Menu +

Ptejte se » Radek Fiala

Na Vaše otázky čeká brankář Horácké Slavie Radek Fiala

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 22 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin Skryja (horackaslavia@seznam.cz - Nový Telečkov) 24.10.2010, 09:57
Cau Radku neodpovydej na tu 1. otázku odemně dik.zeptam sa na něco jinyho 1.budes mit někdy autogramiadu ? 2.s kym je nejvetši sranda v kabině 3.Do kdy budes v trebici 4.Skym si rozumyš 5. A jak se ma Vilda Burian .Dik za odpovědi

Odpověď:
O autogramiádě zatím nic nevím, ale když se stavíte po zápase, tak není problém cokoli podepsat. Vilda se má dobře. je teď trošku unavený z cestování mezi Třebíčí a Budějovicemi, to mu nezávidím a obdivuji ho, že to vydrží, ale jinak se má dobře.

DAVID (david.veleba14@seznam.cz - TREBIC) 23.10.2010, 19:32
AHOJ RADKU CHYTÁŠ VÝBORNĚ BUDEŠ TADY DO KONCE SEZONY INAK HODNE ŠTĚSTÍ

Odpověď:
Zodpovězeno na jiném místě.

rncarp (rncarp@seznam.cz - Myslibořice) 23.10.2010, 19:32
Ahoj Radku , máš mezi hokejovými brankáři celkem ojedinělou tapetu masky dáváš tím něco najevo ?? Třeba že Walentino je tvůj favorit , fandíš mu a nechybí ti tam ještě nápis THEDOCTOR ??Pokud fandíš Walemu víš co znamená na jeho kombinéze nahoře na konci zipu nápis WLF , jedna novinářka to nevěděla a Wale jí to dost obtížně vysvětloval :-)) :-)) :-)). Ty jseš momentálně náš Thedoctor .

Odpověď:
Co se týče masky, tak Valemu fandím už od doby, kdy začal jezdit na stopětadvacítkách. Vůbec ten způsob a lehkost s jakou svojí kariérou proplouvá, s jakou lehkostí jezdí ... Je to pro něj hlavně zábava a ne honba za nějakými penězi. Když byl malý, začal dělt, co ho bavilo a v tom pokračuje do dneška. Nakonec mu to zpátky vyneslo i ty peníze a úspěch. Obdivuji jehopřístup ke sportu, ketrý ho baví. Proto jsem si ho dal i na masku, fandím mu. teď to bude mít hodně těžké, ale dokud bude jazdit, já mu budu fandit. Ten nápis WLF, to nevím co znamená, ani jsme si vlastně nevšiml co to znamená. Rád se o tom nechám od tazatele poučit.

petr (Třebíč) 22.10.2010, 15:27
jak si myslíš že dopadne derby proti Znojmu.dííík!

Odpověď:
Já nerad vynáším nějaké prgnózy, protže po prvním buly jsou stejně zbytečné. Je to jako s kurzy měn, které jsou po měsící mnohokrát úplně jiné. Je to tom, komu ten den lépe sedne, jak zachytá gólman, komu tam spadnou góly, takže my se musíme zase poctivě připravit, neco k tomuto konkrétnímu zápasu nám řekne trenér a pak uděláme maximum, abychom vyhráli. V kabině jsem nějakou změnu před derby nezanamenal a i pro mě je to záaps, jako ty ostatní. Tady by byl vlastně každý druhý zápas jako derby, je tady Jihlava, Havlíčkův Brod, Znojmo, ani Olomouc není daleko. Derby je to spíš pro fanoušky, než pro nás hráče.

Evžen z Horní Dolní pocem kamdeš (cojeemail@email.cz - Mylovánov) 21.10.2010, 12:04
Ahoj RADKU!

Kam se chystáš na dovolenou??? Jak regeneruješ??? A co teda ta školaaaaaaaaaaaaaa??? :))))))) Měj se a hlavně zdravííííííí!

Odpověď:
Kam na dovolenou, to je ještě brzo. Pomalinku budu bádat. Podívat bych se chtěl třeba do Finska, nebo bych chtěl projet velká evropská města. Je toho hodně, teprve si budu vybírat. Reegenerace? Snažím se odpočívat, projdu se. momentálně regeneruji i studiem. Sednu si nad nějakou knížku a učím se. Určitě je lepší, když je k dispozici třeba sauna, nebo bublinková koupel, ale na druhou stranu je to ojedinělé. Ani v ELH to všechna mužstva nemají. Když člověka něco tahá, tak je k dispozici fyzioterapeut. pro mě je dostačující, když přijde masér Jaroušek. naví tady není o maséra nouze i po zápase to každý nepotřebuje, někdso se jen protáhne, někdo jde na masáž, někdo se proběhne. když jsme u školy, začl jsem studovat ekonomicko správní fakultu na Masarykově univerzitě. V budoucnu bych se chtěl věnovat autům, to mě hodně baví. Ale to je hodně složité, už teď mám doučování z matematiky a fyziky, abych se dobře připravil. tato škola mě ale hodně baví, protože je to dobrá věc i do života co se týče financí, práva a obchodu. Dnešní doba je plná chamtivosti lidí a pro člověka je tato škola praktickou věcí do adlšího života a snad se mi to bude i hodit. Momentálně mě studium hodně baví.

