Ahoj dneska se Šumperkem teda zápas blbec, gól by snad nepadl ani kdyby se jelo v pěti hráčích sami na bránu. Ale díky celému týmu za bojovnost, jen tak dál!

Odpověď:
To byl opravdu zápas, kdy jsme po první třetině mohli vést 4:0 a určitě by to vypadalo jinak.

Micki (micki.buri@gmail.com - Prostějov) 13.10.2012, 11:51
Čau KUBO,
Tak jak se ti líbí v novém působišti, je to tam lepší než v PV? Podmínky se ti určitě dostávají lepší, doufám. Já jen ať se ti tam skvěle daří a věřím, že se ještě někdy vrátíš na naši Hanou do Prostějova! Hodně zdraví!

Odpověď:
V Třebíči se mi líbí, ale nechtěl bych srovnávat podmínky tady a v Prostějově, je to prostě jiná soutěž. I tam se mi líbilo a nikde není npasáno, že bych se tam někdy nemohl vrátit.

praha 12.10.2012, 22:05
Ahoj nechceš se vrátit k nám do Xintexu? jsme dobrá parta.

Odpověď:
To by mě zajímalo, kdo tuhle otázku psal, jestli holky z fakturace, nebo přímo pan ředitel Bureš. :-) Parta tam byla opravdu výborná a pro mě to byla další životní zkušenost. Chtěl byh jim tam takhle na dálku poděkovat za to, že mi dali tu možnost s nimi pracovat a vyzkoušet si zase něco jiného. Přeju, ať se jim tam daří a ať co nejvíc prodávají.

Ondra (Třebíč) 12.10.2012, 15:48
Ahoj, říká se, že jste super parta, je to pravda?

Odpověď:
Ano, je to pravda. Za dobu co hraju hokej na mužské úrovni máme tady v Třebíči jednu z nejlepších part, jakou jsem zažil. Každá parta má ale svoje. v Olomouci byla jiná parta, v Prostějově a je jiná i tady. Co jsem měl kluky za těch pár měsíců možnost poznat, tak je vidět, že i na ledě bojují jeden za druhého, je tady ten správný týmový duch a někdy hokejovou šikovnost nahrazujeme boojvností, což na některé soupeře platí víc, než nějaké velké kombinace do prázdné brány. Právě tohle by se nám pak v play - off mohlo hodit.

Stanley44 12.10.2012, 14:27
Ahoj Kubo,
převážná čast hokejistů tvrdí, že za jejich úspěchem má výrazný podíl i rodina, která za ním v mládí stála. Je tomu tak i u tebe?
Díky a ať se ti daří jako doposud :)

Odpověď:
Tak určitě! :-) Kdyby za námi nestála rodina, tak by nikdo z nás hokej, nebo sport všeobecně nemohl dělat. I u mě to bylo tak, že mě rodiče vozili na tréninky. Hlavně děda, který mě cepoval od malička. Neznal jsem žádné prázdniny, pro mě existovala jen škola a hokej, nic jiného. Ale nijak toho nelituju, protože teď dělám to, co mě baví a zároveň se tím i živím, takže rodině patří velký dík za to, že mě podporovala a podporuje.

Jarda - kamera (třebíč) 11.10.2012, 14:56
Ahoj Jakube, já teda nemám ani tak žádný dotaz a jak jsem si několikrát ověřil, nejsem ani žádný hokejový odborník, abych ti kladl dostatečně ”smysluplné” otázky ohledně hokeje, ale využiju téhle příležitosti a chtěl jsem ti napsat, že podle mého názoru hraješ suprově a jseš velký technik a bojovník a že je radost sledovat takovýhle, navíc skromný přístup k hokeji a sportu vůbec. Jen tak dál, držím pěsti!!!

Odpověď:
Děkuji za komplimety, moc si toho vážím.

petr (Třebíč) 10.10.2012, 20:58
Parádní návrat po zranění hned 3 asistence, klobouk dolů, jak se ti proti Mostu hrálo?

Odpověď:
Trošku jsem z toho měl obavy, protože jak jste zmínil, byl to první zápas po zranění. Hlavně jsem se bál, aby vydrželo rameno, ale naštěstí vydrželo. Hlavní nejsou ty mé tři asistence, ale to, že jsme vyhráli, že se dařilo celému mančaftu. Byl to důležitý zápas a nepříjemný soupeř, takže jsem rád, že to tak dopadlo.

Pavel (boy91@centrum.cz - VM) 10.10.2012, 15:17
Ahoj Kubo,co jsi říkal na Tvojí spolupráci s Tomášem Kautem v době zranění Dolni. Přšlo mě, že si spolu hokejově super rozumíte. Myslíš, že má Kauly na extraligu ? A co Tvoje zranění ? Je to první vážnější v Tvé hokejové kariéře ?

Odpověď:
S Kaulym se mi hrálo výborně, ale myslím, že bych na ledě neměl problém s nikým. Vždycky se někdo zraní a pak se hráči točí a je potřeba se přizpůsobit a domluvit se s novým spoluhráčem. To je normální. Kauly je mladý, šikovný a perspektivní hráč a myslím si, že do extraligy určitě nakoukne. Nějaké starty v nejvyšší soutěži už na svém kontě myslím má. Myslím si, že plno našich kluků jednou bude hrát extraligu a budou oporami svých týmů. Je tady plno hodně šikovných kluků, ale to už jsem říkal hned, jak jsem do Třebíče přišel a když jsem dělal rozhovor pro náš web. Tenkrát jsem řekl, že mančaft je výborně poskládaný a že budeme černým koněm soutěže. Rameno není mé první vážnější zranění v kariéře, naštěstí nebylo nic přetrženého. Měl jsem už v pravém koleni přetržené křížové vazy, v levém utržený postranní vaz, ale to si operaci nevyžádalo. Tohle levé rameno mám zraněné podruhé, ale to už k hokeji prostě patří. Zranění se mi, dá se říct vyhýbají, vždycky jsem byl rychle v pořádku a zpátky na ledě.

Tom (Třebíč) 7.10.2012, 22:46
Ahoj, tykají si všichni hráči s trenérama? A ještě mě zajímá, když jede hráč samostatnej nájezd a diváci pískají, tak jestli on to nějak vnímá a nebo jestli ho to nějak rozhodí? Měj se a ať se daří.

Odpověď:
Všichni hráči si s trenéry netykají, ani to není obvyklé. Já si tykám s trenérem Radkem Novákem, protože mě zná od malička ještě jako malého smrada. Můj děda ho trénoval, když byl ve Vyškově na vojně a já jsem mu sedával v šatně na klíně. Když hráč jede nájezd a lidi pískají, tak to ani moc nevnímá, spíš se snaží soustředit na to, aby dal gól.

vláda (TŘEBÍČ) 7.10.2012, 16:42
mám dotaz můžete dávat svoje dresy???,jinak měj se hezky a moc ti fandím!!

Odpověď:
Možná po sezóně, teď v sezóně určitě ne.


Další stránky
123456>>