Menu +

Ptejte se » Šimon Hrubec

Ptejte se  »  Šimon HrubecPtejte se brankáře Šimona Hrubce do 14.11.2011

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 52 odpovědí v této kategorii celkem.

Míša 15.11.2011, 18:17
Ahoj,jaký nejlepší cíl by si chtěl v svým životě dosáhnou.Jaký to je když brankář dostane prudkou střelu do masky?Jak seš spokojený s třebíčskýma FANS?Jinak at se ti daří nejen v hokeji,ale i v os. životě :)

Odpověď:
Chtěl bych být dobrý brankář. Fanouškům děkuji, že chodí v takovém velkém počtu. Jen bych je chtěl požádat, aby nás podpořili i když se nedaří a jestli si chtějí někdy odpočinout, tak třeba někdy až nám to půjde, ať se jen dívají a baví se hokejem.

famoušek19 14.11.2011, 21:28
Ahoj Šimone, dáváš si nějaké dlouhodobé cíle (např. že by si chtěl chytat pravidelně extraligu nebo chytat v NHL) nebo se spíš snažíš jít zápas od zápasu? Moc si na tobě cením toho, že i přesto jak dobře chytáš, to na sobě nedáváš nějak znát :) Děkuji za odpověď a ať se ti daří a to nejenom na ledě, ale i mimo něj :)

Odpověď:
Držím se spíš toho, jít zápas od zápasu a když se bude dařit přijdou vyšší mety. Cytat s pokorou, to je další věc, kterou mě učil táta. Řekl mi, na nic si nehraj, ty seš tam od toho abys chytal.

cigán 14.11.2011, 19:30
čus more máš rád cigány jinak jen takhle chytej dál more

Odpověď:
S Romy jsem nikdy neměl žádný problém.

T.Kveton-ady (vadlejsek@seznam.cz - ihc pisek) 13.11.2011, 21:45
Ahoj Šimone, jak sis užil po nějaké době chytat pod píseckým publikem? Přeci jen hlavně díky tobě vůbec v 1.lize jsme.... Jaký to byl pocit, když tě vyvolávali i fans hostů?? Nikdy na tebe nezapomenu, jak předloni tak loni jsi u nás chytal fantasticky, a ať už budeš chytat za kohokoliv, bude tě vždy fandit a přát jen to nejlepší! Měj se :)

Odpověď:
Má to vsé kouzlo. Když jsem viděl značku Písek, tak se mi rozbušilo srdce. To samé říkal i Láďa Stejskal. Když jsme přijeli do Písku, tak to s námi trošku zalomcovalo, ale jakmile jsme přišli na zimák, tak jsem se snažil soustředit jen na zápas a byl jsem zase v tom svém transu. Když vám fandí jak fanoušci domácích i hostů, tak je to krásné. Takový těžko popsatelný pocit, ale dobrý ...

TG (Rudolfov) 13.11.2011, 19:58
Ahoj Šimone, půsoíš jako velmi klidný chlapec,proto bych se chtěl zeptat, zda by ses dokázal poprat kvuli dívce?

Odpověď:
Kdybych viděl, že někdo ubližuje mé přítelkyni, nebo jakékoli jiné dívce, tak bych rád pomohl. Přece nenechám ubližovat holce.

Terík (Terka-T@email.cz - Praha) 13.11.2011, 16:39
Ahoj Šimi jak bolí kotrmelec na ledě? Proč ho děláš jen v čepici? Viděli jsme tě na pc. Budeš se ženit? Máš nevěstu?

Odpověď:
No, ze začátku, když jsem je dall v Budějovicích, tak bolely hodně. Kolikrát jsem padnul přímo na hlavu. Teď už je to lepší. :-) Dělám ho i bez čepice, masku si na to sundávám. Nevěstu nemám a ženit se zatím v nejbližší době nehodlám.

Jana (Třebíč) 12.11.2011, 20:47
Ahoj Šimonku, když jezdíte někam na zápas třeba do Kadaně, tak tam po zápase přespíte a nebo jezdíte domů? V autobusu s někým sedíš nebo sedíš sám?

Odpověď:
Jezdíme hned po zápase domů, najíme se a jedeme zpátky. V autobuse každý sedíme většinou sám.

jihlavakroman (fandimhcd@email.cz - hcd) 12.11.2011, 12:05
Dobrý den,zde jsou mé dotazy : 1) Kam jste se s hokejem podíval nejdál? 2) Za který klub byste rád do budoucna chytal? 3) Baví vás nějaký jiný sport než hokej? Přeji hodně úspěchů jak sportovních, tak i osobních.

Odpověď:
1) Nejdál jsem byl v létě ve Finsku s Mountfieldem. 2) Spíš bych vyral soutěž. Dávám si postupné cíle, takže bych chtěl zkusit extraligu a pak nějakou evropsou soutěž. 3) Sporty mě baví všechyn. Přes plážový a normální volejbal, ping - pong, fotbal s partou... Vyrůstal jsem v tom, že hlavně všestrannost. Když vidím dnes děti, jak od malička dělají jen jeden sport, tak to není dobře.

David (Třebíč) 11.11.2011, 16:53
Ahoj, jaký to je když gólman dostane do masky? Jaké jsi měl nejhorší zranění? Přeju ať se daří.

Odpověď:
Když je to na začátku zápasu a ty puky jsou ještě suché, tak je cítit spálená guma, když vás puk lízne. Tou rychlostí se puk opravdu spálí. Jinak je to jen náraz a tlak, na to se dá zvyknout. Když je to přímo zepředu, tak máte jen sníh v očích a ohnutou mřížku. Už se mi stalo, že jsem měl mřížku ohnutou až k nosu. Jednou jsem měl zraněné koleno a stalo se mi to v sedmé třídě na veřejném bruslení, kvůli dívce a přišel jsem kvůli tomu o olympiádu mládeže.

ŠIMON IS BEST (Třebíč) 10.11.2011, 17:27
Jak se máš?

Odpověď:
Díky, mám se dobře. :-)


Další stránky
123456>>