Katka (lorka007@seznam.cz - Třebíč) 16.10.2010, 11:01
Ahoj Radku. Chci se zeptat, jaký máš názor na fanoušky... Jestli fandíme dobře,jestli vám to třeba trochu pomáhá, či v čem by jsme se mohli zlepšit. A s kým sis rozumněl víc: s panem Mejzlíkem, nebo s panem Šindelem? Radku ty nás opravdu držíš, jen tak dál!!!

Odpověď:
O fanoučcích už jsme mluvili a musím to jemnom zopakovat. Jsou super, chodí v hojném počtu, fandí, takže je to dobré. Jsou určitě potřeba, bez nich by hra neměla smysl. Je to třeba jako s divadlem. Kdyby tam nepřišli diváci, tak se taky nebude hrát. Když je dobrá atmosféra, člověk do hry hned jinak vpluje. je třeba aby se povzbuzovalo i když se nedaří, protože je to přece jen sport. Na hodně stadionech diváci spíš nadávají soupeři, než aby fandili svým hráčům. Nadávání nikomu nepomůže, povzbuzování pak přesně naopak. Mě pan Šindel v žádném klubu netrénoval, měl mě jen v mládežnických výběrech a nikdy jsme neměl žádný problém ani s panem Šindelem, ani s panem Mejzlíkem. S oběma v pohodě, žádný problém.

Jeremy 15.10.2010, 17:21
Čáu Radku...Chci se zeptat jestli chodíš do posilovny popřípadě kolik zvedáš na benchpress?...ať ti to stále takhle výborně chytá! Zdar!:)

Odpověď:
Do posilovny chodím, ale benčpres není moje silná disciplina. U gólmanů to ani není potřeba. Potřebujeme spíš jádro, břicho a nohy. Přes velké svaly by gólman na nic nedosáhl, takže cvičím spíš kliky, abych mohl hokejkou rozehrát. Na benč jsem zvedl maximálně snad sedmdesát kilo.

Lukáš 14.10.2010, 23:10
Ahoj! Je možné, že tě uvidíme v dresu HS i v dalším ročníku první ligy? Dík za odpověď, ať to čapá. :)

Odpověď:
V dnešní době člověk neví dne, ani hodiny. jsem hráčem Ústí, mám tam na dva roky smlouvu, plus opci, takže vůbec nevím, co se mnou bude. to je spíš otázka pro lidi, kteří vedou kluby, jak se domluví. Vlastně v tomto nejsem svým pánem.

mwpatas (mwpatas@seznam.cz - třebíč) 14.10.2010, 21:40
ahoj Radku ty seš fakt čaroděj moc nás držíš držím ti palce Radku

Odpověď:
Děkuji, ale beru to s rezervou. Hlavně držme pohromadě i ve slabších chvilkách.

Langi (Langer.Pe@seznam.cz - Ústí n|L) 14.10.2010, 21:18
Ahoj Radku, když si přicházel do Ústí bylo s tebou počítáno výhledově jako jednička Slovanu, ale už 2 roky se touláš po hostováních. V kuloárech se psalo, že až skončí Dušan se Zdeňkem, tak dostaneš pořádnou šanci se ukázat. Platí pořád tento slib? (samozřejmně je hlavní výkonost)

Odpověď:
já už jsem se přesvědčil, že slova jsou jen slova a nepřikládám tomu už moc velkou váhu. Spíš se snažím brát to co je teď a tady, protože nějaké prognózy jsou zcela zbytečné. Spíš na hráče vyvinou zbytečný tlak, rozhodí ho to. Beru to spíš den ode dne, trénink od tréninku, snažím se zlepšovat a poctivě makat. víc pro to už člověk ani udělat nemůže, pak už je to shoda různých okolností. Ja k to dopadne v Ústí, to už nějak neřeším, navíc jsem začal studovat, což mě baví. Hokej beru jako součást mého života, ale není to už střed vesmíru. Samotný život je i o něčem jiném. Když se do Ústí vrátím, tak se vrátím, když ne, tak ne.


Další stránky
123>>