Menu +

Ptejte se » Ondřej Havlíček

Ptejte se  »  Ondřej HavlíčekPtejte se útočníka Ondřeje Havlíčka do 22.12.2011

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 46 odpovědí v této kategorii celkem.

Ta, pro kterou je Třebíč vším..♥! (lucinecicka16@seznam.cz - Naše nejmilovanější..=*) 1.1.2012, 13:51
Zdravím Tě, Ondro =)

Chtěla jsem se zeptat, jaký máš vztah k městu a klubu, za které bojuješ..?
Zároveň jsem Tobě i ostatním klukům z ledu i celému vedení popřát hodně štěstí. Budete ho ještě hodně potřebovat ... nemůžete dopustit, aby Třebíč sestoupila.., ale vím, že to není ten nejjednodušší úkol. Je třeba si hrdosti, lásky a snahy cenit víc než peněz. Peníze jsou nutné zlo... jsou potřeba, ale nejsou všechno..! Bojujte pro slávu města a klubu, ne pro peníze :-*
Měj se co nejlíp a... jsi dobrej :-)*

Odpověď:
V Třebíči jsem velice spokojen, v kabině vládne přátelská atmosféra a po dobu co jsem tu byl jsem neměl žádný problém. Momentálně jsem v Plzni a rád na Třebíč vzpomínám. Děkuji Ti, za mně i celý tým za tvou podporu a doufám, že Třebíč nesestoupí.

Tomáš 31.12.2011, 10:44
Ahoj Ondro, to je velká změna hrát v Plzni a v Třebíči,viď? Především díky týmu a atmosféře. Jak jsi v Plzni oslavil konec roku? Přeci jen se tam seběhlo pár krásných událostí...narození dcerky Radka Dudy, vyhraný poslední domácí utkání. Jak to hodnotíš ty?
Díky za odpověď a přeji vše nejlepší do Nového roku!

Odpověď:
Tak určitě je. Rozdíl mezi Plzní a Třebíčí je, ale to asi chápe každý z nás. Za to, že momentálně hraji v Plzni jsem velice rád. Neznamená to ovšem, že jsem na Třebíč zapomněl, neustále sleduji výsledky klubu a s pár kluky jsem v kontaktu. K tomu konci roku, byl jsem velice rád, že jsme poslední domácí utkání vyhráli, byla to neuvěřitelná atmosféra, stadion byl téměř vyprodaný a diváci byli neskuteční.

Tereza Palánová (Tereline@seznam.cz - Třebíč) 30.12.2011, 14:06
Jak hodnotíš mužstvo Horácké Slavie?

Odpověď:
Jsem velice rád, že jsem zde mohl hrát. Kluci v kabině jsou přátelští, žádný problém, nebo výtku nemám ani k trenérům či realizačnímu týmu. Doufám, že se zde první liga udržíJ.

Filip 27.12.2011, 17:27
Ahoj Ondro, chtěl bych se zeptat, co děláte před zápasem? :)

Odpověď:
Myslím, že tohle je hodně individuální. Já si rád před zápasem pospím a tím naberu potřebnou energii na zápas. Přímo před zápasem máme rozcvičení a to probíhá taky velice individuálně.

Joe 27.12.2011, 12:14
zdravím,tak kolik vytlačíš na benč pres? ;-)

Odpověď:
Tak to je různý, ale žádný Rambo nejsemJ

Marek (marek.v@atlas.cz - Třebíč) 21.12.2011, 22:33
Ahoj. Chodíme každý týden s partou na báčko. Moc gólů sice nedáváme, ale někdo trošku šikovný by se nám do útoku hodil. Nechtěl bys někdy zajít si s náma trošku zahrát?

Odpověď:
Kdybych se vrátil do Třebíče, určitě mi dejte vědětJ

pmal 20.12.2011, 14:52
Zdravim.
Pro nebo proti uzavreni Extraligy? Neni to trochu podvod pro kluby z nizsich lig?

Odpověď:
Na tohle máme asi každý odlišný názor. Já osobně jsem proti, ale jak říkám, každá věc má vždy své pro i proti.

Jan 20.12.2011, 14:12
Ahoj Ondro, jaký máš názor na návrh o uzavření ELH? To v Ústí a v Chomutově zrovna nejásají nadšením...To se pak nemusí ani 1.liga hrát! Už tak je ta baráž znevýhodněna pro vítěze 1.ligy a kdyby to uzavřeli, tak nevim, který sponzor by sponzoroval 1.ligu.
Díky za názor a pěkné svátky!

Odpověď:
Na tuto otázku jsem odpověděl v předchozí odpovědi.

petr (Třebíč) 19.12.2011, 19:00
ahoj Ondro. Kde budeš trávit Štědrý den?

Odpověď:
Štědrý den jsem trávil doma se svou rodinou. Těšil jsem hlavně na salát od mamkyJ

Honza (trebic|pardubice) 19.12.2011, 14:32
Ahoj Ondro myslíš že se ještě probojujete s Třebíčí do ply-off nebo se už soustřédité jen na záchranu děkuji za odpověd a jinak Štastné a Veselé a hodně uspěchu v novém roce at v soukromém tak sportovním :-)


Odpověď:
Těžko odpovědět. Sám jsem se už několikrát přesvědčil, že hokej je nepředvídatelný. Proto není důležité spekulovat nad tím, co bude a co by mohlo být, ale snažit se vyhrávat co nejvíce zápasů a řešit přítomnost. Samozřejmě přeji Třebíči co nejlepší umístění.


Další stránky
12345>>